Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
juju
9. aprīlī 08:34
tā smuki zirdziņi. drīz izaugs liela zāle un varēs tie dzīvnieki ēst uz nebēdu. vienīgi tā Anna pati pusplika. pasakiet, lai saudzējas un nesaaukstējas.
Ainars Vīndedzis
9. aprīlī 09:19
Vai tas nav kolosāli?!Paldies visiem,esat veseli!
Andrejs Kovaļenko
9. aprīlī 11:39
Laiku atpakaļ, panorāmā rādīja sižetu, ka ziedo viņiem pārtiku, radīja vienus krievvalodīgos latviešus.
Beerdrinkers Von Kowelenz
9. aprīlī 12:04
Andrej, kādi krievvalodīgie latvieši? Kas tie, pie vella, tādi? Šķiet, tu domāji latvāņus- okupantu ievazāto invazīvo sugu?
Futs Bols
9. aprīlī 12:36
Andrej, es arī redzēju to sižetu un atceros, ka krievu tautības sieviete aizsāka akciju Feisbukā, aicinot cilvēkus ziedot pārtiku, un viņa ir malace. Bet pēc tam ziedoja arī latvieši. Man nepatīk šī dalīšana pēc tautībām, tā neko labu nedod.
Beerdrinkers Von Kowelenz
9. aprīlī 13:44
Jā jā Dišler, tā, kā tu, domā visi latvāņi- Latvija ir laba zeme, vien pārāk daudz latviešu.
Beerdrinkers Von Kowelenz
9. aprīlī 14:02
Dišler, cilvēki Latvijā dzīvotu labi, ja 1940. gadā nebūtu iebrukuši tavi "labie un sirsnīgie" aziātu izdzimteņi, kuri izlaupīja Latviju un pakļāva genocīdam visu Latvijas tautu. Sarkanie nezvēri, nogalinot Latvijas iedzīvotājus, izcēlās ar patiešām sirsnīgu sadismu.
Beerdrinkers Von Kowelenz
9. aprīlī 15:42
Par to rakstu- es nedomāju, ka citās Eiropas valstīs, pat ne tikai Eiropas, cilvēki būtu mazāk atsaucīgi. Visur palīdzētu, arī Krievijā cilvēki palīdzētu. Vien čehiem tā bēda Latvijā gadījās. Cilvēcei, visam cilvēku kopumam, labais ir daudz vairāk, kā ļaunais. Tas ir iemesls tam, lai mēs dzīvotu.
Beerdrinkers Von Kowelenz
9. aprīlī 16:16
Es bišķin apklārēšu atšķirību starp Latvijas tautu un latvāņiem. Latvijas tauta ir dažādu nacionalitāšu cilvēki, bet mūs vieno mīlestība pret Latviju, cieņa pret Latvijas vēsturi, kultūru un tradīcijām, arī cieņa pret latviešu valodu. Mēs esam kopā. Un ir tāda suga, kā latvāņi- viņiem nav nacionalitātes, viņi var būt latviski vai krieviski runājošie, bet viņu kopējā īpašība ir zvērīgs naids pret Latviju un latviešiem. Viņi, kaut citas zemes priekš viņiem nav, neasociē Latviju kā savu zemi. Viņiem nav kur iet, viņi mitinās Latvijā un vemj uz Latviju. Viņi ir iestrēguši naidā. Un viņiem vārds ir LATVĀŅI.
Beerdrinkers Von Kowelenz
9. aprīlī 17:08
Nu re, Dišler, apstiprināji vien to, ka tipisks latvānis esi. Rej uz Latviju un lūkojies Krievijas virzienā. Kamdēļ tu nebrauc uz Krieviju? Ak, jā, neviens tevi tur negaida? Bet, arī Latvijai tu neesi vajadzīgs! Tu, padla, saproti to, ka mēsls esi, sūds! Tev nav Dzimtenes. Protams, latvāņiem nav un būt nevar Dzimtenes, jo latvāņi.
Beerdrinkers Von Kowelenz
9. aprīlī 17:21
Dišler, tava peesereska ir nosprāgusi! Uz Krieviju gribi? Mēsl, tinies projām no Latvijas! Sazinies ar Krievijas vēstniecību, nebūs problēmu, padla, aizvākties!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi