Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
21. novembrī 09:22
Das ist pizdohen ! Iespējams tikai Latvijā ! Parex zaglis grib nomāt ielu Jūrmalā. Lai atgriež sociālā budžeta miljardu ko iegrūda tajā žīdu kantorī. 90 tajos sen būtu nošauts....
Ervīns Rozentāls
21. novembrī 09:23
austrijă dzimušais vīrieti.atgriezies
Andris Stafeckis
21. novembrī 10:53
Vot sos merglus sen no Latvijas ara izraidit cik cilveku nav cietusi so kroplu pec
Andris Bērziņš
21. novembrī 11:12
Visu Jūrmalu tik viegli neizīrēsi!
Beerdrinkers Von Kowelenz
21. novembrī 12:15
Varu saderēt,100% komentētāju nav tur bijuši un nesaprot par ko ir runa.Bet runa ir par 100 metrus garu šķērsielu kuru jau kādus 15 gadus neviens neizmanto.Un pat tad ,kad tā vēl bija pieejama,pa viņu pārvietojās pāris cilvēku mēnesī
Atalik Mullin
21. novembrī 12:33
Reirs medāli neiedeva ?
suncity
21. novembrī 13:18
Karginu un Krasovicki Latvijas pensionāri izglāba no nošaušanas 2008.gada vēlā rudenī. Viņu dzīvība nav pat plika graša vērta. Cik bērnu nepiedzima, cik jauno ģimeņu tika izšķirtas, dodoties piespiedu emigrācijā, cik pazaudēja savas mājas, cik pašnāvību nav uz viņu sirdsapziņas. Lai Dievs tiesā. Viņa dzirnas labi un lēni maļ. Nevar tā būt, ka uzspļauj citiem un mierā un labklājībā dzīvi nodzīvo. Tā nenotiek. Viss pastrādātais nāk ar uzviju atpakaļ. Un vēl brīnās kur tas antisemītisms rodas.
Gunārs Lapiņš
21. novembrī 13:22
Latvijas valsts sabiedrībai piederošās zemes iznomāšana jebkurai individuālai personai ir noziegums ! Nu, Jūrmala jau vispār ir "Latvijas krāpnieku citadele", pat iebraukšanas maksa tur veidota ārprāta apsēsto ierēdņu galvās. Pilsētās vērojam uzrakstus gar daudzdzīvokļu mājām "privātīpašums" !!! Cik debilam jābūt, lai to noformētu ? !!!
Beerdrinkers Von Kowelenz
21. novembrī 13:34
Gunārs Lapiņš - kas tā tāda par Latvijas valsts sabiedrību ????:):):):)Un "individuāla persona" kas tas tāds par zvēru???:):):)Bet vispār,tān nekā Latvijas valsts zeme,tā ir Jūrmalas pilsētai piederoša zeme.Bet ja tā ieskatās rūpīgak,tad visapkārt ir privātpersonam iznomāta valsts un pašvaldības zeme,tā ir visā pasaulē pieņemta prakse.....Varbūt neraksti komentārus,bet pamācies?Mazliet gudrāks kļūsi...
Melānija
21. novembrī 14:56
Bet ne jau nu šitiem zagļiem,viņiem bija vieta cietumā,vai ,lai dodās atpakaļ uz savu dzimteni.Kā tādiem cilvēkiem nav vēl kauna,vaai tad vēl nepietiek piesavināties - zārkam jau kabatu nav,kur tad bāzīs to sazaagto !!
ludis links
21. novembrī 15:32
Vispār jau normālā valstī pēc Parex kraha tā īpašniekiem krasovicikam un kharginam vajadzētu nevis gozēties turīgo ļautiņu sarakstos, bet pelnīt iztiku čīgājot kādu stīgu instrumentu stacijas tunelī. Bet nekas, šiem derētu atcerēties, ka mēs esam arāju tauta, pacietīgi.
Sēņu vecis
21. novembrī 16:43
Smerdeļi
Eriks Ziders
21. novembrī 17:48
Zidi jaizshauj ka slimi sunji
Modris Striķis
21. novembrī 18:42
Godmanis,Kargins un Krasovickis bija j āpadzen no Latvijas ar sūdainu mietu,un ubaga tarbu kaklā,jo šie trīs žīdi pazudināja Latviju.
Gunta Belova
21. novembrī 18:54
nu tad dodiet visu Latviju varbut beidzot aizrisies ,nemiet ,nemet ja nav kauna tad panemiet visu

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi