Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Sandra Bērziņa
23. jūlijā 20:40
Piedāvāju savus variantus .1) Nosēdināt Aspaziju pretim Rainim.2) Skaistu,garu,pusapļa veida solu art deco stilā,uz kura vidū,abas rokas uz atzveltnes uzlikusi,sēdētu Aspazija.Un tad varētu teikt-satiekamies pie Aspazijas,ejam pasēdēt pie Aspazijas utt.Uz atzveltnes būtu info,kas ir šī sieviete.Praktiski,stilīgi,informatīvi.Man riebjas visas tās galvas un torsi.Kā manekeni veikala skatlogos bez galvām.Tas,ko es pēdējā laikā redzu,ir degradācija augstākajā pakāpē.Kāpēc nepiedalās mākslinieki ar vārdu un es teiktu-ar talantu???
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Mini May
24. jūlijā 11:13
Es, piemēram, uzskatu, ka kritiku izteikt drīkst tikai tie, kuri kaut ko piedāvā pretī pēc būtības. Soctīkli pilni ar pamuļķiem "kritiķiem", kuri tikai izvemj savas emocijas, bet paši neko ne saprot, ne spēj.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Ingurds Lazdiņš
24. jūlijā 17:20
Dīvainas tās sarunas un viedokļi.. Man tieši liekas tā svaigi, vietai atbilstoši un (domas raisoši) provocējoši! Bet tāpēc jau province ir Province, ka tur (te, patiesībā, te, mīlīši) vienmēr kādam kkas "nebūs labi" un "nepatiks".. Kad, patiesībā, runa ir par paša horizonta plašumu / uztveres dziļumu, tik vien. Ingurds Lazdiņš, Mag. Arch, Mag. Art
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi