Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
Janis Jonins Jonson
14. februārī 19:17
Kad izlasi kaut ko tādu, gribās paņemt kaut kādus tomātus un olas, un apciemot Dānijas vēstniecību ... z.b....
Futs Bols
14. februārī 19:24
Piekrītu, un pēc tam arī Latvijas prokuratūru, kurai bija iespēja šo lietu pārņemt.
Egle
14. februārī 19:28
kas tur neizprotams, viņa ar bērnu aizbēga nelikumīgi, ja arī ģimenē bija vardarbība, to vajadzēja risināt dienvidāfrikā, tiesiski nemaz nekāds savādāks lēmums nevarēja būt, tas būtu absurds, ja viņu attaisnotu.
Dace Balzere
14. februārī 19:31
Pareizi, jāizdod tā Misane DĀR. Jātiesā pēc tās valsts likumiem kur noziegumu pastrādāja. Jo ir jau vēl citi tiesajami nodarījumi iz ņemot bērna nolaupisanu un arī tēvam ir tiesības uz bērnu (DĀR pilsoni piedzimstot) Tad jau atbrauks kāds kanibals no Āfrikas, izcepinas pāris latviešu un aizlaidies atpakaļ. Pēc tam breks lai tiesā pēc viņu cilts likumiem kur šāda darbība ir atļauta. Interesanti kāda būtu Misanes aizstāvju reakcija uz šādu gadījumu?
Trekngailis
14. februārī 19:33
Pat, ja pret viņu vai bērnu izdarīja vardarbisku noziegumu (kauy gan daudzās valstīs vīrietim ir provilēģija pāraudzināt izlaistu bābu vai sīci), tas nedot tiesības pārkāpt kriminālkodeksu! Ja abi vainībi, abus uz zonu!
Dzintars Lielais
14. februārī 19:39
Pie Dānijas vēstniecības šo dienu laikā nav manīts neviens protestētājs.....
Vilnis Kronbergs
14. februārī 19:45
LR ĀM pauž neizpratni...Kad beigsies šie nožēlojamie mīksto gājieni. Kapēc dāņi arī tagad nevarētu paust neizpratni par LV atteikšanos no Dānijas cūkgaļas importa. Tiek saćakarētz 2 latviešu bērnu dzīve, bet no skapjiem iznācēji tik pauž neizpratni...mīksti bez gala. Žēl.
Egle
14. februārī 19:47
vilni , tu esi homofobisks mēsls un izskaties pēc pretīgas cūkas, ceru, ka ar savu lieko svaru un cūkas ģīmi nosprāgsi no vēža.
Egle
14. februārī 19:51
un vēl tu esi truls pāķis, kas nogalina mazus dzīvnieciņus, jo ar tādu tauku slāni ne uz ko citu neesi spē'jīgs, smadzenes kā izskatās arī attiecīgas. īsti vīrieši ir tādi kā Mants ārmanis, bet tu esi trula lupata, sabiedrības pabira . ;)
Egle
14. februārī 19:51
Un tev līdz Rinkēvičamm kā klaušu pastalai līdz muižkungam.
Egle
14. februārī 19:57
Mants Armalis ir reāli smuks džeks,
Gripa
14. februārī 19:59
Ārlietu ministrija var aizvērt savu muti un nesmirdett! Danijas tiesa neatkarīga institūcija!
Aivita Freimane-Medne / Cipa /
14. februārī 20:10
Apbrīnojami idioti.Lūkministrija neizpratnē.NAV KO BRĪNĪTIES.Paši jau to paveica kopā ar prokuratūtu un tieslietu ministriju. Stulbeņu bars !!!
Gunārs Puriņš
14. februārī 20:12
Tak jau komentos pirms pāris dienām bija pateikts, kāpēc... Jo notiks apmaiņa pret daunijas pilsoni, kas šobrīd ir ieslodzīta DĀR.
Lerry Mulen.Jr
14. februārī 20:47
Prieks, ka mūsu akcija ir devusi rezultātus un noziedziniece tiks izdota DĀR. Tas tikai pierāda, ka Dānijā tiesu dancinat nevar neviens. Ne karaliene ne kaut kādi bāleliņi no reņģu zemes.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi