Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Andris Briedis
29. maijā 13:19
Kārtējo reizi visa karošana ar agresīviem vadītājiem noreducējas uz ātruma pārsniegšanu, reālos agresīvos vadītājus ignorējot. Malači. Kārējais nekas.
Asais Pipars
29. maijā 16:04
80% muļķu zemes ceļu ir katostrofālā stāvoklī, nu un tad uz tiem pāris ceļiem, kur ir daudz maz normals segums, stuttē tos radarus.... un sedzas ar prevenciju, bet kad līdzīgi cīnīsies pret satiksmes BREMZĒTĀJIEM, kuri pat uz 90mit nebrauc un poe radariem, tak brauc ar -10km/h.... lūk tie ir iemesls, kapec rodas agresīvi braucēji....
Andris Briedis
29. maijā 17:24
-> Asais Pipars: Ceļš nav trase bet gan pārvietošanāš vieta! Ja tu spēj brauk ar 90+ km/h bet nespēj apdzīt 90- km/h (ja vien tā nav ļaunprātīga ātruma samazināšana un palielināšana, kad kāds cenšās to apdzīt) tad ar tādām auto vadīšanas prasmēm tu nedrīksti vadīt transporta līdzekli. Ceļš ir paaugstinātas bīstamības zona un diletantiem uz tā nav vietas.
Ādolfs Nāks
29. maijā 19:21
Pleskavas šoseja aiz Bērzkroga ir labi pārredzama, plaša, satiksme neliela, mierīgi varētu 110 uzlikt, nevis māžoties ar radariem. Tie vienīgi var noderēt, lai uz 90 velkoties neaizmigtu, bet spidometrā paskatītos. Nu, labi, 170 ir perebors, bet cik tur smagu avāriju ir bijs?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi