Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
28 komentāri
Sakārtot:
labais rabīns
10. jūlijā 12:48
Ar latgaļiem šeit nav sakara. Šis ir latviešu valodā runājošs urla.
Eva Apsīte
10. jūlijā 12:50
pārstrādāt orgānos kā ķīnā.
janis
10. jūlijā 13:15
čučiņāt aizsūtija
abolzinis
10. jūlijā 13:25
No tad jūs tur esat pilnībā pārkrievojušies. Ārprāts! Tagad saprotu kāpēc tikai retais no jums prot pareizi rakstīt un izteikties. Jums vajadzētu pārstāt ākstīties un kā vienīgo valsts valodu noteikt jums tik mīļo krievu valodu.
Kristaps
10. jūlijā 14:26
nistjak !!!
suncity
10. jūlijā 14:58
Latgalīši norm puikas - vienu lecīgu ,aprijušos gailēnu nolika pie vietas. Pa lielam viņi ir vienkārši ,atklāti un sirsnīgi ļaudis . Protams gadās arī pa kādai gnīdai - kā jau visur .Bet šitie - normāli kadri , vienkārši strādnieki , atbraukuši elpu atvilkt.Tāpēc tāda valodiņa. Ticiet man - vidzemnieku ,zemgaļu ,kuršu ,sēļu un lībiešu leksika 21.gs. zem grādiem ,ballītē netašķiras pilnīgi un galīgi nemaz. Puikām cepums.
Sandris Ozols
10. jūlijā 15:00
Pareizi arī džeks izdarīja! Pierijies kurzemnieks ir stulbāks par mērkaķi ar granātu....)) Lotgoļi malači-prieks,ka ir vēl normāli džeki palikuši mums Latvijä!! Nevis kā pie mums,vācieši,puspediņi- ne tā uz viņu paskatījies-jau skrien stučīt.... ))
Anna Toll
10. jūlijā 16:30
Tā ir psihopātijas pazīme - gāzt pa purnu katram, kurš tavā virzienā kaut ko pasaka. Ņemot vērā to, ka dzērušais kuldīdznieks šajā situācijā pirmais roku nepaceļ un nevienu reāli neapdraud, jāsecina, ka "latgalietis" vienkārši ceļ savu pašvērtības apziņu. Maziņš čibriks visdrīzāk...
Alida Djatlika
10. jūlijā 17:29
Ždanokai vēlēšanās piepildās, nu jau Latvijā ir divvalodība, pat trīsvalodība. Ja no sirds vēlas, viss piepildās.
Lidija Braževska
10. jūlijā 17:32
Ļauku urla atbrauca pilsētu apskatīt. Ļūk ķapiēc nebraucu uz tadiem ļaukiem ceļojumos.
D. Bērziņa
10. jūlijā 17:33
Paklau tik kāda leksika: bļ...; nahu...;job...;pohu...;pezd...; pivas. Ne velti es līdzi staipu mīklas rulli priekš šitādiem čangaļu idiņiem. Izvelkamo.
Lidija Braževska
10. jūlijā 17:37
Bet galvenais aizlaisties ar savām pietaisitajām šmadidas biksiņām. Zarniņa par tievu bij palikt? :-D
Edgars Ronis
10. jūlijā 18:11
Čangaļi normāli aizmuka
Aldis Smans
10. jūlijā 19:11
Iedzēris huligāns satika latviešu pļāguru...No latgalieša necik daudz nav palicis...:(! un kāpēc publicēt? vai tas varoņdarbs - nesniedzot pirmo medicīnisko palīdzību?
Aldis Lapins
10. jūlijā 20:08
Sabiedrība ir totāli slima. Tik daudz plusiņu komentāros... Kā Levita k-gs minēja, ka koalīcijai ir garīga vājuma pazīmes, tāpat ir redzams, ka garīgas problēmas ir pilnīgi visā sabiedrībā. No apakšām līdz pašai augšai, un otrādi. Tas notikums ir par mata tiesu no smaga krimināla, nezinām īstenībā, kā tas beigsies, un šeit, kā komenāri to rāda, cilvēki to nesaprot. Lielais jautājums ir: "Kādēļ viņi, to nesaprot, ka faktiski, tur ir ticis izdarīts noziegums?" Noziegums pret personas veselību, iespējams pat, pret dzīvību, turklāt, vainu pastiprinošos apstākļos, ja alkohola reibumā, jeb nark. vielu ietekmē... Bet komentāros, tikai plusiņi... Absolūti šokējoši un nožēlojami...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi