Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publicitātes foto

Svešu telefona sarunu noklausīšanās un izrādes saņemšana pakomātā - Latvijas teātris pārsteidz ar radošu mājsēdes laika repertuāru

Kultūra
2021. gada 26. oktobrī 11:36 2021. gada 26. oktobrī 11:36
  Pastaiga
Lai joprojām iepriecinātu skatītājus un papildinātu mājsēdes repertuāru, nevalstiskais teātris "Dirty Deal Teatro" Latvijas skatītājiem piedāvā divas attālinātas izrādes, kas turklāt nav "Zoom" formātā.

Līdz 29. oktobrim teātris aicina iegādāties biļetes uz Jāņa Baloža, Katrīnas Dūkas, Barbaras Lehtnas un Kristinas Hudenko kopprojektu, izrādi paciņā “Piederības vingrinājumi”.

Foto: Publicitātes foto

Pāris dienas pirms izvēlētā izrādes laika skatītājs pakomātā saņems “Piederības vingrinājumiem” nepieciešamos rekvizītus un norādes. Izrādes laikā tiks veikti telefona zvani pieciem dažādiem Latvijas iedzīvotājiem, kas dalīsies savā piederības pieredzē.

Izrāde pieejama latviešu, krievu un angļu valodā. Nepieciešamo sūtījumu teātris var nodrošināt tikai Latvijas robežās.

Foto: Publicitātes foto

Savukārt Valtera Sīļa izrādē “Noklausies” iespējams doties pagātnē - uz 87. gada Vecgada vakaru -  un noklausīties telefona sarunas starp cilvēkiem, kas tiek turēti aizdomās par pretvalstiskām darbībām.

Foto: Publicitātes foto

Izrāde pieejama platformā www.noklausies.lv. Tā ir kā interaktīva spēle, kurā skatītājs varēs noklausīties vairākas sarunas, pēc saviem ieskatiem izvēloties, kurām no tām dot priekšroku. Pārslēdzoties no viena kanāla uz otru, izrādē izskanēs vairāku Latvijā zināmu aktieru balsis. Iegādājoties biļeti, skatītājs saņems pieejas kodu, kas lietojams jebkurā laikā un ir aktīvs trīs stundas no ievades brīža.

Vairāk informācijas par abām izrādēm, to instrukcijas un biļešu saites meklējiet www.dirtydealteatro.lv

Saistītās ziņas

Dailes teātra vadītājam Žagaram ir kauns par Latvijas iedzīvotāju izvēli nevakcinēties
Vimba lepns par Nacionālā teātra darbiniekiem - pret Covid-19 vakcinējušies gandrīz visi
Dailes teātra jaunais talants Mārtiņš Upenieks: "Ja ar sievieti nav par ko runāt, es pat nezinu - ko vēl ar viņu darīt?"

 

Vēl portālā

Aija Andrejeva: "Esmu zibens, viņš ir tas novedējs"
Omikrona dēļ īpaši būtu jāuztraucas vecākiem, kuriem ir bērni jaunāki par 5 gadiem 6
Gribēja bērnu pulciņu, bet nebija neviena... Kāda patiesībā bija leģendārā Anna Brigadere 1
Pievienot komentāru