Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Kā princis Harijs bildināja Meganu Mārklu un kādu gredzenu pasniedza?

Slavenības
2017. gada 28. novembrī 13:16 2017. gada 28. novembrī 13:16
  Kasjauns.lv
Paziņojums par prinča Harija un aktrises Meganas Mārklas saderināšanos sagaidīts. Tagad visi vēlas zināt – kā, kur un kad princis lūdzis mīļotās roku, kā arī tīko redzēt gredzenu.

Lai gan pavasarī gaidāmās karaliskās kāzas par „tipiskām” nevarēs nosaukt, tieši šādu vārdu princis Harijs lieto, lai raksturotu vakaru, kad izteicis bildinājumu draudzenei.

Par saderināšanos plašākai publikai princis Harijs un aktrise Megana Mārkla paziņoja, pozējot fotogrāfijām Kensingtonas pils dārzā. (Foto: Vida Press)

„Mums tas bija parasts, tipisks vakars,” britu telekanāla BBC žurnālistam Mišalam Huseinam sniegtajā intervijā princis Harijs stāsta par saderināšanos.

„Ko mēs darījām? Cepām cāli – centāmies uzcept cāli,” līgavaiņa teikto papildina Megana Mārkla.

TV žurnālistam princis Harijs atzīst, ka viņam izdevies pārsteigt draudzeni nesagatavotu, kam Mārkla piekrītoši pamāj. „Tas bija burvīgs pārsteigums,” viņa norāda. „Tas bija tik jauks un dabisks, un ļoti romantisks. Viņš nometās uz viena ceļa.”

Meganas Mārklas pirkstā mirdz saderināšanās gredzens, kura dizainu veidojis princis Harijs pats. Savukārt tā tapšanā izmantoti briljanti no princeses Diānas privātās kolekcijas. (Foto: Vida Press)

Megana pat nav spējusi sagaidīt, kad Harijs pateiks jautājumu līdz galam, tik ļoti viņai gribējies pārtraukt draugu pusvārdā ar apstiprinošu atbildi.

„Es tik tikko spēju atļaut tev pabeigt bildinājumu,” intervijas laikā Megana atzīstas Harijam. „Man tik ļoti gribējās teikt – ‘Vai tagad varu sacīt jā?’”

Jaunais pāris TV intervijā apstiprina, ka abus iepazīstinājis kāds kopīgs draugs. Uz diviem pirmajiem randiņiem abi devušies Londonā pērnā gada jūlijā, bet jau dažas nedēļas vēlāk viņu ceļš vedis safari braucienā uz Botsvānu.

Princis Harijs Meganu bildināja aizvadītajās brīvdienās, kad liela daļa pasaules atzīmēja Pateicības dienu. Savai līgavai princis pasniedza gredzenu, kura darināšanā izmantoti trīs briljanti. Centrālais dārgakmens ir no Botsvānas, valsts, kurā uzplauka abu romāns. Šo briljantu ieskauj divi citi, kas ir no Harija mammas princeses Diānas privātās rotu kolekcijas.

Foto: Vida Press

Dārgakmeņi iestrādāti zeltā. Šo saderināšanās gredzenu darinājuši karalienes juvelieri kompānija „Cleave and Company”. Saskaņā ar „The Hollywood Reporter” rīcībā esošo informāciju, gredzena dizaina autors esot princis Harijs pats.

Tā kā šobrīd netiek ziņots par briljantu karātiem, gredzena vērtība vēl nav noteikta. Interneta portāls „Bustle” norāda, ka 2010. gadā princis Viljams savai nākamai sievai Ketrīnai pasniedzis 12 karātu safīra gredzenu, ko ieskauj 14 mazāki briljantiņi. Šā gredzena, kas reiz piederēja princesei Diānai, pašizmaksa noteikta 30 000 sterliņu mārciņu apmērā, taču, tā kā gredzenam ir saikne ar karalisko ģimeni, tā vērtība pieaugusi un pārsniegusi jau viena miljona sterliņu mārciņu atzīmi.

Ņemot vērā, ka līgavas Meganas Mārklas pirkstā mirdz ekskluzīva dizaina gredzens, kura tapšanā izmantoti briljanti no princeses Diānas kolekcijas, eksperti pauž viedokli, ka arī šis saderināšanās gredzens vērtības ziņā varētu būt pielīdzināms hercogienes Ketrīnas gredzenam, ja pat ne vēl vērtīgāks.

Citi šobrīd lasa

Pēc statistikas sanāk, ka ar Covid-19 Latvijā inficējas daudzi, bet atlabst - retais. Kāpēc tā? 6
Ķīna arvien sparīgāk cenšas izmainīt Covid-19 izcelsmes stāstu 3
"Visai skarbi gāja," - Dženifere Rumpāne par pārdzīvoto Itālijas cietumā
Pievienot komentāru

«Живем на подаяния, Аллочка помогает»: Пугачева спасает Илью Резника

Герцогине Кэтрин и принцу Уильяму предстоит принять непростое решение.