Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Melānija
16. oktobrī 16:59
Nu ļoti pareizi dara,ja reiz tik daudz iemeslu,taad jāiet ir projāam no politikas,un jānodarbojas ar ko derīgāku.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
El Mārs Sīrs
16. oktobrī 19:43
Latvijas Republikas 13.Saeimas Prezidijam 13.Saeimas deputātes Lindas Liepiņas iesniegums. Esmu pieņēmusi lēmumu izstāties no 13.Saeimas sastāva. Manam lēmumam par 13.Saeimas deputātes mandāta nolikšanu ir vismaz 13 iemesli. 1. Latvijas Republikā ilgstoši tiek pārkāpta Latvijas Republikas Satversme. 2. Latvijas Republikā tiešā veidā tiek ierobežota demokrātija. 3. Latvijas Republikā vara nepieder Latvijas tautai. 4. Latvijas Republikā parlaments pieņem likumus, kurus pats neievēro un atceļ. 5. Latvijas Republikā izpildvara norāda to, kas jādara lēmējvarai. 6. Latvijas Republikā Latvijas tauta ir zaudējusi ticību politiķiem. 7. Latvijas Republikā prezidents kalpo pie varas esošajiem, nevis Latvijas tautai. 8. Latvijas Republikā Saeimas deputāti nebalso pēc sirdsapziņas. 9. Latvijas Republikā Satversmes tiesa neuzrauga Satversmes ievērošanu. 10. Latvijas Republikā liedz pie varas nonākt pilsoņiem, kas nodarbojas ar uzņēmējdarbību. 11. Latvijas Republikā lobisti darbojas bez Lobija likuma. 12. Latvijas Republikā vadošos amatus ieņem personas ar dubultpilsonību. 13. Latvijas Republika ir pelnījusi zelt un plaukt!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
keiko-naia
16. oktobrī 19:58
Zinātāji - palabojiet ! Vai pēc viņas nākošais rindā uz Saeimu nav Kivičs ?
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Futs Bols
16. oktobrī 22:18
13. Latvijas Republika ir pelnījusi zelt un plaukt! / Šis motīvs labi iet kopā ar viņas atkāpšanos. Liepiņa atkāpjas, lai LR zeltu un plauktu. Ja reiz viņa konstatēja tik daudz problēmu, tad vajadzēja turpināt darbu, jo deputātiem ir lielākas iespējas ietekmēt lielos procesus. Noliekot mandātu, pieviļ arī savus vēlētājus.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
cilveks444
17. oktobrī 01:39
Linda Liepiņa - bija viena no retajām Saeimā, kura balsoja pēc sirdsapziņas, kura ievēroja deputāta doto zvērestu, kura neliekuļoja un nemeloja. Cilvēks ar lielo burtu, Politiķis ar lielo burtu, Sieviete ar lielo burtu. Vairums deputātu 13.Saeimā, velna duča Saeimā ir nodevēji un pašlabuma meklētāji. Viņi ir nodevuši tautu un valsti, viņi ir nodevuši Satversmi, viņi ir nodevuši ideju par brīvu un neatkarīgu Latviju. Viņi pat pašu pieņemtos likumus nepilda. Zemāk vairs nav kur krist. Un tas ir fakts. Šo faktu nu jau apzinās arvien vairāk Latvijas iedzīvotāju, atveras acis daudziem. Gan, jāsaka, krietni par vēlu, jo tieši šī 13.Saeima, tieši Kariņa MK un viltvārdis prezidenta amatā, visticamāk, būs tie, kas iemūrēs pēdējos ķieģeļus bezcerības sienā, kas grūst pār Latviju, un nobendē mūsu tautu, iznīcina Latviju. Visi, kas balsoja par Vienotību un tās kloniem ir atbildīgi par to, ka ir balsojuši pret Latvijas valsts un tautas interesēm. Viņiem visiem būtu jāsaprot, ka ir rīkojušies bezatbildīgi, nodevīgi un amorāli, ka vairumam no viņiem pašiem un viņu pēcnācējiem, agri vai vēlu, būs jāsaskaras ar faktu, ka arī viņi taps varai lieki un ar vieglu roku tiks izmesti mēslainē, kā izstrādāts biomateriāls.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Gunārs Zvirbulis
17. oktobrī 09:30
Viens no redzamākiem ASV prezidentiem reiz teicis -ka politiķiem jābūt tīram kā vilku ilknim. Tagad, šajā laikā, kad nauda sabojājusi pasauli, tā ir utopija
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi