Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Janis Jonins Jonson
14. februārī 19:17
Kad izlasi kaut ko tādu, gribās paņemt kaut kādus tomātus un olas, un apciemot Dānijas vēstniecību ... z.b....
Futs Bols
14. februārī 19:24
Piekrītu, un pēc tam arī Latvijas prokuratūru, kurai bija iespēja šo lietu pārņemt.
Trekngailis
14. februārī 19:33
Pat, ja pret viņu vai bērnu izdarīja vardarbisku noziegumu (kauy gan daudzās valstīs vīrietim ir provilēģija pāraudzināt izlaistu bābu vai sīci), tas nedot tiesības pārkāpt kriminālkodeksu! Ja abi vainībi, abus uz zonu!
Dzintars Lielais
14. februārī 19:39
Pie Dānijas vēstniecības šo dienu laikā nav manīts neviens protestētājs.....
Vilnis Kronbergs
14. februārī 19:45
LR ĀM pauž neizpratni...Kad beigsies šie nožēlojamie mīksto gājieni. Kapēc dāņi arī tagad nevarētu paust neizpratni par LV atteikšanos no Dānijas cūkgaļas importa. Tiek saćakarētz 2 latviešu bērnu dzīve, bet no skapjiem iznācēji tik pauž neizpratni...mīksti bez gala. Žēl.
Gripa
14. februārī 19:59
Ārlietu ministrija var aizvērt savu muti un nesmirdett! Danijas tiesa neatkarīga institūcija!
Delfi
14. februārī 21:19
Nožēlojama dānijas rīcība un ne jau pirmo reizi, atcerēsimies vēl dāņu profesoru, kurš ar viltotiem datiem meklēja transtaukskābes Laimas saldumos. Un kā vēlāk izrādijās pēc pāris gadiem Laima nonāca skandināvu īpašumā. Jāsaka gan ka Laimas šokolādes ir kļuvušas nēedamas un vairs nav vērts viņas pirkt
Ulla Magda
14. februārī 23:51
NEPĒRKAM: 100% Dānijas uzņēmumam - Carlsberg Group - kopš 2008. gada pieder Latvijas alus darītava — "Aldaris". Alus - Carlsberg, Mežpils, Grimbergen, Aldaris Pilzenes, Aldaris Go (u.c. paveidi), Apinītis, Tuborg, Latvijas sevišķais u.c - ieguglējiet pārdotā Aldara lapā :). UN NEPĒRCIET! Lego ir dāņu kompānijas "Lego Group" ražotas plastmasas rotaļlietas. KLUCĪŠI un SPĒLES BĒRNIEM VAR BŪT ARĪ BEZ Lego Group. JEBKĀDI CITI BŪVĒJAMI, SAVIENOJAMI un NE NO PLASTMASAS. Vēl viens 100% Dānijas uzņēmums, kas dzīvo no Latvijas iedzīvotāju ikdienas vajadzībām ir Danske Bank A/S. AICINU ATTEIKTIES no šīs bankas pakalpojumiem!
Haks Piterss
15. februārī 00:07
Briseles pūdelis tokš teica , ka Latvijai nav ne vismazākās tiesības jaukties Dānijas suverēnās tiesas lēmumos ! ! ! Ko gaudojiet , ejiet labāk strādāt , lai var nodokļus samaksāt !
Arturs Berzins
15. februārī 05:15
Viņa ir. noziegusies es neredzu citu izskaidrojumu ,kam vajadzīga sieviete ar. bērniem? Viņa ir pārkāpusi tās valsts likumus un vīrs viņai ir no Dānijas nevis Latvijas
Raimonds Briedis
15. februārī 07:46
Lai tik brauc prom,nav te tādas vaidzīgas.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi