Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
43 komentāri
Sakārtot:
Normunds K.
17. februārī 17:58
Misāne ir jāizdod DĀR! Par noziegumiem ir jāatbild !
ViensViens
17. februārī 17:59
ak dievs apkauno tik LV
Normunds K.
17. februārī 18:06
Misāne apkauno Latviju! Bet vēl vairāk Latviju apkauno, tā sauktā, sabiedriskā televīzija. Vai NEPLP nebūtu jāveic kāda izmeklēšana par žurnālistu prostitūciju?
Ainars Vīndedzis
17. februārī 18:06
Misāne ir Latvijas pilsone un līdz ar to ES pilsone,tamdēļ jātiesā te! Nezinu kādas spēles Dānija spēlē un ko grib panākt(?),bet atbildei par to jābūt!
Rikijs Kalns
17. februārī 18:22
Cik apkaunojoši un bezzobaini ir Latvijas Valsts vadītāji! Noder sakāmvārds- Kad vilks aitās,sāk suni barot!
Linards Grantins
17. februārī 18:37
https://tautastribunals.eu/?p=54871
Linards Grantins
17. februārī 18:38
Pasaule pastāv uz PATIESĪBAS pamatiem un MĀTE ir viens no šo pamatu galvenajiem pamatakmeņiem. Mātei ir pirmtiesības uz savu bērnu ! Tas ir LIKUMS, kas nav apspriežams.
Edīte Ritenberga
17. februārī 18:43
Vai tiešām Latvijā vairs nav problēmu, kā tikai Misāne? Cilvēks, kurš tiek apsūdzēts par bērnu nolaupīšanu, dokumentu viltošanu un vēl citiem noziegumiem. Nu jau tik tālu, ka nes rozes pie Brīvības pieminekļa. Vai, vai, vai viena afēriste nu ir mocekles lomā nostādīta. Vīrs pret viņu vardarbīgi izturējies. Ja tā būtu, kur ir zilumi, sasitumi, vai tad DĀR tiesībsargājošās iestādes to būtu palaidušas garām. Tur, starp citu, bērnu un sieviešu tiesības tiek vairāk ievērotas nekā pie mums. Tagad pat sāksim karot ar Dāniju, kuras tiesa ir neatkarīga, kura visiem faktiem ir izgājusi cauri-un rīkojas taisnīgi, bez emocijām. Latvijai ir tik daudz problēmu, cilvēku nabadzība, mazās pensijas, brūkošie tilti, lieli maksājumi par dzīvokli, slikta veco cilvēku aprūpe, bet nē, galvenais kaut kāda Misāne, kura gandrīz tiek turēta par nacionālo varoni. Kur nu vēl trakāk, jau kūda boikotēt Dānijas preces. Dānija, kuras valsts iedzīvotāji ir vieni no laimīgākajiem cilvēkiem pasaulē. Dānija, kura ir mūsu draugs, sabiedrotais. Man liekas, ka tas tiek darīts, lai novērstu cilvēku domas no mūsu pašu problēmām. Tiek atspoguļots tikai viens viedoklis, Misāne balta un pūkaina, tēvs nelietis un cietsirdis. Esmu vīlusies Latvijas demokrātijā, tagad vēl atklāti šantažē Dāniju, par ko?!
Dita Liduma
17. februārī 18:46
bet vai kàds ir padomājis, ka viena pagale nedeg. man ir žēl, ka te visiem liekas, ka māte jāsaudzē. man ir žēl tā vīrieša, kam nozaga bērnu.
jabis
17. februārī 18:52
BRīvību smagos noziegumos apsūdzētai Misānei - viņa ir latviešu valsts seja
Stulms da Pirds
17. februārī 18:52
Ritenberga , kāpēc tu tikai tagad pamanīji visas tās negācijas ? Kur bija tavs pilsoniskais pienākums iebāzts ,m? Tur, pa kreisi uz plauktiņa , kur tualetes papīrs nesniedz ?
pēteris
17. februārī 19:00
Man ir tagad skaidrs, kāpēc cilvēki bēg no Latvijas, jo ir tādas Edītes Ritenbergas un Ditas Līdumas , kuras ir aukstas BOĻŠEVIČKAS , kuras gāja un cīnījās par pasaules ideāliem . Bet ir arī "" savas kopienas"" cilvēki, lai ar kāds tas būtu, bet SAVĒJAIS!
Ieva Skuja
17. februārī 19:11
Paldies, protams par jebkādu darbību šajā gadījumā....
Sandra Kopštāle
17. februārī 19:16
Piekritu katram Edītes Ritenbergas vārdam. Precīzi. Vai tiešām citu problēmu nav?
Ainars Vīndedzis
17. februārī 19:17
Saucamā "Edīte Ritenberga',vai Jūs zināt KAS ir aperteīds???Tas DĀR notika vēl "vakar".KUR,KUR Jūs ņēmāt ziņu ka tur VISU sieviešu tiesības ir augstāk novērtētas,kā Latvijā jeb ES?!UN Dita Liduma,ja tas "vīrietis "nebūtu taujajis,lai viņam piešķir finansu atbalstu par bērna atrašanos Latvijā,tad vāāārbūt Jums vel varētu piekrist,bet tā tie ir tukši salmi,viņs pats neko nekomentā ir tikai samontēts(!) video materiāls par notiekošo!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi