Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Dāgs Tumšups
14. februārī 15:43
Puzē gan pa vakariem spēlēs uz nebēdu! Šketi...
Svētais Naivums
14. februārī 16:07
Doma vairāk, kā "ģeniāla". Kāds uzņēmējs nopirks pirmo privātmāju aiz Venspiles juridiskās robežas un uzslies tur spēļu zāli kopā ar bordeli un Saloon turklāt. Patiesi, pilnīgi dumjam ir jābūt, lai ko tādu izdomātu un paveiktu.
Tuudalu Cuuka
14. februārī 16:23
Apsveicams lēmums!
Svētais Naivums
14. februārī 16:48
> Tuudalu Cuuka Šodien 16:23 Kas tur apsveicams, valsts budžetā mazāk naudas, bet nelegālas spēlētuves ārpus Venspils tikai zels. Tieši tāpat, kā alkoholu, aizliegt jau var, tikai nelegālais business zels un plauks. Par ko jūs muļķi priecājaties? Cilvēku aprobežotībai un stulbumam robežu nav.
Tuudalu Cuuka
14. februārī 17:37
>>Svētais Naivums >>>>>>>>> Nelegālās spēlētuves, ko tu saki? Un nebūs nekādas iespējas tos lauku nelegāļus savaldīt un pie vietas nolikt, tā tev šķiet? Spēļu automātu vai ruletes galdu kādā šķūnī nelegāli uzstādīt nav gluži tik vienkārši, kā puslitru kandžas, bailīgus skatus apkārt metot, tumsā pa logu padot.
Tuudalu Cuuka
14. februārī 17:41
Azartspēles būtu izskaužamas gluži tāpat, kā narkotikas. Jo abas tās saindē nenobriedušus prātus, izraisa atkarības, sabendē cilvēku dzīves.
Svētais Naivums
14. februārī 17:51
> Tuudalu Cuuka Šodien 17:41 Kāds jau ir izskaudis? Tieši tāpat kā krieveļi fašismu ir uzvarējuši, tikai nezin kamdēļ krievzemē fašistu ir vairāk kā citur pasaulē kopā skaitot? Neko, pilnīgi NEKO,NEVAR PANĀKT ar aizliegumiem( ar tupiem aizliegumiem vēl jo mazāk). Ej ārstējies Cūka.
Kristaps
14. februārī 17:55
Labs azartspēļu , ātro kredītu īpašnieks , ir miris īpašnieks !!!
Zanda Junkere-Brige
14. februārī 18:05
Visiem ar likumu piespiedīs pirkt Latloto biļetes un ticēt, ka tā nav azartspēle😂😂😂
Tuudalu Cuuka
14. februārī 18:09
>>Svētais Naivums >>>>>>> Tu taču esi dumš kā zābaks. Ne minūti nevari izturēt, nepiesaucot Krieviju. Pie tādiem mudakiem kā tu kaut ko panākt var TIKAI UN VIENĪGI ar stingru aizliegšanu, un lai aizliegums būtu labāk saprotams, ir jādod purnā. Pirmais tev varētu būt aizliegums bezdēt bez mitas visādas stulbības komentāros. Bet vispār ej dirst, ībli, ko ar tevi te laiku kavēt.
Svētais Naivums
14. februārī 18:21
>Tuudalu Cuuka Šodien 17:41 Kremlinu Cūka, ar aizliegšanu NEKO nevar panākt, PILNĪGI NEKO. Panākt var vienīgi ar audzināšanu un izglītošanu. Varbūt pats ej pabeidz sākumskolu/pamatskolu un tad citus māci viedokļus izteikt. Skaidri, tak redzams, ka vairāk par piecām klasēm skolā neesi gājis. Ar sišanu pa seju kaut ko var ieskaidrot tikai tādiem Cūkām par kādu tu sevi uzskati, normāliem cilvēkiem pietiek ar izglītību.
Vija Rudzīte
15. februārī 18:00
Ventspilnieki varēs braukt spēlēt uz Jēkabpili

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi