Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
22 komentāri
Sakārtot:
Lietussargs
29. martā 07:59
Pa arprāta naudu tirgo etanolu atjauktu ar glicerīnu, pie tam etanols šeit bez akcīzes. No šādiem tirgotājiem un ražotājiem iekasēt fiksētu nodokli budžeta papildināšanai vai arī ar likumu noteikt maksimāli pieļaujamo uzcenojumu. Skrandainie to nedzers, ja kas, jo tam piejaukts glicerīns vai smaržvielas, kas padara to dzeršanai nederīgu. Skrandainie taču nedzer vējstiklu šķidrumu, be tajā arī ir etanols.
Līga Landsberga
29. martā 08:22
Kaut ko nesaprotu. Katru dienu raksta, ka aizvien vairāk visādu uzņēmumu ražo dezinfekcijas līdzekļus. Nu jau būtu veikaliem jābūt pilniem ar to. Bet nav! Vienu dienu nejauši uzskrēju virsū Drogās, kad tieši izlika Dobeles ražoto plauktā. Pēc brīža to jau vairs nebija. Vai tiešām nevar to sagādāt pietiekošā daudzumā? Katru dienu taču sanāk apgrābstīt kaut vai mājas durvju kodu vai rokturi.
Ruta Ziedone
29. martā 08:28
Patiešām--visur to vien raksta--ka ražotāju ir tik daudz--bet patiešām---nav nekur pieejams.....un kas attiecas uz Dobeli,tad Spodrība jau nedēļu ir ciet...vismaz veikals......aptiekās...viena atbilde....nav....!!!
Haks Piterss
29. martā 09:24
No ''Pārcēlāja'' kritušos arī pieskaitīs vīrusa upuriem ?
Dzintars Lielais
29. martā 09:55
Lietussargs; ķīmiķis tu esi nekāds,tavai zināšanai glicerīns nav kaitīgs,logu šķidrumā nav etanols/etilspirts/,bet gan propanols,citādi tu viņu nevarētu nopirkt
Viks Tiktāliks
29. martā 10:03
Nevis hopohlorskābe, bet hipohlorskābe. Vēl pareizāk - hlorapskābe.
Ilze Sila
29. martā 12:06
Esmu sajūsmā par etiķetes dizainu un nosaukumu.Iedezinficējies un pārcelies uz labāku pasauli.Ka tik šitas dezinfekcijas līdzeklis nenobeidz vairāk,nekā pats vīruss!
Melānija
29. martā 12:26
Nē,nu abi,ka sākuši kaut ko ražot,cerams ,parastie cilvēciņi arī veikalos tos sagaidīs.
Kristaps
29. martā 13:13
Egle viņu kā lubrikantu var izmantot lai tik traki šokolādes caurumu neplēš !!!
Lietussargs
29. martā 13:15
to Dzintaram Lielajam tikko paskatījos uz auto logu mazgāšanas šķidrumu, kas man mājās: sastāvs demineralizēts ūdens, etanols, smaržas kompozīcija. Diemžēl nezinu etanola koncentrāciju, bet domāju, ka ja šķidrums domāts mīnus 21 grādam, noteikti apgriezieniem jābūt vairāk kā 40 grādu, citādi sasaltu mašīnā, nevarētu mazgāt logus.
Lietussargs
29. martā 13:22
Un vēl ko gribu teikt, tiem, kas iepērkas alkohola veikalos, pērciet absintu, apgriezieni 60 grādu, pilnīgi pietiek, visus rokturus izdezinficēsiet, 0.7 l maksā ar atlaidi 20+ eiro un tas jau sanāk lētāk kā spekulantu tirgotie līdzekļi. Pie reizes izdarīsiet labu darbu, samaksāsiet akcīzi budžetā.
Biruta Kopmane
29. martā 15:05
cik ta šis brinums maksas??!! valdiba spitigi gaida uz madaru, Latvijas balzamu kad šie ko saks ražot , tai pat laika veikala brivi noperkami mašiņu logu tirišanas lidzekļi, ar spirta saturu 70 procenti, cena pec tilpuma 1-5 eiro tapat letiem odekloniem ir 60 gradi
Biruta Kopmane
29. martā 15:09
šodien iegāju veikala tur brīvi pardodas sejas maskas ar stiklu, letak ka pasutija valdiba tai printešanas firmai!!?? valdiba pasutija 10 000 gab apsaubamas kvalitates pa 25 eiro gab??!! veikala brivi var nopirkt 22 eiro gab sertificetu masku,, bet valdiba gaida kamer ko izprintes un pakļauj arstus briesmām??!!
Vitto
29. martā 15:31
Man mājās ir kanniņa 94% mineralised methylated spirit,lietojām spirta lampiņai dārza svētkos.Vai to var lietot dezinfekcijai un kā atšķaidīt?
Futs Bols
29. martā 15:38
Biruta, un cik tā sertificētā sejas maska ar stiklu sver? Jūs saprotat, ka ārstiem šajās maksās jāstrādā visu laiku, garas darba stundas? Tās, ko tagad ražo ar printeri, ir ļoti vieglas un ērtas. Un to izstrādē bija iesaistīti ārsti.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi