Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Normunds Kārkliņš
25. maijā 23:15
Viņa nepadalīsies ar de Facto interviju, kurā viņa saka, robežas slēgt (tajā skaitā lidostu), jo: 1) mums ir brīva cilvēku, kapitāla utt kustība; 2) cietīs uzņēmēji; 3) pret robežu slēgšanu iebilsts Eiropas komisija. ..... Un tas jau bija pēc slimā irāņa rallija no lidostas uz Tallinu. Nekompetences kalngals!
Normunds Kārkliņš
25. maijā 23:16
robežas slēgt nevajag, jo
Trekngailis
25. maijā 23:36
Nevar atvērt robežas! man pašam dažas saimniecības. Nu, nav zemnieki tik bagāti, lai 5x līdz 10x palielinātu algas! Vai arī aizbēgušajiem jāliek 75-90 % nodoklis no ārzemju algām!
Futs Bols
26. maijā 08:51
Viņķelei saku paldies par darbu un novēlu izturību un labu veselību. Sliņķu un rupekļu komentārus nevajag lasīt.
Leons Kokorevičs
26. maijā 11:26
Lielie valsts glābēji, cilvēki trešo mēnesi pa bunkuriem dzīvo, ko nozīmē lidz 200 cilvēkiem pulcēties drīkstēs, uz cik lielas teritorijas, ,,lietuvā un igaunijā pat motokross notiek , jo mototrasi lai izveidotu, jaizmanto 10-15hektari platība. un izvietot var līdz 20 tūkstoši cilveku ieverojot distanci. Svaigā gaisā ,ja nebučojas, nav reāli aplipt. Daugavpilī 80 tukst. iedzīvotaju, a 5 inficējušies. Tad izdarat secinājumus, un nemokat tautu. Trešdaļa jau sēž uz instrumentu kastēm , lai dotos Vācijai palīdzēt tautsaimniecībā.
Ainars Vīndedzis
26. maijā 12:14
Bonadaram jāiet prom pēc Tiesas lēmuma,Vinķelei par absolūti nepiedienīgu uzvedību(pati vainīga),Ģirģenam par 9.maiju un Petravičai ,lai sievieti neapvainotu,pat neminēšu...
Aivita Freimane-Medne / Cipa /
26. maijā 13:19
Mīļie tautieši. Pirms steidzat dedzīgi kritizēt Viņķeles rīcību pajautājiet sev, kāda būtu bijusi Jūsu rīcība sastopoties ar šādu situāciju, kuru part ļaunākajā murgā nebūtu paredzējuši. Es arī nēesmu Viņķeles kundzes fane, taču šoreiz saku viņai paldies par darbu un rīcību.Bija protams lažas, bet cilvēcīgi saprotu jo ir jāpasargā valsts iedzīvotāji un jebkura rīcība ir labāka, kā nedarīt neko. Uz šī visa fona būs politiskie spēki un personas, kuri izbrauks uz Viņķeles ieguldīto darbu sitot sev uz pleca kādi malači sī valdība. VARIET RIET , KĀ SĒTAS KRANČI, BET VIŅĶELEI PALDIES !!!! Kas zin kā būtu ja......!!!!! Ir kā ir un būsim paši atbildīgi par savu rīcību un darbībām.Cilvēku absolūto stulbumu nevar norakstīt uz Viņķeles darbību vai bezdarbību. Ja paši par sevi nerūpēsimies , tad ne Viņķele, ned Dievs arī mūs nepasargās.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi