Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
Antons Fjodorovičs Polučka
24. janvārī 14:40
Jāāāāāāāāāāāā,tāāā mīļumiņ ir Latvija.................Trūkst vārdu.Noziegumā kurš noticis ....tehnisku ķibeļu dēļ,bez motīva,bez iepriekšēja nodoma un vainīgajai pusei pašai ļoti smagi ciešot,tiek piespriests cietumsods.Tā tiesnese/tiesnesis nav halucigēnās sēnes pārdies?
Antons Fjodorovičs Polučka
24. janvārī 14:54
Kristaps - nē,tas ir dzīvesveids,fantastisks dzīvesveids
Alex Da Silva
24. janvārī 16:35
Neadekvats sods nodarijumam. Es gan neesmu zemnieks, bet tomer kas ta par meslu parsukneshanu, kura 4 cilveki iet boja. No mesliem rodas biogaze. In ar spichku var visu sudu novirtni uzspert gaisa. bet kads sakars mehaniskajai problemai ar to, ka 4 ideoti nevareja pat durnis atvert, lai mazinatu sudu novietne gazes koncrntraciju. Yoyali pardzerushies bija, ka nejuta gazes smaku
MikeKoglin
24. janvārī 16:53
Kapēc ne nāvi??
Antons Fjodorovičs Polučka
24. janvārī 17:31
Alex Da Silva - tiesi ražojot biogāzi rodas ārkārtīgi toksiski savienojumi kas šai situācijā arī ir pie vainas.Pats ostījis neesmu,bet no zinosiem cilvekiem ir dzirdēts,kas "uz degunu" šādus savienojumus nemaz tik viegli neesot atpazīt un tas savukārt izskaidro kāpēc traģēdijā tik daudz upuru
Andris Spalviņš
24. janvārī 18:04
Nu jau paliek interesanti tas nozieguma apraksts, jo dīvaini tas viss izklausās. Protams, tehnisku ķibeli cietumā neieliksi - jāatrod atbildīgais par to. Taču likt cietumā par neapzinātu un negribētu (!) noziegumu?!? Naudas sods ok, bet viņam taču tā nauda kaut kur jādabū - jānopelna. Kā to izdarīt cietumā, kur priekš viņa piedevām vēl ir jātērē nodokļu nauda!!! Vai arī varbūt pastāv risks, ka viņš arī turpmāk nelabos tehniku un sūtīs cilvētkus aizdomīgās vietās? Loģika - nāc mājās!!!!
Andris Spalviņš
24. janvārī 18:09
Un attiecībā uz gāzēm, Antonam taisnība. Cik zinu, parastu gāzi sajust īsti nevar. (protams, ir dažādas gāzes ar dažādām īpašībām). Ja nemaldos, tad tas, ko mēs jūtam kā standarta gāzes smaku, patiesībā ir speciāla piedeva, kas tieši tam arī ir paredzēta, lai cilvēki varētu laicīgi sajust noplūdi.
Antons Fjodorovičs Polučka
24. janvārī 18:20
Andris Spalviņš - tā tas arī ir,dabasgāzei ko izmanto sadzīvē,tiek pievienots odorants,standartā tas ir sērūdeņraža grupas vielas,parasti etilmerkaptāns kas pēc smakas atgādina pujušus kāpostus.Vienīgais iemesls kapēc pievieno šīs vielas,lai cilvēki varētu momentā sajust gāzes noplūdi
Egle
24. janvārī 19:33
četrus cilvēkus nogalina un 2 ar pus gadi cietumā, un vēl tur kaut kādu fiziski iespaidoja un tāds sods? Ahujeļi?
Egle
24. janvārī 19:39
20 gadus vajadzēja aiz restēm minimums. Viņam būtu jāsaņem sods.
Egle
24. janvārī 19:47
Latvijā, jo lielāka gnīda, jo humānāka tiesa, mierīgi var 4 cilvēku aiznest aizsaulē, humānā latvānijas tiesa par to iedos 2,5 gadus , par piekaušanu bieži vien neiedos neko, vispār neskaitās, izaudzē zālīti sev sētā vai skaties nelikumīgu porno internetā, pēksņi tu esi baigas drauds sabiedrībai un tevi jāizolē uz entajiem gadiem.
Haks Piterss
24. janvārī 20:27
Tad tagad visi laimīgi un nomirušie augšāmcēlušies ??????? Bet sūda militārists , kurš TIEŠI vainīgs cita karavīra nāvē , notiesāts netiek ! T
Kristaps
24. janvārī 20:39
Te nu Eglei var piekrist !!! miruši četri cilvēki , ļoti labi zinām kādi LV darba devēji ir pohujisti drošības jautājumos , bet tikai divi gadi aiz restēm !!!
Beerdrinkers Von Kowelenz
24. janvārī 20:59
Viņš cietumā sēdēs ne par ko. Viņam jautās- par ko iesēdināja? Viņš atbildēs- es nezinu...un viņam būs taisnība. Jo es arī nesaprotu- par ko??? Viņam pat naudas sodu uzlikt nevarētu, nav par ko!
Beerdrinkers Von Kowelenz
24. janvārī 21:09
Tiem, kuri domā, ka sods viņam par mazu- variet savu domu argumentēt? Par ko sods?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi