Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
Biruta Kopmane
14. janvārī 09:40
lieli darbi partijai plānā:)) bet ko tik nesolija:)) a tagad ko darisit tuvakā laika ? mainisim partijai nosaukumu:)
Inga Maknamara
14. janvārī 09:40
Šis cilvēks šorīt intervijā meloja..Visus cilvēkus, ko zinu,kas Liepājā balsoja par KPV ,balsoja par šo partiju Kaimiņa dēļ..Lai kāds ir Kaimiņš,varat viņu nodierst,bet cilvēki balsoja viņa dēļ..
Salvis Dišlers
14. janvārī 09:56
Piedāvāju - Jaunais KPV LV
Kurmis Kurmis
14. janvārī 11:00
Gluma partija,melīga un populistiska!Pēc ievēlēšanas caurkritis advokāts govzems 3 x nevar sastādīt valdību,saistīts ar šleseru,Dienas biznesā slavināts pirms vēlēšanām,šmitelis-it kā aizstāv krabju zvejniekus,bet īstenībā kuģu īpašnieki ir krievi,redzot,ka nevarēs uz sitienu likvidēt OIK,atsakās no ekon.ministra,zakapistovu prokuratūra apsūdz Saeimas deputātu 27 000 eiro izkrāpšanā,petravičiene aizdomās par vīra mahinacijām ar algām aploksnēs slēpšanu,karinčiks sprūde-startējusi 12.Saeimā no Saskaņas un nav ievēlēta.Tikai trakie balsoja par šito puņķēdāju partiju!
Dzintars Lielais
14. janvārī 11:17
Partija "Caurdirsu," Latvijā viss notiek caur turieni....
p.s.
14. janvārī 11:29
Skuju taka .....
Pēteris Pētersons
14. janvārī 11:35
man liekas, ka tas Zakatistovs kko nesaprot. Ar Gobzema un Kaimiņa izmešanu ir pilnībā pakāsts kotlešnieku atbalsts, i.e. partijas reitings ir 0,0005%, i.e. par partiju nākamajās vēlēšanās balsos tikai tās locekļi un varbūt kāds dumjāks radagabals
El Mārs Sīrs
14. janvārī 11:35
Var jau sūdu saukt par keksu , bet .... :)))
Svētais Naivums
14. janvārī 12:10
Cik saprotu, tad ar Kaimiņša izslēgšanu, saceļās jautājums par Gobzema atpakaļ ieslēgšanu? Jo galvenais ir bijis konflikts starp Kaimiņšu un Gobzemu. Baigi labi, Kaimiņš nodibināja muļķu partiju, pēc tam muļķi sajutušies drosmīgi izmet no partijas galveno muļķi un domā, ka paši, palikušie būs gudrāki.Ģirģeni gribot vērtēt kā partijas vadoni? Tas vispār ir muļķu partijas cienīgs lēmums. > Pēteri Pēterson, viņējiem ne tikai ZKTistovs neko nejēdz, tur neviens neko nejēdz. Ir jau interesanti, kā šis pārvietojamais cirks nodegs.
Zane Līvmane
14. janvārī 13:06
Šleseram pieder valsts!
Gunārs Ušča
14. janvārī 13:57
Vienīgais, ko varētu pieņemt, ir klaunu partija. Līdzīgs izrunā nosaukums, arī partijas būtību izsakošs. Citi nez vai derēs. Un nevajag kautrēties, klauni cirkā ir godājams amats.
Валд Фэлсберг
14. janvārī 14:07
Ķipa, Kaimiņa partijas reitingus ir pazeminājis Kaimiņš un vēl Gobzems: vienīgie, kas vispār tajā partijā bija? Un tagad tur nav neviena - super reitings! Kas ir Zakatistovs? Viņš pats tādu ērmu ir dzirdējis?!
Gita Trubiņa
14. janvārī 16:39
vai manīs nosaukumu, vai nē, partija ir politiskais līķis... tā nav ko neapdomīgi spēlēties ar varu.
Runājošā galva
14. janvārī 19:46
Abreviatūru var atstāt to pašu, bet nosaukumu vajag adaptēt patiesajiem apstākļiem. Piemēram, Kā Piejāt Visus LV, Klaunu Prāta Vienība LV, u.c.
Janis Ozolins
14. janvārī 21:44
šinderu partija,sastāv no vieniem mēsliem.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi