Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
cilveks444
4. aprīlī 17:20
Manuprāt, vara savelk grožus, jo ir tāda, jāsaka, unikāla iespēja. Pirmkārt, ko darīs tās ģimenes, kam uzliks milzu sodu, bet kuras jau tagad cieš no ienākumu trūkuma? Otrkārt, vai pietiek policistu, kas izķertu pārkāpējus? Treškārt, kamēr tādi kā Kaimiņš tiks saudzēti un paliks bez soda, cilvēku prātos pastāvēs pretrunīga izpratne par to, vai noteikumi jāievēro. Un kaut kas liek domāt, ka ārkārtas stāvoklis tiks pagarināts līdz brīdim, kamēr valdošā kliķe nostiprinās savas pozīcijas līdz tādai pakāpei, ka šos dabūt prom no varas nebūs iespējams.
Futs Bols
4. aprīlī 18:43
cilvek444, tev stipri pieklibo loģika. Vispirms tu jautā, kā cilvēki samaksās sodus, bet uzreiz pēc tam šaubies, vai viņiem šos sodus uzliks. Ārkārtas stāvokļa pagarināšana nekādi nevar nostiprināt varas pozīcijas, jo tad cietīs valsts ekonomika un pazemināsies iedzīvotāju dzīves līmenis. Un daudzi cilvēki pie tā vainos politiķus. Piekrītu tev tikai jautājumā par Artusu Kaimiņu - ir jānoskaidro, vai viņš pārkāpa vai nepārkāpa ārkārtas situācijas aizliegumus. Ja pārkāpa, tad jāsoda.
Marcis Dzelme
4. aprīlī 19:45
Atkal pamodies riebigakais neta trollis cilveks444,kas tagad atkal rakstis savus slimos murgus.
Futs Bols
4. aprīlī 19:51
Spriežot pēc tā, ka cilveks444 mūsu valdību sauc par kliķi, viņš varētu būt vai nu Kremļa Saskaņas, vai arī Lemberga ZZS piekritējs.
Futs Bols
4. aprīlī 21:00
Ja Saskaņas troļļi lamā mūsu valdību, viss ir kārtībā. Tas nozīmē, ka tā rīkojas pareizi :)
Gunārs Lapiņš
4. aprīlī 22:07
Sēņu veci ! Kad beigsi pats kladzināt tās rupjības, kad iemācīsies kulturāli izteikt savus uzskatus ? 3/4 nav "Saskaņa" slavētājs, cik zināms, tad viņš "No visas sirds" partijas valdes atstādināts Ingunas neveiksmju dēļ. Raksta garus, bieži pretrunīgu faktu komentārus ar faktu uzskaiti. Jums, "mežavecim", tie ir neatminami rēbusi.
Jolanta Eriksone ex (Bušmane)
5. aprīlī 00:17
a ko Levits var sludinat Latvija par viirusiem :))ja pats nau dzivojis Latvija :(

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi