Tīruma - labākā no latviešiem Pasaules kausa pirmajā posmā
Latvijas kamaniņu sportistiem pasaules kausa pirmais posms nebija īpaši veiksmīgs, arī Maijai Tīrumai.
2009. gada 22. novembris, 16:33

Maija Tīruma ieņēma augstāko - 12. vietu no Latvijas sportistiem Pasaules kausa (PK) 1. posmā kamaniņu sportā Kalgari, liecina organizatoru informācija.

Sieviešu sacensībās Tīruma divu braucienu summā zaudēja uzvarētājai, vācietei Tatjanai Hifnerei 1,486 sekundes. Anna Orlova atpalika 1,613 sekundes un ierindojās 15. vietā. Pirmās četras vietas ieņēma vācietes.

Vīriešu sacensībās 13. vietu ieguva Guntis Rēķis, kurš uzvarētājam Armīnam Cīgeleram no Itālijas zaudēja 0,675 sekundes. Mārtiņš Rubenis pirmajā braucienā bija 25. vietā, taču devītais rezultāts otrajā braucienā ļāva pacelties tikai uz 23. vietu.

PK otrais posms nakamās nedēļas nogalē risināsies Īglsā, Austrijā.