Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
juju
26. martā 16:37
vismaz labums autobraucējiem. citādi gājēji nāk pa vienam un tikai spiež to pogu un atkal probka veidojās tiem auto.
MĀRTIŅŠ P.
26. martā 16:48
@juju , tu kopš 13.marta kaut kur esi redzējis kaut vienu sastrēgumu? Labuma no pogas atslēgšanas nebūs - cilvēki tāpat grābstīsies gar to pogu, jo lielākā daļa nemaz nezinās, ka poga ir atslēgta.
EjTakTu
26. martā 16:52
Tā kā uzrakstus neviens nelasa, kaut arī tie atrodas acu priekšā, tad bez pogu demontāžas tās tiks spaidītas tik un tā, un vēlamais rezultāts netiks iegūts
juju
26. martā 16:55
Mārtiņ, neesmu bijis Rīgā, bet iestājos par autobaucējiem. Dzīvoju cita pilsētā.
Salvis Dišlers
26. martā 17:27
Es iestājos par kājām gājējiem! Visi luksafori jāatslēdz vai jādemontē, jāuzkrāso zebras visur, un auto braucejiem uzlikt par pienakumu apstaties pie katra krustojuma un pārliecinaties ka tuvuma nav gājēju!
Svētais Naivums
26. martā 17:28
> juju Šodien 16:55 Ej stājies starp autovadītājiem, tur tavējam dārzenim īstenā vieta.
Vecais
26. martā 18:05
Vai liftos arī visas pogas atslēgs?
Kristians Andersens
26. martā 21:55
Atslēgtas gājēju izsaukuma pogas? Un tas ir VISS?!? Nopietni? Latvijā inficēto ir tikai 244? Ok! Es nu pat noslēdzu slimības lapu. Kad to atvēru ģimenes ārsts nelikās ne zinis. Testu uz vīrusu neveicu. Šodien pirmā darba diena. Kakls sūrst un klepoju, vaigi deg un neba iemīlējies vai nokautrējies, es būtu... eh ja nu būtu!.. Vienkārši jūtu, ka neesmu vīrusu izgulējis. Vopšim sūdīga sajūta. Mājinieki sāk pavilkties, lai gan centāmies ieturēt visādas tur karantīnas variantus. Bet tās ir tikai uipu mizas. Sāka slimot mani draugi, ... nē nedomājiet, es ar viņiem nepaguvu izveidot kontaktu. Tur tipa foršie tusiņi vai foršu filmu vakari ar labu konjaku un tt. Nē! Visi paši pa savā mājoklī saķēra.Neviens... es atkārtoju neviens,neveica testu uz covid 19. Vopšim... es principā netaisīšu testu pa 80. eiro... vai tur lūzt vai plīst! Manu prāt ja ģimenes ārst vai kā savādāk, konstatē, ka cilvēks ir apslimis tad šim te super visai pasaulei svarīgais tests, kurš bļa.. to ierobežos ir jāveic par baltu velti! Un nobeigumam.. šis vīrus nav nekāds lollipop! Sūdi būs lieli. Cik noprotu šis nav parasts gripas paveids. Šis izplatās gaužām veiklāk. Neba parasts gripas draudziņš. Vopšim es strādāju ar saviem puņķiem, klepu, temperatūru ... tur, kur jūs esat viss vairāk. Biznes ir biznes! Un nē es neceļu paniku.
СТАЛКЕР
26. martā 22:00
Paranoja. Drīz arī luksoforus atslēgs.
Biruta Kopmane
26. martā 22:09
kolchoza uz priekšu viss iet atpakaļ, 16 stavu māja salacas 16 uzminat cik reizes tur kads tirijis lifta pogas un ardurvju un koridoru rokturus?
Biruta Kopmane
26. martā 22:11
galvenais ka Rīgas transportos visi rokturi un pogas tīras
Biruta Kopmane
26. martā 22:15
deram ka bus vairak negadijumu, ? acelt ta viegli kad pieslegs vai tas kads vairs izmantos un pieradumam liels speks Rīgas satiksme pogas ar atsledza bet joprojam tas 90 % spaida
Biruta Kopmane
26. martā 22:16
1 stulbums bija jau to reisu samazināšāna, tagad otrs gravis ar tam pogām:((
Zinta Rudzite
26. martā 22:27
Tik vien? Vajadzētu vēl roku dezifnekcijas līdzekļus Rīgas sabiedriskajā transportā. Un vienreizējos cimdus (tāpat kā veikalā). Tak saprotams, ja es to pogu nospiežu, tad pirkstus mutē pēc šīs procedūras nebāzīšu. Vispirms jau pamatskolas kursā vajadzētu iemācīt (nezinu kā) Rīgas sabiedriskā transporta pasažierus klepot nevis plaukstā, bet elkonī, un sašņauktos kabatlakatus neturēt rokā, atrodoties transportā (pretīgi). Pamatskolas kursā vajadzētu iemācīt, ka lielveikalos nevajag iepirkumu grozus likt uz grīdas, jo infekcija pārnesas ar virsmām, bet ir pircēji, kas piepildītu grozu pastumj ar kāju līdz kasei, tad iztukšo un iekrauj pārējo grozu kaudzē. Vajadzētu mācīt daudz ko vēl, nevis atslēgt pogas, jo tie purduļu šņaucēji tāpat apgramstīs visus rokturus transportā. Mums toties, aizbraukt līdz galamērķim, neiebāžot pirkstus mutē, bet pēc tam tos nodezinficēt ar vismaz 60% spirtu vai profesionālu dez.līdzekli.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi