2011. gada 9. oktobris, 11:53

Pasaules čempioni Dienvidāfrikas regbisti ceturtdaļfinālā zaudē Austrālijai

Austrālijas regbisti svētdien Velingtonā ar 11:9 uzvarēja Dienvidāfriku un iekļuva pasaules čempionāta pusfinālā.

Dienvidāfrikai līdz ar to neizdevās aizstāvēt savu 2007. gadā izcīnīto pasaules čempionu titulu.

Austrālijai izdevās vienīgais piezemējums spēlē, kuru 12. minūtē izdarīja komandas kapteinis Džeimss Orvills, izvirzot komandu vadībā ar 8:3. Dienvidāfrikas izlase atbildēja ar precīzu Morna Steina soda sitienu un dropsitienu, otrā puslaika sākumā jau esot vadībā ar 9:8, uz ko austrālieši atgbildēja ar ar Džeimsa O'Konora soda sitienu astoņas minūtes pirms mača beigām, kas izrādījās uzvaru nesošais.

Austrālijas pretinieki pusfinālā noskaidrosies vēlāk svētdien, kad čempionāta mājinieki Jaunzēlande Oklendā spēlēs ar Argentīnu.

Sestdien pusfināla tika Velsa un Francija, uzvarot attiecīgi Skotiju un Angliju.