Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Egle
1. augustā 23:07
takš lai viņi iet tirst, visi bordāni un pārējie, tā ir vienkārši naudas zagšana no grūti sastrādātas naudas, man personīgi neaiziet par ko man būtu jāmaksā šāds nodoklis, viņi saka infrastruktūras uzturēšanai, bet par ko es maksāju pievienotās vērtības nodokli, ienākuma nodokli, apsaimniekošanas nodokli utt. Nodokļi nodokļu galā un tā nauda ir mūsu, bet aiziet kaut kādu kantoru un nodaļu uzturēšanai, kuras man savu mūžu nevajag. Kas grib visas tās kultūras , sociālās , izglītības utt nodaļas uzturēt, tas lai arī maksā pa tiešo, man no šīs valsts nevajag neko, tik drošību un tiesības uz mantu. Cilvēkiem ir jābūt tiesībās neizmantot un nepiedalīties šajā valsts birokrātiskajā, nelietderīgajā sistēmā, kas apzog manu naudu. Un vēl pustukšās skolas, slimnīcas, pašvaldības, teātrus likvidēt, man naudas caurumi nav jāuztur.
Līga Šūlga
2. augustā 06:09
kapec man butu jauztur visi sitie zagli.es jau ta maksaju sakot no algas lidzpat ieejot veikala...neskaitot dzivoklim....reiz es vinu nopirku,tas ir mans....kapec man vel jamaksa kautkads nodoklis....ak viniem vel par maz ko zagt?
Ādolfs Nāks
2. augustā 12:20
Sliktākais te ir tas, ka valsts daudzus no mums ar NĪN piespiež kļūt par sīkiem blēžiem. Piemēram, es pats esmu deklarējies tur, kur nedzīvoju, lai draudzenei NĪN būtu 7.5 x mazāks, nevis 1.5% bet tikai 0.2% no kadastra. Sanāk, nu kādas man tagad morālas tiesības dusmoties, ka pie siles izshēmo miljonus, ja pats šādi ietaupu pāris simtus.
Egle
2. augustā 21:59
jā, bet interesanti, ka pie šādas tēmas Nacionālaš apvienības pagrīdes pabiras nespamo simtiem komentārus ar sevi parunājot.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi