Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
89 komentāri
Sakārtot:
Buuu
17. janvārī 22:29
Nu skaidrs, ka ļaus palikt. Latvieši ir ļoti labi līniju operātori, pikeri - pakeri, čakli uz lauka. Latvieši neko daudz neprasa, galvenais, ka kaut kāds darbiņš, dzīvo pa vairākiem vienā mājā. Ideāli imigranti vienvārdsakot!
andre
17. janvārī 22:29
protams ka paliks , neviens jau atpakaļ uz šito veiksmes stastu ubagot nebrauks .
Sēņu Vecis
17. janvārī 22:34
Lāpots andre, ko pats mokies " veiksmes stāstā " , nevis dzīvo mīļotajā KF ?
MikeKoglin
17. janvārī 22:41
Njaaa...bet kapēc patrioti aizbeega yz Angliju..kapēc necentās izsist LV taisnību????Hallo,var kāds patriots atbildēt???
Sēņu Vecis
17. janvārī 22:45
Dārahois MikeKoglin, bet kapēc 40 000 000 KF patrioti aizbeega uz Angliju..kapēc necentās izsist RU taisnību????Hallo, var kāds KF patriots atbildēt ???
Trekngailis
17. janvārī 22:48
es gan ceru, ka vismaz pārs tūkstoši atbrauks. no palikušajiem darbinieki nesanāk.
Sēņu vecis
17. janvārī 22:52
Pastalām jāmācās - Ас-саляму алейкум
Māris Zommers
17. janvārī 22:55
Mīkstiņais Sēņu micēlij! Ja visi dzīvos mīļotajā KF, nevis mocīsies veiksmes stāstā - kas tad glābs jūs, mājās palicējus? Kas maksās nodokļus riebīgajai ES un smierdošajam NATO? Ko tad tu un tavi NA naciķi vainos savās nelaimēs un neveiksmēs? Koē?
Banderlogs
17. janvārī 22:55
Musulmaņi pārņem Rusistānu.vatāniem pēdējais laiks celt mošejas katrā rajonā-Russia Will Be One-Third Muslim in 15 Years, Chief Mufti Predicts.Around 30 percent of the Russian population will practice Islam within the next 15 years, Russia’s grand mufti has predicted, citing demographic trends.
Beerdrinkers Von Kowelenz
17. janvārī 22:56
Buuu, mans bērns jau 13 gadus ir Mančestrā, tad aizbrauca pie viņa mana exsieviņa un tagad īrē māju, jā, aš divi vienā mājā:) Un? Kur redzi problēmu? Es arī īrēju māju Vācijā, pie tam viens. Lūk, nav tiem latviešiem ārzemēs nemaz ar tik slikti.
Banderlogs
17. janvārī 22:56
Various estimates place the current Muslim population in Russia at between 14 million and 20 million people.
Banderlogs
17. janvārī 22:57
Tā viš ir.Russia Akbar,Rusdžihad in Putinstan.
Sēņu Vecis
17. janvārī 23:00
Kremļa šārikofff Zommier, kāda tev daļa, kas maksā vai nemaksā nodokļus ES un NATO ? Kāda tev vispār daļa gar tev tik pretīgu nacionālu valsti Latviju ? Kakogo iksa maksā nodokļus jeņķu okupantiem, NATO un ES, nevis mīļotajai dzimtenei KF ? ****** Latvijā ir tikai tavi nacisti - SC kompartijas jaunatnes naciķi, kuri apķēzīja juden nošaušanas vietas un juden kapus Juglā.
Sēņu Vecis
17. janvārī 23:01
Kremļa šārikoffffs Zōmmiers **** Lāpotiem jāmācās - Ас-саляму алейкум.
Māris Zommers
17. janvārī 23:02
Pareizi jau tas Banderlogs teica, ka britu "draugiem", mazajiem sprīdīšiem, būs jāturpina cilāt kastes un berzt podus arī pēc brexita.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi