Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Antonio de Peiss un Lorēna Kvaranta strādāja vienā slimnīcā Sicīlijā. (Foto: Facebook)

Vīrietis pats piezvana policijai. Esot nogalinājis draudzeni ārsti, jo viņa aplipinājusi ar koronavīrusu 10

Ārzemēs
2. aprīlī 15:58 2020. gada 2. aprīlī 15:58
  Jauns.lv
28 gadus vecais itālis Antonio De Peiss piezvanījis policijai un atzinies, ka nogalinājis savu draudzeni Lorēnu Kvarantu (27), jo partnere viņu aplipinājusi ar bīstamo koronavīrusu. Vēl tikai dažas dienas pirms traģēdijas, jaunais vīrietis, kurš pats strādā medicīnas jomā, sociālajos tīklos sirsnīgi apsveica partneri, ka viņa saņēmusi ārstes diplomu.

Foto: Facebook

Antonio de Peiss un Lorēna Kvaranta strādāja vienā slimnīcā Sicīlijā. Viņš ir medbrālis, bet viņa jauna ārste, kas nule kā bija ieguvusi diplomu. Kā vēsta portāls „Tele Club Italia”, jaunais vīrietis pats piezvanījis policijai, atzīstoties, ka nogalinājis draudzeni, jo viņa „aplipinājusi ar koronavīrusu”.

Kad dzīvoklī ieradās policija, likumsargi atrada sievieti mirušu, bet viņas draugu guļam uz grīdas ar pārgrieztām vēnām. Lorēnas Kvarantas kolēģi slimnīcā vīrieša dzīvību izglābuši.

Jaunais pāris strādājis slimnīcā Mesinā, Sicīlijā, un bija aktīvi iesaistīts koronavīrusa slimnieku aprūpē.

Foto: Facebook

De Peiss jau stājies tiesas priekšā, kur, neko neslēpjot un nemelojot, atzinies: „Es viņu nogalināju, jo viņa aplipināja mani ar koronavīrusu.”

„Viņa bija ārste, kas smagi strādāja, lai glābtu pacientu dzīvības,” itāliešu plašsaziņas līdzekļiem norādījis Lorēnas paziņa. „Šī ir prātam neaptverama traģēdija.”

Foto: Facebook

Portāla rīcībā nonākusi informācija, ka abiem veiktas koronavīrusa pārbaudes un slēdzienā atzīts, ka nevienam no viņiem nav konstatēts Covid-19!

Vēl tikai dažas dienas pirms nāves Lorēna savā „Facebook” lapā rakstīja, ka šajā laikā cilvēkiem jābūt ļoti vienotiem. „Mums tagad vairāk nekā jebkad agrāk ir jāparāda atbildības sajūta un dzīves mīlestība,” rakstīja jaunā daktere. „Tev ir jāparāda cieņa pašam pret sevi, savu ģimeni un valsti.”

Foto: Facebook

„Jāatceras un jādomā par tiem, kas tagad velta katru savas dzīves dienu, lai palīdzētu mūsu slimniekiem.”

„Būsim vienoti paliekot mājās,” mudināja daktere. „Izvairīsimies no tā, ka nākamais slimnieks varētu būt tavs tuvinieks vai tu pats.”

Foto: Facebook

Aizvadītajā mēnesī Antonio sociālajos tīklos sveica savu draudzeni ar iegūto ārstes diplomu: „Lai sasniegtu savus sapņus ir mērķtiecīgi un smagi jāstrādā, un tu esi tam pierādījums,” viņš rakstīja.

„Es novēlu tev turpināt sekot saviem sapņiem, dzīvot dzīvi, kādu esi vēlējusies. Malacis! Apsveicu ar ārstes diplomu!”

Gadu mijā Lorēna sociālajos tīklos bija publiskojusi fotogrāfiju, kurā redzama kopā ar smaidošu Antonio. „Dievinu katru mirkli un katru gadu, kas nodzīvots kopā ar tevi. Laimīgu 2020!” – rakstīja dakterīte.

Lai cik traģiska būtu situācija, Lorēnas ģimene koronavīrusa pandēmijas un augstās mirstības dēļ Itālijā nevarēs sarīkot pat bēru ceremoniju.

Foto: Facebook

„Viņas nabaga vecāki jau tā cieš, un tagad viņi nevarēs arī pēdējo reizi atvadīties,” norādījusi mēra amatā esošā Anna Alba. „Tā ir traģēdija traģēdijā.”

Saistītās ziņas

19 gadus veca jauniete, kurai bija bail no pašizolācijas, atņem sev dzīvību un orgānus novēl citu glābšanai 15
19 gadus vecs veselīgs šefpavārs Londonā zaudē dzīvību koronavīrusam, jo viņam pateikts, ka ir “par jaunu, lai mirtu” 10
Anglijā 36 gadus veca māmiņa nomirst no koronavīrusa pēc tam, kad mediķi atbrauc un pasaka, ka viņa “nav prioritāra” paciente 8

Citi šobrīd lasa

Trīs mēneši gadā, kad dzimst paši skaistākie puikas 7
Zinātnieki atklājuši, kādas izskatās perfektas krūtis 1
Amerikā dzīvojošās latvietes stāsta, ka ne viss ir tā, kā izskatās 1
Skatīt visus komentārus

"Я поняла, что единственное неправильное решение - это молчать": Герцогиня Меган записала эмоциональное видеообращение

Часть плана: Выяснилось, зачем Петросян женился на Брухуновой