Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
59 komentāri
Sakārtot:
Alex Da Silva
18. februārī 14:51
Jaunie pieradijumi liecina tikai par to, ka Misane un vinas aizstavji nekaunigi visu sho laiku melojushi. Un tagad beidzot ir sapratushi, ka neatdzistoties smagakos noziegumus atri aizcelos uz Afriku. Un pec shi gajiena var pilnigi droshi pateikt, ka vina ir vainiga pilnigi visas epizodes, ko Afrikani vinai uzradijushi. Gribeja uz cilveku lidzjutibu izbraukt cauri. Bet ilenu maisa nenoslept.
Raimonds Briedis
18. februārī 14:53
Pieriebusies jau tā Misāne...
Salvis Dišlers
18. februārī 15:00
Lai pieprasa DĀR viņu izdot tiesāšanai!
j90w
18. februārī 15:11
Kur palika visi raksti, par to ka viņa paverdzināja cilvēkus un darija citas lietas, kad tikko parādijās viss mēdijos. Protams šeit man izskatās, ka, lai piesegtu citus noziegumus, viņas ģimene (Par kuru nesen jauns.lv bija rakstīts kāda ir no kaimiņiem) iet uz pilno banku un vissur stumj priekša bērnu. 1. Viņai kā Juristei vai advokātei būtu bijis jāzin, ka dokumentu viltošana visā pasaulē ir krimināli sodāma lieta. Ja viņu tā vīrs tur slānija un izrīkojās visādi un vīram bija liegums tuvoties viņai, tad kapēc viņa kā Juriste/Advokāte nerīkojās likumiski nedevās uz DĀR Latvijas vēstniecību (Nezinu vai tāda tur ir, bet ja nav Latvijas, tad Latvija noteikti ir līgums ar citam vēstniecībām). Kapēc viņa nevērsās pēc palīdzības tad Latvijā vai citā valstī, bet pārkāpa likumu noviltoja dokumentus un aizmuka. 2. Kā jau tu minēji, ka biznesa dēļ skrēja atpakaļ uz DAR. Protams ja tur bija kā vissu viņa stāstija un tt. Tad neviena sieviete aizmukdama no nelaimes neatgrieztos nelaimē. Normāla sieviete noteikti ar savu meitu sēdētu LV un piedevām strādātu LV nevis skrietu pēc naudas ( Tā ir mantkārība un te uz bērnu bija uzspļaut, ka tikai nauda ) 3. Dānija ir gana tiesiska valsts un es pieļauju, ka Dānijas rīcība ir visi iespējamie pierādijumi arī par viņas pārējiem noziegumiem dar, jo bija daudz kas dzirdams (baltais pūveris, cilvēku parverdzināšana, un ka tā viesnīca nebija viesnīca, bet izrpeices nams, kurā tika paverdzinātas sievietes un dokumenti viltoti - Kā arī citas lietas tikko visam sākoties izskanēja) 4. Kad viņa dzīvoja DAR viņai bija pilnīgi pie kājas uz Latviju un Latvijas iedzīvotājiem viņai tur bija naudas daudz, bet viņa ne reizi neinteresejās un nepalīdzēja Latvijā saslimušajiem bērniem un arī nevienu nodokli nenomaksāja. Ja viņu dabūs Latvijā pēc mēneša viņa atkal aizskries uz citu valsti un turpinās savas iesāktās lietas. 5. Kapēc viņas Latvijas vīrs ir Interpola meklēšanā? Laikam aiz godīgas dzīves DAR. 6. Aizbraucot dzīvot uz citu valsti tu apzinies, ka tur ir citi likumi. It īpaši uz Āfrikas valstīm, kur ir viss citādi un izvēloties doties ar tās valsts iedzīvotāju intīmās attiecībās ir jaapzinās gan riski, gan uz ko paraksties. Saliekat vissu kopā un izveidojas, ļoti skaista un saprotama bilde. Protams ir milzīgs kauns par tiem kuri skrien pie pieminekļa, kuri raksta vēstules Putinam, kuri kā Gobzems bļaustās, ka jāsāk boikotēt Dānijas prodikti un Poliķi kuri nevis risina reālas problēmas Latvijā.
Laila S.
18. februārī 15:13
Tas nozīmē, ka tagad ir reāli pierādījumi, tam ka viņa zaga naudu un viltoja dokumentus. Pirms tam biju skeptiska pret šo apsūdzību, bet izrādās ka tomēr ir fakti, kas šo pierāda. Līdz ar to, ja tiesās viņu Latvijā, tad viņai draud 4 gadi vienā apsūdzības punktā un 5 gadi otrā apsūdzības punktā un trīs mēneši trešajā apsūdzības punktā.
MikeKoglin
18. februārī 15:19
Paga..bet viņa pārkāpa likumu,kur cepiens???
D. Bērziņa
18. februārī 15:19
Vismaz visadi da Tizlas aplauzīsies savās cerībās.
Stulms da Pirds
18. februārī 15:22
di laila un tas plebejs , jums ir tiesas spriedumi ? Nav ! Kā tas nākas , ka tā mīlat likumus , bet tikai tad , kad vajag provocēt uz naidu ?
Numi Dante
18. februārī 15:23
Izrādas tad tur vairāki panti,nu tad jau ko tur,pamatīgi iekūlusies,būs jāsēž arī tepat,gājusi uz “pilnu banku”.
Laila S.
18. februārī 15:25
Stulms da Pirds. Kā jau teicu viss atkarīgs no tiesas sprieduma. Pašlaik prokuratūra ieguvusi pietiekamus pierādījumus, lai sāktu kriminālprocesu, pēc tā arī runāsim ar vainu. Tagad tikai var apspriest iespējamo sodu.
EjTakTu
18. februārī 15:25
Tas, ko vakar teicu, šodien kaut kā piepildās...
j90w
18. februārī 15:26
Stulms da Pirds > Acīm redzot tu nelasi rakstus, bet savā siltajā dīvānā sēžot un ... raksti kaut ko tukšu. Lūdzu palasi interentā iemācies izmantot google un citus meklēšanas rīkus izlasi, kas ir rakstīts no pirmās dienas paizglīto sevi un tad apsaukājies.
j90w
18. februārī 15:26
Stulms da Pirds. Acīm redzot tu nelasi rakstus, bet savā siltajā dīvānā sēžot un ... raksti kaut ko tukšu. Lūdzu palasi interentā iemācies izmantot google un citus meklēšanas rīkus izlasi, kas ir rakstīts no pirmās dienas paizglīto sevi un tad apsaukājies.
j90w
18. februārī 15:27
Stulms da Pirds. Acīm redzot tu nelasi rakstus, bet savā siltajā dīvānā sēžot un (spriedelē) raksti kaut ko tukšu. Lūdzu palasi interentā iemācies izmantot go ogle un citus meklēšanas rīkus izlasi, kas ir rakstīts no pirmās dienas paizglīto sevi un tad apsaukājies.
Stulms da Pirds
18. februārī 15:37
jw9,0 :D ,paldies par ilumināciju !

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi