Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Edgars Ozolins
12. jūlijā 03:27
ASV ziņojumā par cilvēktirdzniecības stāvokli Latvijā---------Pat bērnunamos jau smirdīgie okupanti savus snuķus iebāzuši.Tak beiguši vienreiz par to mistisko neatkarību dziedāt.
kss2
12. jūlijā 06:58
Mums taču taaaaadi labi psihologi un visu situāciju pazinēji strādā bāriņtiesās.....psihologi,kas faceboka liek savus kailfoto vai foto no zārka.....:)) mums tiešām tā joma ,kur palīdzēt bērniem ir ļoti ,,attīstīta,,...:))
Alida Djatlika
12. jūlijā 09:00
EDGARS OZOLIŅŠ, ASV nav nekādi okupanti, Latvijas okupanti bija un joprojām ir krievija. Runājot par bērnu namiem- ja nebūtu tādu, piedodiet, mauku sieviešu, kuras atstāj savus berniņus, tad arī nevajadzētu par šo tēmu vispār ne rakstīt, ne runāt. Ir, bez šaubām, izņēmumi, kur bērniņi bāreņi nokļūst bērnu namos, bet tādu ir ļoti maz. Pārsvarā bērni nokļūst bērnu namos no nelabvēlīgām, dzērāju, pretīgu vecāku ģimenēm. Krievijā aiz katra stūra ir tādas ģimenes. Un vainīgas ir 100% sievietes.
Arnolds Murans
12. jūlijā 09:35
Alida! Vai raksts par krieviju?
Runājošā galva
12. jūlijā 10:35
Vai to "Martu" nevajadzētu pakratīt drošības dienestiem. Amerikāņiem sūdzas, ka mums te ir cilvēku tirdzniecība un seksuāla verdzība, lai saņemtu no organizācijām veģetēšanas naudu, bet paši "Martas" juristi fotografējas zārkos un eksponē plikus pupus un pakaļas....
Kasiog
12. jūlijā 11:08
ASV visu zin labāk par mums un visu ko viņi saka , liek izpildīt. Jādara ar pacilātu noskaņojumu.
carrson
12. jūlijā 11:12
Vai vēlaties atrast meiteni vienai naktij? Laipni lūdzam - www.GetMeets.Com
Edgars Ozolins
12. jūlijā 13:13
Podkrievdōsiķu zōwietiskās ideoloģijas atkritum, kad jeņķi okupēja Latviju ? Cik jeņķu okupācijas armijas zoļļuki vazājas Latvijā---nu ja podpindodņiks Pabrīķis nemelo----1500 Adažos vien uzturas

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi