Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
Ivars Magone
7. martā 11:53
Nebalsojiet par partijām RD vēlēšanās, kuras atbalsta novadu reformu šādā redakcijā.
anda berzina
7. martā 11:57
Pareizi karin ,jauna vienotiba ta ir ieverojama ,kad to partiju nesajauksi ne arvienu citu,ha ha ha.
Irena Nelsone
7. martā 12:18
Kāpēc nevarēja vienoties ar citām par vienotu bloku? Atkal saskaldās - domajot katrs tik par sevi..
Sēņu Vecis
7. martā 12:40
Pareizi karin ,jauna vienotiba ta ir ieverojama ,k a d to partiju nesajauksi ne arvienu citu,ha ha ha. ======================================================= Beriōizķina, užas ar tevi . K a , nevis " k a d " , ka . Užas.
Agris Svarcs
7. martā 12:47
protams,ka Latvijas ienaidnieki ir zināmi un atpazīstami! līdz tādam līmenim novest Valsti,var tikai nodevēji un ienaidnieki!!! Tas nav parasts stulbums...
Kurmis Kurmis
7. martā 13:24
Alex da silva,tu viltus ķirurg labāk lasies prom no LV portāliem!Komentē savējos saitos!!Kas tu par sūda ķirurgu ar tādu izkropļotu valodu,caurām dienām te ķirurgs sēž komentāros!Bomzis tu esi,bez jebkādām prāta paliekām! Ivar magone-novadu reformu neatbalsta tikai novadu domes locekļi un viņu draugi!Tas nav pieļaujams,ka katrā sīkā ciemā ir dome ar 15-50 darbiniekiem!Sen jau vajadzēja samazināt šitos!Ko viņi bļaustās-vai apvienojot novadus izzudīs skolas,ārsti aizbēgs,veikalus aizvērs???Lemperģis ar saviem ZZS Saskaņas satelītiem nevar nomierināties!Tas tāču ir absurds,ka domes priekšsēdētāji 20 un vairāk gadus sēž savos krēslos! I.Nelsone -it kā jau pareizi domā,bet piem., Vienotība negrib kopā ar Progresīvajiem(ceru,ka tu zini kādas vērtības aizstāv viņi) Švarcam-Latvijas ienaidnieki ir Saskaņieši,kas jau n-tos gadus izzog mūsu galvaspilsētu!Tik daudz korupcijas,Namu pārvaldnieks,Nanoūdeņu sāga,trolejbusu iepirkumi,Rīgas satiksmes skandāls! Lai Dievs dod,ka bijušie RD deputāti ar visādām aldermanēm,rozentālēm,baraņņikiem u.c.paliktu aiz strīpas!
Kurmis Kurmis
7. martā 13:28
Alex -pagājušajā gadā nemaz praids nebija!Beidz melot!!!
Alex Da Silva
7. martā 13:37
Kurmi nu redz cik viegli pedinu piekert :) Apzinati kludu ielaidu, bet tu zini , ka nebiji. Un ko man vispar var teikt pusvirietis - pusssieviete? jus tollus ir tik viegli kert , ka pat garlaicigi :) Nu ja tu pareizi maki google lietot , tad uzzinasi , ka mans varda bralis ir MMA CIKSTONIS < BET ES KIRURGS :)
Ādolfs Nāks
7. martā 13:39
ĶIRSIS? Vai viņš būs tas korupcijas, padomnieku, konsultantu izskaudējs, kurš jau sazin cik gadus saņem algu 30000+ gadā kā Vienotības ministru padomnieks vai konsultants? Parādnieks Nr2.
EjTakTu
7. martā 13:48
Skuju takas saraksts...
Tviter Šmiter
7. martā 14:11
Izklausās kā draudi....
Kurmis Kurmis
7. martā 14:18
Nost ar visām Saskaņām,gods kalpot korupcijai!Rīgu jāvada latviskām partijām!Saskaņai un krievu savienībai s(h)uju taka!:)))
Normunds K.
7. martā 14:27
Vienotība - korupcijas māte !
Tviter Šmiter
7. martā 15:19
Kāda starpība kas JV pārstāvēs un cik balsis dabūs ja visas pārējās latviskās partijas šiem pakaļ skrien un klausa ? Kā tagad valdībā.
Juris
7. martā 18:20
Zirga morda! Kā tevi labāk nosaukt-par pizdabolu vai balabolu?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi