Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
51 komentārs
Sakārtot:
Alex Da Silva
18. februārī 14:51
Jaunie pieradijumi liecina tikai par to, ka Misane un vinas aizstavji nekaunigi visu sho laiku melojushi. Un tagad beidzot ir sapratushi, ka neatdzistoties smagakos noziegumus atri aizcelos uz Afriku. Un pec shi gajiena var pilnigi droshi pateikt, ka vina ir vainiga pilnigi visas epizodes, ko Afrikani vinai uzradijushi. Gribeja uz cilveku lidzjutibu izbraukt cauri. Bet ilenu maisa nenoslept.
Raimonds Briedis
18. februārī 14:53
Pieriebusies jau tā Misāne...
Salvis Dišlers
18. februārī 15:00
Lai pieprasa DĀR viņu izdot tiesāšanai!
Laila S.
18. februārī 15:13
Tas nozīmē, ka tagad ir reāli pierādījumi, tam ka viņa zaga naudu un viltoja dokumentus. Pirms tam biju skeptiska pret šo apsūdzību, bet izrādās ka tomēr ir fakti, kas šo pierāda. Līdz ar to, ja tiesās viņu Latvijā, tad viņai draud 4 gadi vienā apsūdzības punktā un 5 gadi otrā apsūdzības punktā un trīs mēneši trešajā apsūdzības punktā.
MikeKoglin
18. februārī 15:19
Paga..bet viņa pārkāpa likumu,kur cepiens???
D. Bērziņa
18. februārī 15:19
Vismaz visadi da Tizlas aplauzīsies savās cerībās.
Stulms da Pirds
18. februārī 15:22
di laila un tas plebejs , jums ir tiesas spriedumi ? Nav ! Kā tas nākas , ka tā mīlat likumus , bet tikai tad , kad vajag provocēt uz naidu ?
Numi Dante
18. februārī 15:23
Izrādas tad tur vairāki panti,nu tad jau ko tur,pamatīgi iekūlusies,būs jāsēž arī tepat,gājusi uz “pilnu banku”.
Laila S.
18. februārī 15:25
Stulms da Pirds. Kā jau teicu viss atkarīgs no tiesas sprieduma. Pašlaik prokuratūra ieguvusi pietiekamus pierādījumus, lai sāktu kriminālprocesu, pēc tā arī runāsim ar vainu. Tagad tikai var apspriest iespējamo sodu.
EjTakTu
18. februārī 15:25
Tas, ko vakar teicu, šodien kaut kā piepildās...
j90w
18. februārī 15:26
Stulms da Pirds > Acīm redzot tu nelasi rakstus, bet savā siltajā dīvānā sēžot un ... raksti kaut ko tukšu. Lūdzu palasi interentā iemācies izmantot google un citus meklēšanas rīkus izlasi, kas ir rakstīts no pirmās dienas paizglīto sevi un tad apsaukājies.
j90w
18. februārī 15:26
Stulms da Pirds. Acīm redzot tu nelasi rakstus, bet savā siltajā dīvānā sēžot un ... raksti kaut ko tukšu. Lūdzu palasi interentā iemācies izmantot google un citus meklēšanas rīkus izlasi, kas ir rakstīts no pirmās dienas paizglīto sevi un tad apsaukājies.
j90w
18. februārī 15:27
Stulms da Pirds. Acīm redzot tu nelasi rakstus, bet savā siltajā dīvānā sēžot un (spriedelē) raksti kaut ko tukšu. Lūdzu palasi interentā iemācies izmantot go ogle un citus meklēšanas rīkus izlasi, kas ir rakstīts no pirmās dienas paizglīto sevi un tad apsaukājies.
Stulms da Pirds
18. februārī 15:37
jw9,0 :D ,paldies par ilumināciju !
Ērika Cīrule
18. februārī 15:38
Es jau no sākuma neticēju ,ka tikai par bērna aizvešanu ( kā te žurnālisti ar putām uz lūpām brēca) kāda valsts soda ar 15 gadiem cietumā un bērnam atņem māti. Tas nav iespējams. Krāpšana un dokumentu viltošana bija tikai tā garāmejot pieminēts. Tāds sīkums . Visi tik brēca - nabaga Misāne , ai , ai , ai ! Vāca, tik parakstus - kas beigās sanāk , atbrīvojiet afēristi !

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi