Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Ilvars Mičs
2019. gada 13. novembrī 09:16
Žēl bērna un mātes un šajā gadījumā konkrētai draudzei ir jānožēlo savi grēki un kļūdas! Draudzei ir jādzīvo tā, kā mācīts Bībelē. Bībele māca, ka mums jādzīvo svēti, jānožēlo grēki, jālūdzas un ir jābūt paklausīgiem tām varām (un likumiem) valstī, kurā dzīvojam. Taču, piemēram, ja Latvijas Valsts atļauj likumīgi veikt abortus, proti, nogalināt nedzimušu bērnu mātes miesā - draudzei šādi padomi nav saistoši. Līdzīgi, ja valsts atļauj LGBT kopībai kropļot bērna psihi ar savām teorijām par ģenderismu un "trīs cilvēku ģimenes modeli", arī šeit draudzei ir jāpraktizē tas, ko saka Bībele - ģimeni veido vīrietis un sieviete, nevis divi viendzimuma cilvēki.
Trekngailis
2019. gada 13. novembrī 09:24
Cerams, ka bojā gājušie ir paradīze. Ciest, kalpojot Dievam, ir augstākais, uz ko ikviens no muma var tiekties.
Inga Černika-Zariņa
2019. gada 13. novembrī 11:56
Sen jau vajadzēja vairāk kontrolēt visādas reliģiskās sektas un kaktu draudzes, kuras ieperinājušās dažādās pažobelēs - bijušajos kino teātros, klubos, arī tādas, kā Prieka Vēsts un Jaunā Paaudze, Kristus Pasaulei, mormoņi, jehovieši, Dianētiķi. Zinu ne vienu vien reālu gadījumu, kad cilvēki ar vājāku psihi un visādām sadzīves problēmām ir "sagājuši sviestā" pavisam, pateicoties šāda tipa reliģiski totalitārām sektām, kuras visas kā viena kalpo tikai sava vadošā gala materiālajai labklājībai, viņu "dievs" ir nauda un materiālie labumi, kā vārdā var zombēt viegli iespaidojamus prātus, izmantojot dažādas psihotehnikas, piemēram NLP un citas, iestāstīt cilvēkiem visādas pasakas, sakrustot tās ar Bībeli tā, ka nepateiksi, kas ir kas. Ja cilvēks "draudzējas ar galvu" un ir spējīgs pats domāt loģiskās kategorijās, nekādi tādi "sapņu pārdevēji" nespēj viņu ietekmēt. Diemžēl, daudz ir to, kas paši negrib vai nespēj dzīvot savu dzīvi bez visādiem mācītājiem un priekšā teicējiem. Tas vēl no vergu laikiem un padomjlaikiem palicis - vajag kādu kungu, kādu vadoni, kurš māca, kā dzīvot. Tādi uz siem sektantiem uzķeras. Un nevajag te vēl LGBT pīt iekšā. Tas ir pilnīgi cits grāvis, kurā arī ir savi iekšā kritēji. Bet šeit konkrēti ir stasts par sektām un to, kā tās zombē cilvēkus uz neadekvātu rīcību un pakļaušanos sektu līderu viedoklim.
Svētais Naivums
2019. gada 13. novembrī 12:37
> Inga Černika-Zariņa Šodien 11:56 Nekādai valstij, nekas nav jākontrolē, cilvēkiem pašiem sevi ir ļoti jākontrolē. Tas viss ir tieši tik vienkārši.Nevajag klausīties visādās jegovistu pasakās, bet sūtīt viņus uz poda.
Inga Černika-Zariņa
2019. gada 13. novembrī 12:48
To Svētais Naivums Bet ja cilvēki ir nozombēti un nespēj paši sevi kontrolēt? Ja viņiem ir tā izskalotas smadzenes, ka viņi ir gatavi lēkt Daugavā, ja sektas līderis to liek darīt un sola, ka tā viņi pa taisno nonāks paradīzē? Starp citu, šādus pamatīgi izskalotus prātus ir ļoti grūti savest kārtībā pat pēc tam, kad viņi ir izdabūti ārā no sektas locekļu nagiem.
Svētais Naivums
2019. gada 13. novembrī 12:59
> Inga Černika-ZariņaŠodien 12:48 Principā piekrītu visam ko raksti, tikai tie cilvēciņi kuri iekļūst šādos valgos paši ir vainīgi. Tieši tāmdēļ viņu ceļš arā no viņu pašu radītās elles ir tikai viņu pašu rokās. Protams ir labi, ja kāds cenšās glābt šos "atpalikušos", bet pamatā tas ir bezjēdzīgs process. Katram ir sava Karma jāatstrādā!!!!
Arturs Senka
2019. gada 13. novembrī 16:03
žēl ka Latvijā nav tādas likumdošanas kas šitos sektantus likvidētu un neļautu jaunas reliģijas ,mums ir jau esošasa un pietiek ja kuri grib lai iet uz baznīcu un lūdzās par kaut ko nezināmo .
Svētais Naivums
2019. gada 13. novembrī 16:32
Inga Černika-ZariņaŠodien 14:34 Patiesi interesants viedoklis. Gandrīz jāsaka, būtu interesanti padiskutēt vienreiz par divdesmit gadiem. Pirrmo reizi dzirdu kādu sakām, ka visa sabiedrība ir atbildīga par kāda viena indivīda veiktajiem soļiem un nodomiem. Līdz šim es domāju, ka katrs pats ir atbildīgs par savu Karmu. Laikam vajadzēs pameditēt attiecībā uz tevis izteikto dziļo domu graudu. Tiešām , ļoti interesanti.
Inga Černika-Zariņa
2019. gada 13. novembrī 16:53
>Svētais Naivums Vispār jau es neteicu, ka visa sabiedrība ir atbildīga par katra indivīda izvēlēm, pamatos jau tomēr katrs pats ir tiesigs izvēlēties - Brīvās gribas likums taču nav atcelts? Un tomēr, cilvēki ir tādas būtnes, kas "pavelkas" uz visādām ietekmēm, līdz galam neapjēgdami savu izvēļu sekas. Un tad ir labi, ja kāds pie pilna prāta esošs tomēr parāda, ja ir aiziets greizi un ja prāts jau sašķobīts ar, piemēram, sektas ideoloģiju. Bet izvēle jau vienalga paliek katra paša ziņā, pieņemt sakarīgo padomu no malas, vai palikt savās sektantu maldu idejās.
Svētais Naivums
2019. gada 13. novembrī 17:14
> Inga Černika-ZariņaŠodien 16:53 Ir jau laikam tā, ka tiem pie pilna prāta esošajiem, arī reiz apriebjās rādīt to taisno ceļu tiem, kas domāt ar galvu nevēlās. Šeitan, internetā arī pietiek visādu Dzintaru Lielo, Salvju Dišleru u.t.t. Ar kuriem cīnīties ir bezjēdzīgi jo smadzenes viņiem iemontētas nevis galvā, bet citā vietā. Protams, ir labi gaidīt, ka kāds pateiks priekšā ko darīt tālāk, taču katrs indivīds ir pats atbildīgs par to, lai tāds "taisnais" uzrastos un ir vienalga vai tas būs enģelis zemes virsū, nelabais vai vienkārš cilvēks ar labiem nodomiem.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi