Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
151 komentārs
Sakārtot:
Laila S.
16. februārī 10:49
Tā tas nestrādā...
Laila S.
16. februārī 10:58
Tādi boomeri kā tu, naciķi.
Andris Spalviņš
16. februārī 11:01
Sākumā tiesa atlaiž, bet tad prokuratūra sāk visu no jauna. Kāpēc?! Kāpēc dāņiem pēkšņi tik būtiska ir kaut kādas latvietes situācija, ka viņu prokuratūra atsāk būtībā noslēgtu lietu?! Nez kāpēc man tas savelkas kopā ar to, ka tas Misānes vīrs, holandietis(!!!) ir gana bagāts, un kādi dāņi nav spējuši pretoties kārdinājumam. Nauda dara savu....
Laila S.
16. februārī 11:07
Andri, Misāne pati teica, ka ir bagatāka par vīru. Viņa ir "biznesmene" ar biznesu Mozambikā un DĀfrikā.
Artūrs
16. februārī 11:10
Krievijā un Baltkrievijā var apmainīt cilvēkus a Latvijā nevar kas tas ir par marasmu ko? Kapēc mums stāsta tikai par vienu pusi a kur otra? Dēļ Kristīnes pieteikšu boikotu Dāņu cukuram! Ja Kristīni izdod tad daudziem būtu jāatkāpjas,un ierosinu Kristīni apmainīt pret kādu Dāni! Un ko ir izdar.mūsu ģenerālprokaratūra un Bordāns ar Rinkeviču ko neko!!!! Nākošais būs tas kad boikotēsim Dāņu produktus!!!! Kristīne kavēja un vilcināja tiesas sēdes tāds ir arguments? Un pieprasu Dāņiem skaidrojumu Kristīnes lietā!!!! Es esu gatavs arī boikotēt Dāņu produktus!!!!
Laila S.
16. februārī 11:12
Arturs. Šaubos, ka DĀR baigi intereses apmainīt Misani pret tavu Dāni.
kails_perverss
16. februārī 11:12
Runā, ka kaut kāda tur esot 1.5 citronu iešņaukusi nāsī, un uz āfriku aizlaidusies, tad dāņi esot itkā vienojušies par apmaiņu, tāpēc dāņi tik paniski grib viņu izdot, kaut pārkāpjot likumus, vienošanās utt.
ViensViens
16. februārī 11:12
Slavenā un nevainīgā misāne
Laila S.
16. februārī 11:17
kails_perverss, kuru likumu Dāņi pārkāpj? 🤔
Aina Liepkalne
16. februārī 11:20
Stulbeņi. Būtu labāk parakstījušies par Saeimas atlaišanu. Tā redz cilvēkiem iebaro viltus ziņas par kādām Misānēm, kuras prlmas neskar nevienu.
Ilmārs Bite
16. februārī 11:21
Facebook izplatīts ziņojums, ka ir vienīgā iespēja, tas konkrētais Latvijas prokurors, kurš pagājušā gadā nolēma, ka tāda Misāne Latvijai nav vajadzīga, tomēr prasa viņu atstāt Latvijā, jo pēc mūsu likumiem viņa savu sodu jau ir izcietusi. Tā kā Latvijā valda nevis cilvēki, bet gan birokrāti, cerības ir mazas, taču tomēr ir viena iespēja. Ja prokurors, kurš nodarbojās ar šo lietu, Kaspars Kalniņš (runātāja skaidri nezināja) maina uzskatus, ka tāda Misāne Latvijai nav vajadzīga, un lūdz Dāniju Misāni atdot Latvijai. Skaidrs, ka tas viss ir efemēri, jo īstenībā jau nekādas demokrātijas nav, visur valda tikai nauda. Un DĀR ir ļoti bagāta valsts, nebojāsi tak ar tādu attiecības.
Laima Ozola
16. februārī 11:21
Spiež uz emocijām, lai pastāta uz kādu naudu atvēra viesnīcu Mozambikā,? Kosmopolitiskai padauzai nav ērts spriedums, beidzot aste iespiesta. Nav dzīvojusi Latvijā un nedzīvos. Bērns būs iesprausts nezim kam ( nepagaja ne pusgads, kad jau viena skrēja atpakal uz Āfriku, zinadama ka ir starptaustiskaja meklesana).
Laila S.
16. februārī 11:26
Ilmārs Bite. Nebija leģitīma juridiska pamatojuma, lai to pārņemtu. Dānijas Karalistes lūgums bija pamatots ar Eiropas Savienības Tiesas 2016. gada 6. septembra Aleksei Petruhhin lietas spriedumā noteikto, kas paredz, ka gadījumos, kad Eiropas Savienības dalībvalsts, uz kuru ir pārvietojies citas Eiropas Savienības pilsonis, ir saņēmusi trešās valsts izdošanas lūgumu, tai ir pienākums informēt personas izcelsmes dalībvalsti un pēc šīs dalībvalsts lūguma nodot tai minēto pilsoni atbilstoši Padomes 2002. gada 13. jūnija Pamatlēmuma 2002/584/TI par Eiropas apcietināšanas orderi un par nodošanas procedūrām starp dalībvalstīm noteikumiem. Tā paša Pamatlēmuma 2.pants strikti nosaka, ka Eiropas apcietināšanas orderi var izsniegt tikai par darbībām, par kurām izsniegšanas dalībvalsts tiesībās paredzēts brīvības atņemšanas sods, kura maksimālais ilgums ir vismaz viens gads. Analoģiska šāda prasība iekļauta arī Kriminālprocesa likumā. Ņemot vērā, ka K.Misānei Dienvidāfrikas Republikā tika inkriminētas Latvijā pierādāmas darbības, kas saskaņā ar Krimināllikumu Latvijā būtu kvalificējamas pēc 168.panta (nolēmuma par aizgādības, aprūpes un saskarsmes tiesībām ar bērnu nepildīšana), Eiropas apcietinājuma orderi par šīm darbībām nebija iespējams pieņemt, tā kā Krimināllikuma 168.pantā paredzētais maksimālais brīvības atņemšanas sods ir trīs mēneši, līdz ar ko ir zemāks par Pamatlēmumā un nacionālajā likumā noteikto.
Alex Da Silva
16. februārī 11:33
Latvija nu loti kads ieinteresets, lai Misani neizdotu Afrikaniem. Nu pilnigi logisks jautajums, kadel vinu jau Latvija neaiztureja. Celotajus no 3 valstim pat loti citigi parbauda. Bet nezin kadel Interpola mekleshana esosha damite vesa miera vareja pa ES valstim vizinaties. Stasta apaksha ir loti daudz zemudens akmenu. Bet Misanes versija izskatas pec pirmklasnieces sacerejuma
Alex Da Silva
16. februārī 11:38
Katru dienu interneta snagu dzena, bet aizmirst to pashu Latvijas civillikumu. Saskaņā ar Civillikuma 178.1panta otro daļu vecāku kopīgā aizgādība par bērnu izbeidzas, ja uz viņu savstarpējas vienošanās vai tiesas nolēmuma pamata vienam no tiem tiek nodibināta atsevišķa aizgādība.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi