Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
El Mārs Sīrs
21. februārī 14:17
Nauda un advokāti vairs nelīdz ?
Beerdrinkers Von Kowelenz
21. februārī 14:20
Hūte, Latvijas tiesa tevi baltu atmazgāja, Latvijā tavi bandīta sakari rullē:) bet ASV nē! Un norāvies pa savu zebiekstes purnu. Tagad, pat tavi čomi Saeimā, nekādīgi tev vairs palīdzēt nevar. Sūda būšana, ne? :)))
Kurmis Kurmis
21. februārī 14:25
Bet vazāties pa Saeimu šim tipam gan patīk!Drauģeļi neko vairs palīdzēt nevar!
Beerdrinkers Von Kowelenz
21. februārī 14:26
Nē, viņam nelīdz. Ja trāpīja zem ASV sitiena, tad vairs nekas nelīdz. Pizdohens. Jādzīvo vien no zeķē sabāztajiem ietaupījumiem nebaltai dienai:) nebaltā diena nu ir klāt, aš kā sudrablapsa nemanot piezagās :)))
Raitis Vītols
21. februārī 14:39
o zaglu lupata lembergs atkal runa
Futs Bols
21. februārī 15:05
Ierobežo viņa cilvēktiesības? Bet lai Lembergs vispirms pierāda, ka ir cilvēks. Ja labi ieskatās, var pamanīt gan asti, gan āža kāju.
Aija Rumba
21. februārī 15:32
Ne tikai Lemberga tiesības,bet visas tautas tiesības!
kss2
21. februārī 16:10
Reti pretīgs necilvēks!!!!
Inta Putane
21. februārī 16:35
Tik viegli iespaidojamie jkp un citi varētu atlikt malā spēlēšanos smilšu kastē un sākt beidzot pildīt savu zvērestu----"Es, uzņemoties Saeimas deputāta amata pienākumus, Latvijas tautas priekšā zvēru (svinīgi solu) būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti, savus pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas. Es apņemos ievērot Latvijas Satversmi un likumus."
JĀZEPS DŽEDAJS
21. februārī 16:50
HHHHHHHHHHHmmmmmmmmmm jā nu protams tas tāds ļoti filozofisks jautājums Kāpēc ir vainīgs tikai LEMBERGS Nupat bija tiesa kur ir nogalināti 52 personas Un ko tiesa neko LATVIJĀ ir ļoti daudz personas kuras jāsoda bet nekā Viņas nesoda vai sods ir minimāls LATVIJĀ tāda veida sodi ir divi viens soda veids ir tie kas izdara noziegumu nogalina kādu fiziski Un visādu iemeslu dēl paliek nesodīti Bet ir otra veida tie kas pastrādā ekonomiskos noziegumus Tādu ir ļoti daudz Pašlaik iet tiesas process MITERS SPRUDS vai viņu notiesās Tadu ir ļoti daudz NORMUNDS ŠLITKE u.c katram ir jāsaņem sods ja ir paŗkāpts likums Bet laikam būs jāliek cietumā puse LATVIJAS Un ir vēl un vēl Parasti LEMBERGA vajāšana sakas kad tuvojas vēlēšanas
Haks Piterss
21. februārī 17:48
Brīvību politieslodzītajam Lembergam ! Brīvību Latvijai !
Stulms da Pirds
21. februārī 17:55
Trako māja ....
Haks Piterss
22. februārī 10:24
Ne tikai Lemberga tiesības,bet visas tautas tiesības!
Haks Piterss
22. februārī 10:25
Ne tikai Lemberga tiesības,bet visas tautas tiesības!
Haks Piterss
22. februārī 10:25
Ne tikai Lemberga tiesības,bet visas tautas tiesības!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi