Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
Futs Bols
7. jūlijā 13:34
Laba ziņa, mēs esam malači! Turpinām tādā pašā garā.
Sirg Gsir
7. jūlijā 13:46
Nodarbinātības valsts kantoros esot zavals pāri galvai. Nez, kā tas atrisināsies, kurā virzienā.
Sandris Ozols
7. jūlijā 14:17
Nuuuu jā....veiksmes stāsts gan.... Tik aizmirsa pieminēt- ka esam pirmajā vietā Eiropā bezdarbnieku skaita ziņā, ka tieši Latvijā ir vislielākais trūcīgo cilvēku skaits.... Paldies Jums, Kariņa kungs, un Vinķeles kundze!! To karantīnu jau varēja vēl pagarināt par dažiem mēnešiem,tad noteikti mēs būtu "pirmie" Eiropā!!))
Futs Bols
7. jūlijā 15:28
SO, kāpēc tu melo? Mēs neesam pirmajā vietā Eiropā ne pēc bezdarbnieku, ne pēc trūcīgo iedzīvotāju skaita. Ir daudz valstu Eiropā, kurām iet sliktāk nekā mums.
Gatis Dru
7. jūlijā 17:02
izdodas labi, jo socialaa distancesanaas ir isiniis. Dazs labs spej tik sekmigi distanceties, ka pat savu ilggadejo kaiminju neatpazist.
Sandris Ozols
7. jūlijā 17:05
Beidz Fut, pat rumāņi par mums smejas!!! Tu esi droši tas letiņš, kas akli tic visam ko raksta un stāsta... un ar atvērtu muti pie TV katru vakaru klausies savus mīluļus Kariņu un Finķelieni.....)) malacis, Fut, tā turpināt!!!
Futs Bols
7. jūlijā 17:15
SO, es ticu tam, ko redzu pats savām acīm. Un es redzu, ka tie cilvēki Latvijā, kuri čakli strādā, arī labi dzīvo. Kamēr sliņķi un dīkdieņi raksta internetā nievājošus komentārus par savu valsti.
Ivo Yeblis
7. jūlijā 17:16
Redz kā, mēs paši bieži nenovērtējam, cik labas lietas patiesībā šeit notiek.
Ainars Vīndedzis
7. jūlijā 17:49
Kas tā Stendzem par nāģeni?;D Edward,tu esi tur kur tu esi,bet "Lācītis ir tur kur viņš ir! Un labi,ka tā.Latvijā nav bijis gudrāku premjeru par Krastu un Dombrovski un tik neaptēstu,kā Emsis un Krištopāns piemēram.Kalvītis,tas vispār ir "unikums" vēsturē,atseviški "izceļams"!;D
Sandra Kopštāle
7. jūlijā 18:33
FUTS BOLS , tie kuri te kritizē jau gadiem sēž komentāros. Nestrādā , garlaikojas , dusmojas. Viņu bezdarbs nekādi nav saistīts ar COVID - 19. Tai kaitei cits nosaukums.
Reino
7. jūlijā 19:02
latvijā lielākā daļa iedzīvotāju ir nomocīti neveiksmīgāko un neprofesionālāko eiro savienības pseido politiķu darbības rezultātā, ka vismazāk satiekās un socializējās, tapēc mazāk gadījumu oficiālajā statistikā, kā ir reāli, neviens nezin, lai gan, ja pavērojie pieejamās statistikas, uz 1 milj. iedzivotāju gan mirušie, gan testu skaits, nekādu veiksmes stāstu nevar saredzēt ...
Edgars Ozolins
7. jūlijā 19:09
Nezi,kāpēc Latvijas iedzīvotāji neieredz veiksmi----Ārzemēs dzīvo aptuveni pusmiljons esošo vai bijušo Latvijas valstspiederīgo un viņu pēcteču, kā arī Latvijā dzimušu cilvēku, šorīt intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" pastāstīja Latvijas Universitātes (LU) Diasporas un migrācijas pētījumu centra vadošais pētnieks Mihails Hazans.
Futs Bols
7. jūlijā 21:33
Jegor Dubov, lielākā daļa aizbraukušo ir nelatvieši, kuri nejuta piederību Latvijai. Jā, ir aizbraukuši arī daudzi latvieši, jo robežas ir vaļā un daudzās valstīs dzīves līmenis ir augstāks un algas lielākas. Bet ļoti liels skaits ārzemēs esošo latviešu atgriezās dzimtenē tieši pandēmijas laikā, un tas vēlreiz apliecina, ka Latvijas cīņa ar Covid-19 tiešām ir veiksmes stāsts.
Futs Bols
7. jūlijā 21:54
Vairums aizbraucēju ir bijuši nelatvieši. To apliecina latviešu īpatsvara pieaugums Latvijā: 1989.gadā 52%, 2000.gadā 58%, 2018.gadā 62%. CSP dati
Edgars Ozolins
7. jūlijā 22:14
Veiksme saistīta ar izdzīto no Latvijas skaitu.Ko vairāk izdzīts,to lielāka veiksme---Uz jautājumu, vai Covid-19 krīzes laikā īstenoto repatriācijas pasākumu ietekmē diaspora būtiski nesamazinājās, LU profesors atbildēja noraidoši. "Tas samazinājums, ja ir noticis, nav procentuāli ļoti liels. Ar repatriācijas reisiem, kā mēs zinām, atgriezās vairāki tūkstoši, kas salīdzinājumā ar pusmiljonu vai pat 300 000 cilvēku nav ļoti daudz," skaidroja pētnieks, uzsverot, ka cilvēki ar repatriācijas reisiem tomēr pārsvarā atgriezās Latvijā īslaicīgi, nevis uz palikšanu. Vaicāts, kā diasporas apjomu ietekmē Lielbritānijas izstāšanās no ES, Hazans atzīmēja, ka ne visi Latvijas valstspiederīgie, kuri "Brexit" dēļ emigrēja no Lielbritānijas, izvēlējās atgriezties tieši Latvijā. Viņš norādīja, ka, saskaņā ar pašas Lielbritānijas apkopotajiem oficiālajiem datiem, 2018.gada sākumā šajā valstī dzīvoja ap 120 000 Latvijas valstspiederīgo, taču jau gadu vēlāk - tikai ap 100 000. "Pēkšņi 20 000 kaut kur pazuda. Bet mēs nevaram pateikt, ka Latvijā atgriezās 20 000 [cilvēku] no Lielbritānijas. Tas būtu pamanīts," uzskata pētnieks. Zīmīgi, ka, pēc šī gada pavasarī apkopotajiem datiem Lielbritānijā aizvien dzīvo ap 100 000 Latvijas valstspiederīgo, jo tieši šāds skaits cilvēku ir iesnieguši pieteikumus Lielbritānijas pastāvīgā iedzīvotāja statusam, klāstīja Hazans.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi