Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
aivo davidson
3. decembrī 12:52
Cik simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu zaudējuši savus vienīgos mājokļus ir bijuši spiesti pamest neatkarīgo Latviju lielākoties latvieši jo mēs paši nevaram atļauties tajā dzīvot! Mums nav 5 - 6 tūkstošus eiro lai uztaisītu maksātnespējas procesu, jo mums palika parādā un viņi nekad neatdos! Un Latvijā neviens mūs nepieņem darbā jo 33% no ienākumiem automātiski savāc Zviedrbanka! Kā to risināsim!?? Tauta taču ir svarīgāka par bankām! ? Nebūs tautas nebūs valsts !
Kurmis Kurmis
3. decembrī 13:18
Tu domāji,ka aizņemoties no bankas tūkstošus tie nebūs nekad jaatdod?Tu domā,ka aizbēgot no Latvijas tavi parādi tiks norakstīti?Kas ir tie jūs?Kas jūs neņem darbā šeit Latvijā?Kas tie ir ?Nosauc!Kas tie par mistiskiem 33%,ko automātiski savāc banka?
Buuu
3. decembrī 14:35
Kādēļ izcilais mērs ušelis nepieteicās? Būtu sakartojis banku sistēmu līdzīgi kā Rīgu...
Ādolfs Nāks
3. decembrī 18:13
Ha, bet beigās būs šteinbuka.... Valsts noslēpums.
aivo davidson
4. decembrī 17:05
Lasi vēlreiz komentāru 12.52. Tie kas mums bija parādā nekad neatdos, krīzes laikā ap 2008 gadu Latvijā izveidojās milzīgas parādu ķēdes, man parādā un es parādā. Uzņēmumi aizvērās, bankām ir jābūt lidzatboldīgām, jo tās mums skrēja pakaļ un piedāvāja kredītus! Lai varētu nopelnīt! Ja nav maksātnespējas procesa, tad 33% no ienākumiem automātiski savāc Zviedrbanka! Saproti, man nav variantu dabūt 4 milionus eiro, es pat maksātnespējas procesu nevaru atļauties uztaisīt. Un cilvēki man palika parādā, tā pat kā simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā tolaik!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi