Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Inga Maknamara
17. martā 19:20
Vīrusu var apturēt,ja kā Ķīnā un Jordānija ar karavīriem ielenc pilsētas plus patrulē ielas..Cilvēku pārvietošanās izbeigta.Visi sēž uz vietas.Viss pārējais ir bezjēdzīgas darbības.
Trekngailis
17. martā 19:23
Es nebaidos. Dodad sievieti ar vīrusu un izņemšu visos robos!
Inga Maknamara
17. martā 19:30
Trekngaili,es Tevi iesūdzēšu,ka no smiekliem aizrijos .😭😭😭
Kurmis Kurmis
17. martā 19:45
Makšmara tu esi viena ciniska mātīte!
Jānis Freibergs
17. martā 19:47
Latvietis ir viens rets sūda eksenplārs!
Inga Maknamara
17. martā 19:54
Es neesmu ciniska.Bet Treknais gailis spēj jokot laikā, kad Nāvei ar izkapti ir Pļaujas laiks...Starp citu Ķīnā ātri apturēja vīrusu.Ne tikai ar karavīriem...Par pārvietošanās nepaklausību līdz 10 gadiem cietumā tur draudēja.
Kurmis Kurmis
17. martā 19:55
Freiberg,tie nav nekādi latvieši,vismaz šeit komentāros visas makšmaras ,kārnie gaiļi,dzintarēni,tviteri triperi ir kremļa troļļi,kas katru dienu jebkurā rakstā kaut ko pretīgu ieraksta par LV un latviešiem!Galvenais ir ieķēzīt!Un nav nozīmes vai raksts ir labs vai slikts!Ķēžišanas instinkts viņiem nostrādā!
Beerdrinkers Von Kowelenz
17. martā 20:12
Jāni Freiberg, ja man to acīs pateiktu, tev būtu izsists dažs labs zobs. Un tas būtu pareizi!
Beerdrinkers Von Kowelenz
17. martā 20:15
Tas Jānis Freibergs nav letiņš, viņš sūda piders ir:( aš pretīgi:(
Aiva Atte
17. martā 20:47
No bezatbildības re ku virus klejo,bērnu uz bērnu dārzu,paši stundam pa lielveikaliem,ai gan jau nekas nebūs!Idiotu bars.Kapēc nebloķe tos neadekvātos komentētajus?
Mairis Kālis
17. martā 21:55
Jā, jā - ja visi kolektīvi baidīsimies, tas noteikti kaut ko mainīs! (vispār jau mainīs gan, bet ne uz labo pusi un noteikti ne ekonomikā). Galvenais - nekad nezaudēt paniku, vai ne?! Manuprāt gan daudz labāk ir šausmīgas beigas nekā nebeidzamas šausmas...
Irena Nelsone
18. martā 01:32
Vēlreiz => ielidojušo kontroli varēja realizēt jau sen, tāpat - obligāto karantīnu, bet vēl kas .. > kultūras iestādes, korus, skolas un pat baznīcas slēdza, bet SPĒĻU ZĀLES - joprojām vaļā, cilvēki tur stundām slamstās un spēle uz nebēdu..!!!!! te var redzet, kas ir augstāka vērtība par cilvēku dzīvībam un veselību neoliberālismā = tā ir NAUDA>>> diemžēl, tai kalpo kā elkam..
Olegs - Valdis Golovčiks
18. martā 15:09
Bet es juutos nepatiikami no shii mums uzspiestaa panikas aarpraata. Neviens iisti nezin,kas tas par ,,viirusu,,un ko ar to dariit. Tikai ierobezhojumi un sodi. Un protams,papiira un metaala nauda ir biistama...Vai kaadam veel nav kaut kas skaidrs ?
Valerijs Porubovs
18. martā 15:19
piekriitu tie cilveeki pashi nesaprot par ko runaa

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi