Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Runājošā galva
14. janvārī 18:41
Un? Kas mums no tā? Jābūt vienkārši lepniem, ka latvieši var? Ko? Vai Latvijas interesēm tas ko mainīs, vai arī tikai kaitēs, kad Latvijas intereses tiks pagrūstas zem Eiropas interesēm?
Futs Bols
14. janvārī 18:45
Vai tad tas ir slikti - lepoties ar latviešu varēšanu? Es piemēram lepojos, un tas ir lieliski, ka latvieši starptautiski tiek augstu novērtēti. Un nerunā kā kremļa trollis. Latvija var pastāvēt tikai Eiropā un kopā ar to.
Runājošā galva
14. janvārī 19:04
Redzi, Fut Bols, katrā amatā var radīt ietekmi un cīnīties par sev tuvāko, t.i. šoreiz Latvijas interesēm Savienības ietvaros, kā to dara citu valstu dalībnieki, kas izcīna labākus nosacījumus savām valstīm. Bet var arī tikai oportunēt un "līst pakaļā" tiem, kas ir spējīgi noteikt karjeras izaugsmi. To darot, parasti savas valsts intereses tiek upurētas citu interešu labā (bet savas karjeras vārdā). Bet to jau droši vien ir grūti saprast prastākajiem futbola fanu līmeņa prātiem, bet tā vienkārši ir... Un tad pasaki, kurš ir lielāks patriots, un kurš kremļa trollis. Ja nebūtu tik daudz urrāpatriotu, kas tikai vicina karodziņus un bļauj patriotiskus saukļus, bet pragmatiski darītu lietas savas valsts labā, tici, mēs būtu daudz labākā stāvoklī...
Futs Bols
14. janvārī 19:12
Par katras valsts interesēm cīnās attiecīgo valstu ievēlētie deputāti, bet augstākajām amatpersonām ir cits uzdevums - darboties visas ES interesēs. Nu kā to var nesaprast.
Futs Bols
14. janvārī 19:14
Un darbojoties visas ES interesēs, Juhansone, protams, darbosies arī Latvijas labā, kurai ir vajadzīga spēcīga, vienota Eiropa.
Runājošā galva
14. janvārī 19:27
Kā to var nesaprast, ka jebkuram augstam amatam pie savas tēmas pārvaldes ir daudz lielāka iespēja ietekmēt politiku jau pašas izstrādes sākumā, kā balsošanas mašīnas ierindas dalībniekiem. Tieši tāpēc jau tiek tiek tik aktīvi spriests par iespējamo politikas virzību pie vienas vai otras atslēgas personas ievēlēšanas.
Tviter Šmiter
14. janvārī 20:57
Šalom.
Haks Piterss
14. janvārī 21:18
Un kāc tur sakars Briseles Pūdelim ?
aivo davidson
14. janvārī 21:19
Nu un LV kāds no tā labums? 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā! Kauns!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi