2010. gada 20. janvāris, 19:16

Madarai Līdumai 42. vieta individuālajā distancē

Madara Līduma ieņēma 42.vietu, bet Vācijas biatlonistes aizņēma visu goda pjedestālu Antholcā (Itālija) notiekošajā Pasaules kausa posmā individuālajā 15 kilometru distancē.

Līduma, kura četrās ugunslīnijās pieļāva piecas kļūdas, no uzvarētājas Magdalēnas Noineres atpalika par piecām minūtēm un 32,1 sekundes. 73.vietā ierindojās Līga Glāzere, kas šaušanā arī nopelnīja piecas soda minūtes, bet Gerda Krūmiņa ar septiņām kļūdām palika 79.vietā 88 dalībnieču konkurencē. Ceturtā Latvijas biatloniste Žanna Juškāne nestartēja.

Noinera, kura šaušanā kļūdījās trīs reizes, finišā par 5,5 sekundēm apsteidza tautieti Kati Vilhelmu, kurai bija par divām neprecizitātēm mazāk. Trešo vietu ieņēma Andrea Henkele, no pirmās vietas atpaliekot par 27,4 sekundēm.

Ceturtdien Antholcā individuālajā 20 kilometru distancē sacentīsies vīrieši, piektdien būs sprints sievietēm, sestdien - vīriešiem, bet posms beigsies svētdien ar iedzīšanas distancēm.