Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Vecais
9. janvārī 21:28
Tur viņam taisnība. Jo valdība mums ir pretvalstiska.
Alex Zinkovskis
9. janvārī 21:35
Tas varētu būt novēlējums, bet diemžēl tieši ticība un pārliecība trūkst tautiešiem.
aivo davidson
9. janvārī 21:45
Savukārt tautai izveidojies priekšstats, ka valsti patiesībā parvalda ienaidnieki! Padomju laikos, es nevarēju aizmukt no Padomju valsts, tagad kad tā ir neatkarīga, es nevaru atļauties tajā dzīvot! Un mēs esam daudz minimums 600 000 ar visiem bērniem par bij spiesti pamest neatkarīgo Latviju! Ticība un pārliecība, par To ka mēs tauta esam nesvarīgi! Nebūs tautas nebūs valsts!
Verners Skučers
9. janvārī 21:45
Ja valsti uztur ticība un pārliecība,kā pats Prezidents saka,tad jau sanāk,ka esam tā kā atbrīvoti no visiem nodokļiem tagad?Nu,super slavējami....beiiiiidzot!!!Sen gaidīju kad tiksim uz zaļa zara,nu tā diena ir klāt!
Verners Skučers
9. janvārī 21:46
Ja valsti uztur ticība un pārliecība,kā pats Prezidents saka,tad jau sanāk,ka esam tā kā atbrīvoti no visiem nodokļiem tagad?Nu,super slavējami....beiiiiidzot!!!Sen gaidīju kad tiksim uz zaļa zara,nu tā diena ir klāt!
Trekngailis
9. janvārī 21:54
to aivo... pameta tikai lielākie neveiksminieki. normāli cilvēki Latvijā nodarbojas ar biznesu un brauc ar x5, tādu netrūkst.
aivo davidson
9. janvārī 22:17
Nevajag Trenkgaili. Tie kam biznesi uzkārās krīzes gados tie ir vai nu veikuši pašnāvibas vai bija spiesti aizbraukt. Man bija veiksmīgi biznesi, tad man palika parādā un tie kas palika parāda, viņi nekad neatdos un ko tad man darīt!? Tadi kā es esam sirmiem tūkstošu, vienīgi tas ir pārāk personīgi, lai par to runātu! Un ārzemju bankas Latvijā ir svarīgākas par tautu!
Eriks Ziders
9. janvārī 22:23
Trekngalvim. Es ari pametunlatviju tapec ka man plesa desmit adas un nevareju savilkt galus kopa. Tagad man ir tazotnes krievija stradaju pa taisno uz eiropu apejot latviju. Bez problemam dzivoju latvija un braukaju ar x6. Jo krievija nodoklos oficali maksaju tikkai seshu procentus un viss
Eriks Ziders
9. janvārī 22:40
Senju veci es jau 17 gadus stradaju krievija un man viss ir labi. Bet menesi nedelju dzivoju latvija pie teva man sheit brali. Mamula vecmamuljas kapos. Ja politika mainisies ipashi nodoklu atgriezizos ja nemainisies palikshu dzivot krievija. Shet vismaz pashreiz ir labak neka latvija
Eriks Ziders
9. janvārī 22:53
Sen jau dzivoju krievija un man sheit ir simtreiz labak neka latvija
Jānis Langušs
10. janvārī 08:28
Kas ir valsts prezidenta izpratnē?Ja ar valsti viņš domā varu,tad tur ar ticību un pārliecību nekāda sakara-varu uztur tautas pacietība.
anda berzina
10. janvārī 09:46
Pilnigi pareizi ,kad sis te ieliktenis dzivo TICIBA un PARLIECIBA ,kad vinu uztur Latvijas tauta par saviem nodokliem ,tad jau vat izradit savas nesleptas jutas ,ko vins zin ka dzivo tauta ,kad cilveki rokas pa miskastem,kad atnem vienigos majoklus ,atnem cilvekam cilvektiesibas dzivot cilveka cienigu dzivi,lai ka pedejam ubagam nav jaknapinas ,ta ka vienreiz sis uzblidusais lai aiztaisa muti ,par savu TICIBUUN PARLIECIBU.
anda berzina
10. janvārī 09:52
emma kauc un gaudo ka kuce cauram dienam ,pat bomzis neviens neliekas ne zinis,tacu kads izdraziet to nogribejusos kuci,apnikusi ar to savu gaudosanu.
Agris Svarcs
10. janvārī 11:57
bet grauj vadoņu alkatība un nodevība!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi