Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
Ādolfs Nāks
27. aprīlī 10:27
Patlaban viendzimuma pāriem legālu atzīšanu piedāvā 47 valstis, no kurām 27 ietilpst Eieorpas Savienības (ES) Padomē.=================== Sanāk, ka Latvija ir praktiski vienīgie tumsoņas ES?
Salvis Dišlers
27. aprīlī 10:46
Tas tāpat ir mazākums, bet protams parsteidz - kur mums radies 10 tūkstoši pervertu, vajag parbaudīt parakstu īstumu, varbūt kāds sabalsoja daudzākas reizes, īpasi ja ta bija interneta balsošana.
Ādolfs Nāks
27. aprīlī 11:08
Jānis Rožkalns Šodien 10:42 Latvijas Satversmē kā pamatvērtība ierakstīta TIKUMĪBA ============= Vai tik ar to nav domāts nelaist pa kreisi, valsts pārvaldniekiem nezagt valsts naudu utt?
Vecais
27. aprīlī 11:20
Nu nav Latvijā 10 000 nepilnvērtīgo subjektu. Tie paraksti ir viltojums.
Beerdrinkers Von Kowelenz
27. aprīlī 11:34
Kristietībā, Vecajā derībā tikumība tika izteikta 10 baušļos, viss pareizi. Budismā vēl vienkāršāk- vien dažos vārdos. Domā labu, nedomā ļaunu/ dari labu, nedari ļaunu. Cenšos dzīvot pēc budisma, tas nav grūti. Viens cilvēks jautāja, piepisties gribēja, jo kristietis ir - bet kā tu vari atšķirt labo no ļaunā? Tas ir ļoti vienkārši- ja ar savu rīcību esi sagādājis kādam sāpes, tātad esi ļaunu darījis.
Beerdrinkers Von Kowelenz
27. aprīlī 11:52
Portāl, pēc kāda principa notiek komentāru, pie tam korektu komentāru dzēšana? Skaidrs, šajā rakstā tiek atļauti vien iracionāli, homofobiski komentāri, kuriem oponēt nedrīkst. Pareizi sapratu?
dzintra
27. aprīlī 12:01
nez,cik tam Raimondam gadu,kur viņš ņem tās pasakas par" no padomju laikiem iesakņojušos diskrimināciju un homofobiju",kuras ietekmē it kā atrodas liela daļa sabiedrības?Tajos laikos,ja bija pierādījumi,tiesāja tikai par nepilngadīgu personu pavedināšanu netiklībā tāpat,kā tagad.Tajos laikos šiem cilvēkiem parasti neviens nepievērsa nekādu uzmanību,izņemo čeku,jo tai bija vajadzīgi klauvētāji.
Beerdrinkers Von Kowelenz
27. aprīlī 12:15
Man visdīvainākais liekas tas, ka homofobi nespēj saprast, ka par seksuālo minoritāšu tiesībām, iestājas arī heteroseksuāli cilvēki. Vairums saprātīgi domājošu cilvēku! Tie, kuriem rūp demokrātijas pamatprincipi, brīvība un vienlīdzība, bez jebkādas diskriminācijas. Nē, homofobi to saprast nespēj.
Regīna Skosa
27. aprīlī 12:45
Psihologiem vajag valsts labā kaut vai bez maksas strādāt ar šiem cilvēkiem, lai atrastu iemeslus novirzēm psihē. Jāsaprot, ka geji un lezbietes nav tas pats, kas homoseksuāls cilvēks. Tā vienkārši ir izlaidība un piedzīvojumu meklēšana. Par valsts nākotni domājot, tas ved uz visas sabiedrības degradāciju.
Salvis Dišlers
27. aprīlī 13:38
Beerdrinker, es kā Budists varu pakomentēt - Budisms - neatbalsta Homoseksuālas attiecības, patiesībā - neatbalsta jebkuras dzimumattiecības - kuras ir Kaislību rezultāts, kuras nav nepieciešamas pēcnāceju radīšanai..... Budisma - visas cilvēku Ciešanas - Rodas no Kaislībām; Vienas kaislības - rada daudz vairak kaislību, šajā un nākošā dzīvē.... Budisms māca - Nedarīšanu - Atbrīvi - Ļauna Nedarīšanu, Seksa Nedarīšanu, Kaislību Nedarīšanu.... No Sex atkarības var Atbrīvoties - gan Homo gan Hetero - ir jātrenējas katru dienu - Sex Nedomāšanā, Sex Nerunāšanā, Sex Nedarīšanā..... Bet - jo vairak Homo praktizēs Sex - jo vairak gribēsies - tas vedīs pie jaunām nelaimēm Nākamās Dzīvēs!
Stulms da Pirds
27. aprīlī 13:56
Sex guru , iepazīsties ar DAO ,kā tajā sistēmā tiek praktizētas dzimumattiecības ,protams , hetero. Par labo un slikto... - nedari otram to ,ko negribi lai dara tev.Par homosexualitāti .Ir , kuri piedzimst tādi , jo iņ ,jaņ viņu dzimumam atrodas nepareizajās proporcijās. Pārejais ir perversija , kuri to praktizē. Viendzimuma attiecības savā laikā izplatījās arī no klosteriem , kuros bija jāievēro celibāts , bet netika dota prakses sex enerģijas pareizai sublimācijai. Bet tā man personīgi ir vienalga , ko sex minori dara savās guļamistabās . Bet esmu pret tādu attiecību popularizēšanu sabiedrībā .
Beerdrinkers Von Kowelenz
27. aprīlī 15:31
Pārsteidzi, Dišler, tu budists? Komunists, šizofrēniķis, vēl muslims un hinduists? Idiota gabal, tu esi infantils, tava attīstība apstājās trešajā, iespējams, pat otrajā pamatskolas klasē! Un tu esi budists??? Tu sūda piders esi!
Jānis Rožkalns
27. aprīlī 15:59
jauns.lv cenzori izdzēsuši abus manus, tikumību(SATVERSMĒ!!) atbalstošos komentus, abiem bija vislielākais sabiedrības atbalsts. VAI DEMOKRĀTIJAS NORIETS??!!.... Man ir augstākais valsts apbalvojums, bet laut kādi puišeļi uzskata, ka man ir jāklusē... Tāda ir liberalisma seja, dvīņi komunistiem.
Beerdrinkers Von Kowelenz
27. aprīlī 16:23
Saprātīgs cilvēks, vienalga, budists, kristietis vai rasta, domā! Es jums, mazie mani brāļi, teikšu vienu lietu. Balsojumā par juridiski atzītām partnerattiecībām starp viendzimuma pāriem, varētu būt vien trīs atbildes. 1.) Man tas ir vienaldzīgi, absolūti neinteresē. 2.) Esmu homoseksuāls, tādēļ man tas ir svarīgi. 3.) Esmu heteroseksuāls, bet iestājos par liberālas demokrātijas principiem, jo vēlos dzīvot brīvā zemē. Tik vien.
Beerdrinkers Von Kowelenz
27. aprīlī 16:37
Jāni Rožkaln, tu nedrīksti aš pieminēt vārdu "tikumība"! Jo, darot to, tu, Jāni Rožkaln, ej pret Dievu. jo tu neesi tikumīgs. Nē, tev piemīt, vismaz, divi nāves grēki. Un tu turpināsi liet savu šaizi? Rožkaln, tu mēsls esi.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi