Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Ingo Tor
21. maijā 18:49
GosdepaAģents žēl ka es nevaru būt kā tu, pilnīgs imbicils, kurš neko pats nespēj izdomāt, kā tik kaut ko no pagaldes kveksket
Ingo Tor
21. maijā 18:50
Un kāda sakarā valsts kaut ko dāvina, mums par daudz dezinfekcijas līdzekļu?
Judite Liepina
21. maijā 20:51
Latvijas valdība ir tik dāsna uz savas tautas labklājības rēķina, noņem invalīdiem un arodslimniekiem pensijas kuras jau tā ir nožēlojami mazas, apčakarē savus cilvēkus un diži plātās pasaules priekšā. Liekuļi, zagļi kas apzog savu tautu, suņi, izdzimteņi...
Futs Bols
21. maijā 21:46
Ļoti labi, ka varam palīdzēt citiem, kuriem klājas grūtāk.
Andris Kokorevics
21. maijā 22:57
Super.
Elīna Konošonoka
21. maijā 23:36
Cēls žests, bet kāpēc šo dāvanu nepasniedz vietējiem? Piem, sabiedriskā transportā? Vietējiem, mazajiem uzņēmējiem? Būtu guvums visai LV sabiedrībai... kādēļ nevar “sākt ar sevi”?!
juju
22. maijā 07:43
es saskatu,ka ta ir laba Spodrības reklāma. vīruss beigsies un itāļi zinās,kas ir Spodrība. Cilvēkiem,kas tur strādā būs darbs. Un tas ir labi.
Edite Sprenka /Klubure/
22. maijā 10:06
Vai mès pasi esam pietiekosi apgàdati ar dezlidzekliem? Mès pasi esam galigà bedrè. Kapèc nedàvinam saviem uzñèmumiem kam tagad ir samazinajusies lidzekli.
Nikola Kovalchuka
22. maijā 11:55
Spodrības šefs ar Pabriku sadalija valsts naudinu pa kabatam un viss chiki
Ainars Vīndedzis
22. maijā 11:57
Suņi,izdzimteņi..kategoriski atsakos pieņemt tādus komentus.Varētu domāt ka tauta pati viņus nesavēlēja!Katram sevi cienošam uzņēmumam pašiem jāiepērk šie līdzekļi.Un nekad,nekur pasaulē palīdzība otram netiek uzskatīta par kaut ko apkaunojošu.Liekat man mīnusus,bet man ir kauns pat lasīt šādus komentārus.
Ingo Tor
23. maijā 09:27
Ainar, katram sevi cienošam uzņēmumam jāpērk dezlidzekli? kuri ir valstij? Kuri ņemot vērā ka dāvina Itālijai ir lieki! Kur loģika, valstij sākumā jādomā kas notiek tās teritorijā un tikai pēc tam, ja zemē viss ir kārtībā var domāt par kaut kādu ziedošanu.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi