Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Vecais
24. maijā 08:43
*Latvijā saslimstība ar Covid-19 mazinās, bet vēl sekmīgāku cīņu ar Covid-19 kavē tas, ka daļai saslimušo nevar atrast inficēšanās avotu.* Varbūt tas suns ir aprakts pašos testos? Kāpēc tiek slēpts to testu kļūdas procents?
māris orniņš
24. maijā 11:00
Tukšs mīlēšana. Visu sen jau izpētīja parlamenti,tai skaitā arī Latvijas. Viens slims kontaktējās ar pārējiem 99(sveicinājās,spļāva ausīs,berzēja acis)bet tā arī nevienu neaplipināja. Ja tas vīruss būtu tāds kā viņu mālē tad pusei vismaz bija jākļūst par pārnēsātājiem. Nekas tāds nenotika ne Latvijā,ne Lielbritānijā ne Briselē ne....
Futs Bols
24. maijā 11:14
HP, kas ir šī savārstījuma autors, kāpēc nav norādīts? Un kas tā par viltus ziņu lapu, kurai nav norādīti ne īpašnieki, ne uzturētāji? Un kāpēc saites izplatīšanai norādīti Vkontakte un Odnoklassniki? Tas kopā ar amerikāņu vainošanu skaidri parāda, ka lapu baro kremlis. Tādiem avotiem nevar un nevajag ticēt.
Kurmis Kurmis
24. maijā 13:00
Vērotāj,nav tā!Visi,kas atgriezās no ārzemēm varēja taisīt analīzes jau lidostā!14 dienas bija pašizolācija atbraukušajiem!Repatrianti neizklīda,bet tos sagaidīja speciāli autobusi!Nu nevajag izplatīt melus! 80 eiro maksāja tests bez ģim.ārsta nosūtījuma un tas bija sākumā,to varēja veikt jebkurš,kurš šaubījās vai nav saslimis!Tev nebija obligāti jāiet un jāveic tests par 80 eiro! Tev nav kauns MELOT?????
māris orniņš
24. maijā 13:38
Itālijā katru dienu mirst ap 1600 cilvēku. Kāda starpība kādu diagnozi raksta? Ja arī kopējais mirušo skaits palielinājās par desmit procentiem kā tagad saka tad tas nevar izraisīt morgu pārpildināšanu. Daudzas no tām zārku bildēm jau ir izdzēstas jo cilvēki tās atrada arī divdesmit gadus vecos žurnālos. Ir ļoti daudz kinostudīju kas prot uzņemt ticamas šausmu filmas.
Imants Parādnieks
24. maijā 22:36
Savu krēslu sargot, profesors stutē to viedokli:"Svarīgāk izglābt 50 cilvēkus - nekā ekonomiku!" Sak' nieks, ka sagandētās ekonomikas dēļ kāds 1 000 izleks pa logu, pakārsies. FārmKarteļa un baņķieru peļņa augs.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi