Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Vienīgais iemesls, kāpēc princis Harijs vēl nav bildinājis Meganu
Princis Harijs un Megana Mārkla. (Foto: Vida Press)

Vienīgais iemesls, kāpēc princis Harijs vēl nav bildinājis Meganu

Slavenības
2017. gada 26. oktobrī 07:10 2017. gada 26. oktobrī 07:10
  Kasjauns.lv
Viņi satiekas jau vairāk nekā gadu. Viņa nesen bijusi uz tēju ar pašu karalieni. Viņa uzteikusi darbu populārā seriālā. Kāpēc gan princis Harijs vilcinās ar bildinājuma izteikšanu draudzenei amerikāņu aktrisei Meganai Mārklai?

Pie visa, kā izrādās, vainojams laiks. Pāris gaida bildinājumam piemērotu brīdi! Karaliskās ģimenes obligāto pienākumu kalendārs jau ir pilnībā saplānots līdz šā gada decembrim, turklāt ir viens īpašs notikums, ko princis Harijs ar savu precību paziņojumu nekādi nevēlas aizēnot. Šā gada 20. novembrī karaliene Elizabete II ar vīru Edinburgas hercogu princi Filipu atzīmēs platīna kāzu gadadienu. Viņi laulībā būs nodzīvojuši jau apaļus 70 gadus!

Šādu iespējamo vilcināšanos iemeslu ar saderināšanās izziņošanu min Darens Makgreidijs, Viņas Majestātes un karaliskās ģimenes šefpavārs, kurš britu galmā strādājis no 1982. gada līdz 1993. gadam: „Nedomāju, ka Harijs aizēnos vecvecākus. Uzskatu, ka viņš pagaidīs līdz decembrim un... sniegs paziņojumu. Tas nozīmē, ka Megana Ziemassvētkos dosies uz Sandrigenu.”

Neskaitāmi ziņu avoti vēsta, ka par saderināšanos pāris paziņos vēl šogad pat. Visticamāk īsi pirms Ziemassvētkiem. (Foto: Vida Press)

Karaliskā ģimene parasti pavada Ziemassvētkus savā Sandrigenas īpašumā Norfolkas grāfistē Anglijā. Ja princis Harijs un Megana Mārkla līdz tam brīdim būs paspējuši saderināties, bijušais šefpavārs ir pārliecināts, ka Meganu aicinās pievienoties ģimenei viņu tradicionālajās svinībās.

Citi šobrīd lasa

180 eiro dēļ vīrietis spiests nervozēt vairākas nedēļas 4
VIDEO: sarūgušus bumbierus saēdusies vāvere reibumā gandrīz nokrīt no galda
Trīs gadus pazudušu meitenīti krievu ciemā atrod pēc shēmām uz sienas; vainīgo attaisno
Pievienot komentāru

«Я знала, когда сжимала своего первенца, что теряю второго»: Меган о выкидыше

СМИ: У Путина есть третья дочь: "Она феноменально похожа на него"