Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
45 komentāri
Sakārtot:
El Mārs Sīrs
14. februārī 21:10
Mjā , petriots , minestris un beigās izrādās čekas ziņotājs un blēdis. Un cik mums tādu vēl ir un ar ordeņiem ... kā brežņovi !!! :)))
Geņa Koloradoss
14. februārī 21:17
Labvakar!
Salvis Dišlers
14. februārī 21:20
Cietumā viņu! Bijušais VDK aģents un prievīte!
Dāgs Tumšups
14. februārī 21:22
Labvakar Latvija! Redz kā, arābu paņēma pie dirsas!
Dāgs Tumšups
14. februārī 21:24
Labvakar Latvija! Redz kā, arābu paņēma pie pakaļas
Vecais
14. februārī 21:30
Ko tu tādam padarīsi? Ne pirmo reizi iekrīt un, ne pirmo reizi izķepurosies.
Edmunde Ozola
14. februārī 21:37
Labvakar, Latvija! :))
Ādolfs Nāks
14. februārī 21:49
Visiem, kas ir miljonāri banku kontos vai īpašumos, būtu jāspēj parādīt, ka 20% ir nomaksāti ienākuma nodoklī. Ja gadījumā māte-skolotāja ir uzdāvinājusi pusmiljonu, to tak droši var apliecināt arī poligrāfam. Vienīgi, tad var gadīties, ka jaunais cietums jābūvē kā debesskrāpis.
Dzintars Lielais
14. februārī 21:52
Maita viņš bija 1990 .gadā ,maita viņš 2020.gadā.....
aivo davidson
14. februārī 21:54
Cik cerīgi viss savulaik izskatījās. Raidījums "Labvakar", Brīva Latvija... utt. 30 gadu neatkarības mazāk nekā 1.9 milioni palikuši! Es Padumju laikos nevarēju aizmukt no valsts, tagad kad Latvija ir neatkarīga nevaru atļauties tajā dzīvot! Cik viegli apmuļķot tautu! Patiesībā tas viss ir: ZAGĻI PRET ZAGĻIEM! 1991 gadā Latviju pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību. Pēdējā laikā klāt nācis ļaunums no Rietumiem afērists, destruktīvā liberālisma mega-sponsors Soross ( dzimis Schwartz)! Mums jānodod info tiem kas patiesībā parvalda valsti, kad viņi sapratīs, ka nav evolucionējuši pērtiķi, tikai tad viņi sāks rūpēties par tautu, un tad valsts uzplauks un būs Valsts Drošība! Padomājiet cik palikuši? Nebūs tautas nebūs valsts!!!
Jānis Kalniņš
14. februārī 21:56
Latvija uz tādiem būvēta, ko mēs vēl tik nezinām!
Beerdrinkers Von Kowelenz
14. februārī 22:02
Vai viņš nav cūka?
Normunds K.
14. februārī 22:06
VDK aģentu cietumā !
aivo davidson
14. februārī 22:10
40 milioni... tajā pašā laikā mēs nevaram uztaisīt maksātnespējas procesu, jo tam nepieciešams 5 līdz 6 tūkstoši Eiro!!! Līdz ar to palikt Latvijā ir neiespējami, jo 33% no ienākumiem automātiski savāc Zviedrbanka! Mūsu ir simtiem tūkstošu un Latvijas valdība neko nedara! Turklāt Igaunijā NAV nekustamo īpašumu nodoklis, ja Igaunijā to var izdarīt, tad arī Latvijā var! Nobrainer! Kā Ainars Baštiks ģimenes lietu ministrs teica: " Parūpējieties par mazajiem, Ziloņi paši par sevi parūpēsies!"
aivo davidson
14. februārī 22:12
1991 gadā Latviju pārtvēra VDK kopā ar komunistiem. Ir neiespējami pret viņiem ko izdarīt, ir jāmaina vērtību sistēma! Kad sapratīs ka viņi nav evolucionējuši pērtiķi un ka uz kurieni dodamies $$$$$ līdzi paņemt nevarēsīm, tikai tad tie kas patiesībā parvalda valsti sāks rūpēties par nabadzības nomocīto tautu!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi