Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
Antons Fjodorovičs Polučka
24. janvārī 14:40
Jāāāāāāāāāāāā,tāāā mīļumiņ ir Latvija.................Trūkst vārdu.Noziegumā kurš noticis ....tehnisku ķibeļu dēļ,bez motīva,bez iepriekšēja nodoma un vainīgajai pusei pašai ļoti smagi ciešot,tiek piespriests cietumsods.Tā tiesnese/tiesnesis nav halucigēnās sēnes pārdies?
Antons Fjodorovičs Polučka
24. janvārī 14:54
Kristaps - nē,tas ir dzīvesveids,fantastisks dzīvesveids
Alex Da Silva
24. janvārī 16:35
Neadekvats sods nodarijumam. Es gan neesmu zemnieks, bet tomer kas ta par meslu parsukneshanu, kura 4 cilveki iet boja. No mesliem rodas biogaze. In ar spichku var visu sudu novirtni uzspert gaisa. bet kads sakars mehaniskajai problemai ar to, ka 4 ideoti nevareja pat durnis atvert, lai mazinatu sudu novietne gazes koncrntraciju. Yoyali pardzerushies bija, ka nejuta gazes smaku
MikeKoglin
24. janvārī 16:53
Kapēc ne nāvi??
Antons Fjodorovičs Polučka
24. janvārī 17:31
Alex Da Silva - tiesi ražojot biogāzi rodas ārkārtīgi toksiski savienojumi kas šai situācijā arī ir pie vainas.Pats ostījis neesmu,bet no zinosiem cilvekiem ir dzirdēts,kas "uz degunu" šādus savienojumus nemaz tik viegli neesot atpazīt un tas savukārt izskaidro kāpēc traģēdijā tik daudz upuru
Andris Spalviņš
24. janvārī 18:04
Nu jau paliek interesanti tas nozieguma apraksts, jo dīvaini tas viss izklausās. Protams, tehnisku ķibeli cietumā neieliksi - jāatrod atbildīgais par to. Taču likt cietumā par neapzinātu un negribētu (!) noziegumu?!? Naudas sods ok, bet viņam taču tā nauda kaut kur jādabū - jānopelna. Kā to izdarīt cietumā, kur priekš viņa piedevām vēl ir jātērē nodokļu nauda!!! Vai arī varbūt pastāv risks, ka viņš arī turpmāk nelabos tehniku un sūtīs cilvētkus aizdomīgās vietās? Loģika - nāc mājās!!!!
Andris Spalviņš
24. janvārī 18:09
Un attiecībā uz gāzēm, Antonam taisnība. Cik zinu, parastu gāzi sajust īsti nevar. (protams, ir dažādas gāzes ar dažādām īpašībām). Ja nemaldos, tad tas, ko mēs jūtam kā standarta gāzes smaku, patiesībā ir speciāla piedeva, kas tieši tam arī ir paredzēta, lai cilvēki varētu laicīgi sajust noplūdi.
Antons Fjodorovičs Polučka
24. janvārī 18:20
Andris Spalviņš - tā tas arī ir,dabasgāzei ko izmanto sadzīvē,tiek pievienots odorants,standartā tas ir sērūdeņraža grupas vielas,parasti etilmerkaptāns kas pēc smakas atgādina pujušus kāpostus.Vienīgais iemesls kapēc pievieno šīs vielas,lai cilvēki varētu momentā sajust gāzes noplūdi
Haks Piterss
24. janvārī 20:27
Tad tagad visi laimīgi un nomirušie augšāmcēlušies ??????? Bet sūda militārists , kurš TIEŠI vainīgs cita karavīra nāvē , notiesāts netiek ! T
Beerdrinkers Von Kowelenz
24. janvārī 20:59
Viņš cietumā sēdēs ne par ko. Viņam jautās- par ko iesēdināja? Viņš atbildēs- es nezinu...un viņam būs taisnība. Jo es arī nesaprotu- par ko??? Viņam pat naudas sodu uzlikt nevarētu, nav par ko!
Beerdrinkers Von Kowelenz
24. janvārī 21:09
Tiem, kuri domā, ka sods viņam par mazu- variet savu domu argumentēt? Par ko sods?
Trekngailis
24. janvārī 21:44
Tagad cietuma mūri liks sirdij sāpēm. Ārā gaidīs mīļotā, bet vienīgi vēstules nesīs mīlas vēsti.
Trekngailis
24. janvārī 21:47
domāju šim zonā nebūs tik traki. nav jau izvarotājs vai kaut kāds prasts laupītājs. varēs mjerīgi laiku nosēdèt
Beerdrinkers Von Kowelenz
24. janvārī 22:13
Atskrūvēt trubu, kas ir zem spiediena. Rezultāts bija. Visai paredzams. Es to nedarītu, bet tie cilvēki izdarīja. Cilvēki mēdz kļūdīties. Starp citu, bojā gāja arī viņa tēvs. Cilvēki mācās no kļūdām, bet, ja letālas kļūdas, tad nu nekā... P.S. es krāsotājs esmu, jaunībā darbā, gribēju izdedzināt tukšu krāsas mucu (bidonu, vai?), lai varētu to izmantot vēl. Uzsprāga. Uzacis nebija, daļa matu arī ne, arī seja apsvila. Tvaiki ir sprāgstoši, tagad zinu. Ja es būtu beigts un pagalam, kurš būtu vainīgs? Kuru cietumā likt??? Vainīgs bija vienīgi mans stulbums.
Ādolfs Nāks
24. janvārī 23:30
Negadījums notika kūtsmēslu-šķidrmēslu pārsūknēšanas vada avārijas dēļ. ====Eu, cilvēki, oficiāla uzņēmējarbība ir bīstama. Var tikt ķurķī praktiski neparko. Žēl tikai, ka valsts pārvaldē ir tikai 330 000 darba vietas. Citiem jāizdzīvo, kā nu prot.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi