Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Gzz Gzz
3. decembrī 16:20
Tad beidzot tas ir noticis !!!! Es jau domāju kad tie zābaki beidzot to izdarīs !!! Nu atliek gaidīt nākamās ziņas par skolotāju utt drastisku trūkumu pēc pāris gadiem . Jo Valstij naudas ir tik daudz kā nekad , un būs vēl vairāk :)
Svētais Naivums
3. decembrī 16:33
> Gzz Gzz Šodien 16:20 Par skolotāju trūkumu tavējs uztraucās? Lai tikai visi tie kas par skolotājiem nolēmuši kļūt par tādiem arī kļūst. Patlaban Latvijā ir neiedomājama skolotāju pārprodukcija, ja vēl viņus visus varētu dēvēt par skolotājiem.
Lāsma Kalnozola
3. decembrī 16:56
Šuplinska izdarījusi visu, lai tuvākā nākotnē izglītību sistēma sabruktu.
Gzz Gzz
3. decembrī 16:59
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/neiespejama-misija-rigas-skolas-cinas-ar-pedagogu-trukumu.a330680/ Es uztraucos par cilvēkiem kā Tu , kas nezina par ko runā !
Tviter Šmiter
3. decembrī 18:28
Uzreiz var redzēt ka valstī ir ekonomiskais rāviens un valsts rūpējas par saviem iedzīvotājiem arvien vairāk un vairāk.
Arnolds Murans
3. decembrī 18:47
Prieks kam augstaka izglitiba! Senes Irija latviesi labi vac bez tas...
abolzinis
3. decembrī 20:04
tam "Arnolds Murans, Šodien 18:47" - latvijas "augstākā izglītība" tiešām nav pilnīgi nekā vērta. Ja es gribētu dabūt savai izglītībai (esmu pabeidzis RTU ar profesionāla inženiera-mehāniķa kvalifikāciju) atbilstošu amatu, tad man šeit UK, būtu klāt jāpiemācās vēl gadi 5 - 6. Tikpat cik bija jāstudē latvijā. Faktiski jāsāk pilnīgi VISS no nulles. Tā ka tas jūsu papīrelis ir derīgs tikai jūsu bedrē.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi