Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
24 komentāri
Sakārtot:
Vecais
16. janvārī 10:25
Nevis jālūdz, bet jāpieprasa! Viņa ir ES pilsone un Dienvidāfrikas Republikai nav nekādas tiesības lemt viņas likteni.
Alex Da Silva
16. janvārī 10:45
Saeimas uzdevums ir nodarboties ar likumdoshanu, bet ne viss ar kriminalistu lietam. Patik tas kadam vai ne, bet likumu vina ir parkapusi ari pec Latvijas kriminaldodeksa. Un ari Latvija vina nedzivoja. Kad Dienvidafrika dzivoja, tas viss bija labi. Bet ka smagu noziegumu izdarijusi, ta uzreiz uz Latviju muk.
Alex Da Silva
16. janvārī 10:59
153.pants. Personas nolaupīšana (1) Par personas sagrābšanu, lietojot vardarbību vai draudus, vai aizvešanu ar viltu vai izmantojot personas bezpalīdzības stāvokli (personas nolaupīšana), — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās. (2) Par tādām pašām darbībām, ja tās izdarītas pret nepilngadīgo, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz septiņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.
El Mārs Sīrs
16. janvārī 11:00
Beidzot kaut kas notiek cilvēcīgi! Kas te brēkuļo par likumiem? :))) Jūs aptīrīja pēc divkājaino likumiem , tāpēc tupiet savās havajās un baudiet dzīvi !
Alex Da Silva
16. janvārī 11:04
Ta, ka ari pec Latvijas likumiem shai noziedzniecei nedraud nekadi 3 meneshi, ka te zhurnalisti raksta, bet lidz pat 7 gadiem. Jo nolaupits ir nepilngadigais. Un pat Latvija tiesajot, tik un ta tiesat vajadzes pec 153 panta. Sods gan mazaks, bet tik un ta smagais noziegums. Starp citu , katru gadu ir no 13 - 15 shadu lietu. Bet tikai shai damitei ir apsudzibas ari citos kriminalnoziegumos. Un ne pec 1 , bet 4 pantiem
Haks Piterss
16. janvārī 11:48
Vai tad beidzot ir likvidēts slavenais uzraksts -- VIENS LIKUMS , VIENA TAISNĪBA VISIEM ? Tad noziedznieki tagad var darīt kā grib ?
Trekngailis
16. janvārī 12:00
to Alex. man liekas, ka šis Latvijā skaistītoa tiesas nolēmuma nepildīšana, max 3 mēneši. Neesmu dzirdējis, ka kāds zonā par sava bērna nolaupīšanu.
D. Bērziņa
16. janvārī 12:01
Nez, kādas ielenes piedzemdē tādus pretekļus kā Alex de Silva vai Emma Pupa? Ar tik izkropļotu, atriebīgu psihi. Jums kāds kumosu atrāvis? Smadzeņu tik cik melns aiz naga? Lietas būtību neuztverat? Dzīvē laikam tēlojat lidzjūtīgos, bet internetā nekautrējoties parādat savu kroplību.
Trekngailis
16. janvārī 12:04
anonīmajos nolēmumos nevar atrast līdzīgu lietu, vismaz man neizdevās. 153. parasti ir saistīts ar konfliktiem, vardarbību, pie tam pat tad retais nokļūst aiz restēm, cik paskatījos pa pēdējiem gadiem, pàrsvarā piespiedu darbs.
Ervins Abols
16. janvārī 12:14
Pirms gulties kādam papuasam apakšā, padomā par sekām. DAR nospļauties uz tādu Latviju un ES, tur ir viņu pilsonis un taisnība ir viņam.
El Mārs Sīrs
16. janvārī 12:28
D. BērziņaŠodien 12:01 . Šodien daudz biorobotu ir sociumā , kuri eksistē programmas ietvaros .
Alex Da Silva
16. janvārī 12:33
Starp citu Berzina, skrinu uztaisiju mammai, un ja vina sadomas vesties policija ar iesniegumu par goda un cienas publisku aizskarumu, tad ari tev saksies kriminalvajashana
Janis Kalnins Krumins
16. janvārī 14:18
Ja Dānija ir parakstījusi t.s. Stambulas dokumentu, tad tas norāda, ka Latvijai parādraksti tādu, pilnīgi nav jēgas.
Susī
16. janvārī 14:34
Ja sieviete pastrādājusi noziegumu Āfrikā, viņai jāstājas Āfrikas tiesas priekšā! Ja tas mellais būtu te Latvijā atbraucis un bērnu nozadzis, tad gan visiem spalvas būtu gaisā un mello nosodītu! Nu nedrīkst tā vienkārši nozagt bērnu! Sieviete jāsoda tajā valstī, kur noziegumu pastrādāja!
Vecais
16. janvārī 14:54
Susī Šodien 14:34 Āfrika nav tiesiska valsts.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi