Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Izvēlies pārdomāti un pareizi rūpēties par ādu

Skaistums
2021. gada 1. novembrī 11:33 2021. gada 1. novembrī 11:33
  Reklāmas projekts | Jauns.lv
Par ādas problēmām, tās kopšanu un specifiku stāsta Jūlija Līne – sertificēta kosmētiķe


1. Kādas ir visbiežāk sastopamās ādas problēmas mūsdienās?

Visvairāk izplatītas ir mitruma zudums jeb dehidratācija, akne, pigmentācija. Papildus saules un mitrā klimata ietekmei, mūsdienu pilsētā āda cieš no skābekļa trūkuma, sausa gaisa iekštelpās, gaisa piesārņojuma.  Jāpiebilst, ka mazkustīgs un stresa pilns dzīvesveids arī atspoguļojas sejā - stājas traucējumi un saspringums sprandā traucē sejas ādas asins apgādi un limfas atteci, kā arī veicina ovāla noslīdi un kakla priekšlaicīgu novecošanos. Savukārt, nepietiekams miegs un mīmikas muskuļu pārslodze padara seju pelēku, nogurušu, vizuāli vecāku. 

2. Kādas ir izplatītākās kļūdas, rūpējoties par ādu?

Nepareizi piemeklēti ādas kopšanas līdzekļi, it īpaši ikdienas attīrīšanas un dziļas attīrīšanas (skrubji, pīlingi), saules aizsardzības līdzekļu nelietošana, nepietiekoša mitrināšana, tai skaitā nepietiekoša ūdens daudzuma uzņemšana. 

Pre-Fillerina krēmveida līdzeklis padziļinātai ādas attīrīšanai, kura galveno sastāvdaļu pamatā ir dažādu molekulmasu hialuronskābe un saharozes esteri, kas mitrina un atjauno.  Šis inovatīvais līdzeklis noņem dekoratīvo kosmētiku un padziļināti, taču maigi attīra ādu, padarot to mīkstu un samtainu. Piešķir ādai svaigumu.

3. Kā pareizi rūpēties par ādu ikdienā mājas apstākļos?

Visam pamatā ir trīs lietas - saudzīga, bet efektīva attīrīšana, mitrināšana un aizsardzība. Jāizzina savs ādas tips un īpatnības, jāizveido sava rīta un vakara rutīna, kas būs ādas dabīgajam aizsargslānim draudzīga, tad visi atjaunošanas procesi notiks efektīvi un ilgāk saglabāsies jauneklīgs izskats. Ja rodas problēma, mainās ādas stāvoklis, tad jāpiemeklē konkrēts līdzeklis, vislabāk, konsultējoties ar speciālistu, un jālieto pareizi. Neaizmirsīsim, ka ādas virsslāņa atjaunošanas cikls ir vismaz 28 dienas, tāpēc negaidīsim brīnumus jau nākošajā dienā.
 
4. Mūsdienās kosmētikas līdzekļu klāsts ir ļoti plašs. Kā tajā neapjukt un izvēlēties piemērotāko, labāko ādas kopšanai?

Es ieteiktu izvēlēties aptiekā nopērkamus vai profesionālo kosmētikas līniju līdzekļus, jo tie ir efektīvāki un stingrāk pārbaudīti. Vislabāk ir konsultēties ar speciālistu (kosmetologu, dermatologu), palūgt paraudziņu vai nopirkt mazāku tilpumu, jo vienmēr var būt individuāla reakcija. Jāsaprot, kā katrs jauns līdzeklis iekļausies jūsu ādas kopšanas shēmā, lai tas tiktu efektīvi pielietots. Pie augstāk pieminētajām bāzes lietām būtu jāpieliek dziļa attīrīšana un maska pēc ādas tipa vienreiz vai divreiz nedēļā. Atcerēsimies par derīguma termiņiem un sezonām - karstumā un aukstumā ādai ir dažādas prasības. Savukārt, konkrētas problēmas risināšanai domāti līdzekļi jālieto pēc norādēm, rūpīgi un disciplinēti, tāpat kā vitamīni vai zāles, tad būs arī rezultāts. Diemžēl, bieži sievietes izvēlas produktus pēc iepakojuma un reklāmas solījuma, nevis ādas individuālajām vajadzībām, vai sagaida tūlītējo rezultātu.

5. Vai jaunām meitenēm ir būtiski aizdomāties par savlaicīgām rūpēm par ādu, lai novērstu priekšlaicīgu novecošanos, ādas kvalitātes zudumu?

Protams! Jaunākā vecumā tiek daudz eksperimentēts ar dekoratīvo kosmētiku, maz gulēts, patīk sauļoties. Man ļoti patīk, ka tagad smēķēšana iznāk no modes, bet tomēr vēl pietiekoši daudzas jaunas sievietes to dara, un tam ir savas sekas sejā - piesārņojums, mikrocirkulācijas pasliktināšanās, priekšlaicīgas krunciņas ap lūpām. 

6. Tiek daudz runāts par hialuronskābi, tās nozīmi skaistumkopšanā un ādas jaunības saglabāšanā. Cik nozīmīga ir šī sastāvdaļa kosmētikā?

Šobrīd hialuronskābe ir mitrināšanas karaliene. Tā ir mūsu ādas starpšūnu vielas dabiskā sastāvdaļa un lielisks, nekaitīgs ādas virsējā slāņa mitruma uzturēšanas palīgs. Viennozīmīgi efektīvs līdzeklis ādas "piepildītajam", tvirtajam izskatam. Lai sasniegtu vairāk un stimulētu kolagēna un elastīna izstrādi, kas ir dziļo ādas slāņu "karkass", ir jālieto daudzmolekulārā hialuronskābe.

7. Kā vērtējat neinvazīvo hialuronskābes preparātu efektivitāti?

Ne visi cilvēki ir gatavi injekcijām, kas, protams, ir efektīvākais hialuronskābes piegādes veids ādas dziļākiem slāņiem. Neinvazīvs nozīmē netraumējot ādu, bez sāpēm, kas ir pozitīvi, bet efekta sasniegšana prasa regularitāti un disciplinu no paša cilvēka. No otras puses, tādas papildu rūpes un uzmanība sejai nenoliedzami nesīs savu atdevi!

8. Fillerina kosmētikā ir līdz pat 9 dažādu molekulu hialuronsābes, peptīdi, kolagēni un elastīni – ko nodrošina šo komponentu klātesamība? Cik efektīvu ikdienas kopšanu padara šīs sastāvdaļas?

Sastāvs ir ļoti pārdomāts, lai sasniegtu rezultātu - atjaunotu zudušo apjomu un aizpildītu grumbiņas. Kolagēni un elastīni uzlabo ādas izskatu, peptīdi ir signālmolekulas, kas caur šūnu receptoriem koriģē un veicina reģenerācijas procesus, bet dažādā izmēra hialuronskābes molekulas  darbojas abos līmeņos.

9. Pastāstiet, lūdzu, kā vērtējat Fillerina produktu iedarbības efektivitāti? 

Fillerina iedarbība ir tiešām salīdzināma ar biorevitalizāciju un ir laba alternatīva filleriem, ja ir šaubas par invazīvo terapiju. Liels pluss ir uzticams raźotājs, kas veic pētījumus un patentē savas formulas. Atkarībā no ādas stāvokļa un fotonovecošanās pakāpes var izvēlēties atbilstošo intensitātes līmeni - jo lielākas vizuālās izmaiņas, jo stiprāku.
Fillerina piedāvā 3 dažādas produktu intensitātes pakāpes (Grade 1,2 un 3). 
Šīs dažādās intensitātes nosaka hialurīnskābes un aktīvo sastāvdaļu koncentrāciju kosmētikas līdzeklī.

10. Kam jūs rekomendētu šo kosmētiku?

Pēc šī gada vasaras lielākai daļai pēc 25 gadu vecuma. Tas ir aptuvens vecuma posms, kad mēs sākam izjust un redzēt, ka paša organisma izstrādātās hialuronskābes daudzuma vairs nepietiek un jāsāk rūpēties par ādas mitruma līmeni un virsmas nepilnību novēršanu. 

Dr.med. Agnese Ruskule – preventīvās medicīnas ārste, dermatoveneroloģijas rezidente dalās ar iespaidiem par Fillerina dermo-kosmētiskās pildvielas komplektu

Ādai novecojot strauji samazinās hialuronskābes koncentrācija ādā. Kā rezultātā veidojas mikroreljefa izmaiņas, mazākas un lielākas krunciņas, kā arī izteikts ādas sausums. Fillerina komplekts apvieno 6 dažādas hialuronskābes blīvuma molekulas (sākot no 1000 daltoni līdz 2 miljoni daltonu lielu molekulu). Katra blīvuma molekula mitrina ādu savā noteiktā ādas slānī, visvairāk mitrinot virspusējo ādas slāni epidermu, kas atbild par pirmajām-sīkajām ādas krunciņām. Produkta iepakojums un lietošana nodrošina precīzu produkta uzklāšanu tieši uz problēmas zonas, ka sniedz efektīvāko rezultātu. To var uzklāt gan acu zonā, gan pieres daļā vai uz visas sejas vienlaicīgi, gan uz kakla un dekoltē. 

https://www.azeta.lv/meklet/rezultati?q=fillerina 

Iespējams iegādāties: 
lielākajās aptiekās un internetaptiekās, www.labo-baltic.eu, www.douglas.lv

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti cenšas Donbasā izvērst masīvu uzbrukumu 35
Elvis Merzļikins pirmoreiz satiek brāļa mazo meitiņu
Izskan neoficiāla informācija, kas ir Mārtiņa Bunkus slepkavības iespējamie organizētāji
Tēmas: Douglas