Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
Antons Fjodorovičs Polučka
17. janvārī 16:17
Man kaut kā paurī nelien iekšā,kā var izveidoties 40 miljonu nodokļa parāds?Un galvenais,kas to pieļāvis no VID amatpersonām?
OskarsM
17. janvārī 16:20
Un tagad, lai atsistu visus tos parādus, pašbodarbinātajiem un visiem pārējiem sīkajiem rāpuļiem piegriezīs skrūvspīles vēl vairāk. Ja VID piesienas pat par 50€ nodokļu nenomaksu, kā var izveidoties tādi parādi? Kā???
Tviter Šmiter
17. janvārī 17:00
Forša valsts. Pasludini maksātnespēju, nomaini nosaukumu un mauc tālāk. Zinu vienu uzņēmumu kurš tā jau vairāk kā 20 gadus mauc. Un iepūtiet viņiem. Reizi pusgadā oficiāli maina uzņēmuma nosaukumu. Viss pārējais paliek.
Sēņu Vecis
17. janvārī 17:10
Kamunist Wīnnoj, ko pats mokies " foršā valstī " , nevis mīļotajā KF ?
MikeKoglin
17. janvārī 17:58
Luuk..un visi briinaas no kurienes džipi ielaas un villas juurmalaa
MikeKoglin
17. janvārī 17:58
To twiter..taatad jaanoshauj.
Dzintars Lielais
17. janvārī 18:04
Jāiedarbina 90 to gadu bratoku metodes,tad neviens tāds bankrotētājs no parāda atmaksas neizmuktu. Ja nē,tad mežā pie koka,skudrām par barību.....
Pēteris Pētersons
17. janvārī 18:12
40 miljoni parāds ? Nekādu problēmu, izlej Daugavā cisternu naftas produktus un pasauc Valsts vides dienestu to apskatīties
Sēņu Vecis
17. janvārī 18:50
Bankr. padomiskās zīstēmas lāpotsnācist Pajōlkin, aiz ko melo, ka Irāna nosita 85 jeņķus ?
Sēņu Vecis
17. janvārī 18:53
MikeKoglin ***** Luuk..un visi briinaas no kurienes džipi ielaas un villas juurmalaa ===================================================== Dārgumieņ, tie nav nekādi džipi , bet gan apvidus autiņi. Džips ir tikai viens - jeņķu Jeep' s.
Sandis Štāls
17. janvārī 20:35
Maxas jau nabagais respektivi es! Noladeta zhurka stradaa savu darbu nevis jaj tautu! Iespejams tikai Latvija
Arnita Zadvinska
17. janvārī 20:48
Neko sev. Mazajiem un jaunajiem uzņēmumiem par pāris simtu parādu, ko viņi ir gatavi samaksāt pa daļām, tiek momentā bloķēti konti. Te uzkrāj 40miljonu parādu un vienīgās sekas ir izslēgšana no PVN maksātāju saraksta. Nez pašam VID nešķiet, ka situācija ir, maigi izsakoties, absurda?
MikeKoglin
17. janvārī 21:59
Jājautā Vidam...kā vispār var 40 ļimonus uzkrāt parādos..??????!!!Jūs gandoni neko nedarat,nesakojat nodokļiem?????Jūs pašus vajadzeeja cietumaa iemest par to,ka nehuja nedarat..pišat tikai mazos un pencionārus.Mauka jibučā.
andris saulitis
17. janvārī 23:58
VID darba augļi. Tā viņi strādā. Izmēst vajag to skudru pūzni. Visus bez izņēmuma uz sibīriju.
Olegs - Valdis Golovčiks
18. janvārī 00:01
Vai taa tam jaabuut,ka VID priekshnieces ir izteikti negliitas,atbaidoshas baabas ? Ciirule veel izskatiijaas peec sievietes,bet vinjas kaa VID prieksnieces muuzhs bija iiss...Arii tam taa bija jaabuut ?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi