Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
Futs Bols
29. martā 16:53
Par to, kā ierobežot rīdzinieku masveida izbraukumus ārpus Rīgas, kurā ir visvairāk inficēto, neko nesprieda un nepieņēma?
Ēriks Kirilovs
29. martā 17:07
Darba vietās kā būt? Kur logika?
Haks Piterss
29. martā 17:20
Tātad viena inficētā un viena vēl ''nevainīgā'' kopā būšana ir okey ? Piemēram , mūsu māju patlaban sāk siltināt , tur taču nav neviena ģimenes locekļa , visi sveši cilvēki , katrs no savas ģimenes , kāda garantija , ka kāds tajā barā nav ko saķēris .... es varu iedomāties , cik ģimenes vienlaicīgi var saņemt kārtīgu pārsteigumu vistuvākajā laikā ! Un cik vēl tiks aplipināti , pat nenojaušot , ka paši sen jau iznēsātāji .............. Bardaks turpinās un vīruss arī !
Trekngailis
29. martā 17:25
galvenais, lai an@l neaizliedz! Citādi pēc 9 mēn otra krīze veselības ministrijai!
Skaistslaiks
29. martā 17:28
Tātad ārkārtas sēdē nolēma šo vienu punktu?? Tas ir kaut kāds izsmiekls?? Man jautājumu cik viņi saņem par vienu šādu "ārkārtas sēdi"?? Vai tiešām šis punkts bija svarīgāks par tām māsām ,kas pie katras siltās dienas dosies ārpus Rīgas , piepildīs mazpilsētu veikalus un restorānus? Vai tiešām bīstamāki ir 3 cilvēki, kas izgājuši laukā pastaigāties pa svaigu gaisu kā cilvēku masas depo?? Vai viss šis tiek turēts rezervē ,lai ik pēc 2 dienām var rīkot ārkārtas sēdi un saņemt par to naudu. Kaut kāds sviests, gan jau vēl saņems piemaksu par it kā darbu svētdienā. Reāla ņirgāšanās par tautu, lielie darītāji!!
Trekngailis
29. martā 17:30
Nav ko stresot ! 300 inficētie uz 2 000 000 ir smieklīgi maz!
Sandris Ozols
29. martā 17:36
Ko dod tie 2m?? Pa lielam-neko!! Mums Bavārijā ir 1,5m,ne vairāk ka 2 cilvēki bla bla bla...un...??? Jo- ja tev ir blakus inficētais-tie 2 m neko nemainīs, to zarazu var noķert arī no 5iem un vairāk metriem, ja nav imunitātes--nekas nepasargās!!! Bet nu lai jau " gudrie" besījas, sūdus jau ir pievārījuši, un ja tiešām to murgu vēl pagarinās...nestādos priekšā, kas te būs... Par to "karantīnu"- nevienu ar varu ne uz ko piespiest nevar, jūtos slikti-sēžu mājās, jūtos labi- braucu,kur gribu, un pilnīgi saprotu tos cilvēkus, kas dodas pie dabas utt- vnk cilv neklausās tos murgus par "gripu" utt.. un ļoti pareizi dara...)). Kā Zviedrijas premjers pateica- malacis, cepuri noņemu viņa priekšā!! Pats esi pieaudzis-pats izlem, ko darīt!!! Un nevienai padlai neviens nav devis tiesības ierobežot manas ikdienas gaitas!!! Punkts!!!!
Haks Piterss
29. martā 17:36
>>> Trekngailis ~~ Un TU pats tos 300 pārskaitīji , pats tici ciparam ? Arī ''divi'' millioni sen jau kā vairs neesam .....
Stulms da Pirds
29. martā 17:39
:)))))))))))))))))))))))))))))))
Sandris Ozols
29. martā 17:40
Ēii, 100 stulbeņi Jēkabielā- jums neviens nav teicis, kas ir svarīgākais veselam cilvēkam?? Svaigs gaiss un fiziskas aktivitātes!!! Kā var aizliegt cilvēkam iziet paelpot svaigu gaisu?????
Trekngailis
29. martā 17:55
nu, mums daudz pārbauda! Un esam 1.92 miljoni. Maza starpība.
josh
29. martā 18:03
Sandri, es nezinu, vai tu vispār izlasīji rakstu. Nav aizlieguma iziet paelpot vai sportot. Tikai ne trijatā vai lielākās kompānijās, un, ievērojot noteikto distanci.
Eva Bensone
29. martā 18:08
Būtu vēl kādu punktu izskatījuši, piemēram alkahola tirdzniecības aizliegumu karantīnas laikā. Pie veikaliem stāvlaukumus, pastus, stacijas dezinfikcēšanu.
Gunārs Lapiņš
29. martā 21:19
Premjers, kurš neprot vadīt valsts dzīvi pat attālināti - ir jāpadzen ( pats to neapjēdz ! ). Ieturēt 2m. atstatumu starp 2 personām > izsmiekls, ne saprātīga doma, bet šāds lēmums = visstulbākais "vadoņa" prātā. Staigā ar metramēru, Kariņ, 2000 km. aiz Latvijas robežām. ! Savulaik Jūrmalā meičām policisti arī mērīja "pieļaujamo brunču īsumu" - - -
Janis Dreijer
30. martā 01:02
Sandris Ozols. Vai tu doma vispār ko raksti? tev neviens nav aizliedzis elpot svaigu gaisu. tu nevari svaigo gaisu paelpot vienatnee? te vajag vēl kaut kādus "padlas" riņķi?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi