Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
aivo davidson
7. novembrī 15:46
Tas kārtējo reizi pierāda ka 1991 gadā Latviju pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību. Šiem cilvēkiem vērtību sistēma ir kā plēsigiem dzīvniekiem, jo viņi domā ka ir evolucionējuši pērtiķi! Nu neesam pērtiķu radinieki un uz turieni kur dodamies €€€ nevar paņemt līdzi paņemt! Dalieties ar naudu jau tagad! Mēs visi nonāksim Radītāja priekšā, Jēzus piedod. P.S. Vispār apsurds, mani radinieki, kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos! Kādēļ mums nepārtraukti no Ārzemēm €€€ uz LV jāsūta!?
Ilvars Mičs
7. novembrī 15:48
"Pie frakcijām nepiederošā deputāte Jūlija Stepaņenko uzsvēra, ka tad, kad Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK) atvainojas par neizpildāmu lēmumu pieņemšanu, septiņkārt celt savu finansējumu ir amorāli." Prezidents Kārlis Ulmanis šos deputātus, kas rupējas, pirmkārt un galvenokārt, par savām interesēm, atlaistu no darba un droši dažus iesēdinātu cietumā. Kārlis Ulmanis rakstīja visupirms rakstīja par Valsts ierēdņiem, kādiem viņiem jābūt: " Kādi ļaudis mums vajadzīgi? Ļaudis nenopērkami Ļaudis stingri pret bagātības kārdinājumiem Ļaudis godīgi, kā mazās, tā lielās lietās Ļaudis, kuru centieni sniedzas pāri pašlabuma meklēšanas robežām Ļaudis vīrišķīgi darbā, nepagurstoši sekmēs Ļaudis, kurus nevada divejādas tikumības – viena privātā dzīvē, otra – atklātā dzīve Ļaudis – pilsoņi, kuriem sabiedrības labums augstāk par paša interesēm stāv. Ļaudis atturīgi, tas ir, ļaudis, kuri savus ceļus neloka šolaiku alkohola priekšā Īsiem vārdiem sakot – mums vairāk vajadzīgi ļaudis, nekā statūti un instrukcijas."
Ilvars Mičs
7. novembrī 15:57
Ja Jūs, ārsti, esiet par tautas nākotni kā Jūs runājat, tad kāpēc Jūs publiski nesakiet, ka alkohols ir narkotika un ka alkohols jāaizvāc no veikalu pirmajām rindām, kur šai indei garām iet Latvijas nākotne - bērni? Tieši Jūs, ārsti, zināt vislabāk, cik daudz posta, nelaimes un slimības izraisa, padziļina un veicina alkohols. Kāpēc Jūs redzat vienu lielu iemeslu, kāpēc tauta ir tik slima, bet profilaktiski profesionāli nestrādājiet? Jo, ja Jūs politiķiem un tautai ieskaidrosiet - nedzeriet nekad šo narkotiku - alkoholu, Jums taču apkārt būs daudz veselāka, skaistāka un stiprāka tauta un līdzcilvēki. Lai Jums veicas un arī lai izdodas saņemt Likumā paredzēto atalgojumu pieaugumu!
Kurmis Kurmis
7. novembrī 16:27
Šogad mediķiem ir lielākais finansējums -60 miljoni!Kas notiek medicīnā?Tur viss pazūd kā tukšā mucā!UN kā mediķis var strādāt 3-5 darba vietās?Kā var godprātīgi veikt savu darbu strādājot n-tajās darba vietās?Tātad dažās darba vietās noteikti darbs tiek izdarīts pa roku galam!Tā jau ir alkatība,nevis strādā n-tajās darba vietās,lai izdzīvotu!Nabaga zemniekam ir viena darba vieta un tad vēl pietūkst laika!Un neceriet cien.mediķi,ka mums būs Šveices vai Vācijas algas!Mēs esam postpadomju valsts,lai kaut cik sakārtotu visu vēl vajag 20 gadus un tad atkal Vācija būs mums soli priekšā!Nesaprotu,ko dara slimnīcu valdes,kuru darbiniekiem ir milzīgas algas!Beidzot taču ķerieties klāt savai sfērai,neviens ministrs nezin tās jūsu medicīnas nianses!Jūsu galvenais sauklis-naudu,naudu un vēlreiz naudu!Man tāda sajūta,ka mediķi sevi liek pirmajā vietā!Visiem trūkst,visi grib lielas algas,bet budžets kāds ir tāds ir!Varbūt vajadzētu publiskot tās algas? Un tagad opozīcijā sēdošā Ozola kritizē visus,kaut gan pati jau to putru ievārīja,tagad lielākā kliedzēja! Nu mediķi,pamēģiniet tik tagad ņemt kukuļus!!Varu galvot,ka dažus mēnešus visi būs kā jēriņi,pēc tam atkal viss aizies pa vecam! Šitā situācija Saskaņai un govzemam ir kā medus maize!Govzems tiktu klāt naudai,tūlīt iedotu mediķiem ,cik prasa,bet kam atņemtu?Mums pārējiem!
Ika Uta
7. novembrī 16:29
Tie "tautas kalpi" riktīgi kož rokā! Interesanti, vai ķiveres viņiem būs, kad bruğis sāks lidot?
Runājošā galva
7. novembrī 17:06
Kurmim! Jau pēc pirmā teikuma ir skaidrs, ka tu, pamuļķi, tukši irs! ( Ja tu māki arī lasīt, nevis tikai slikti rakstīt, paņem un uzzini, cik tad ir veselības aprūpes budžets. Ja nespēj to atrast, vai arī nespēj saprast, kurš cipars ko nozīmē, tad labāk sēdi mājās un klusē, nevis parādi savu debiloīdismu!!!
Kurmis Kurmis
7. novembrī 18:07
Runājošai žirga galvai! Veselības ministrijas (VM) 2020.gada budžets būs 1,2 miljardi eiro, kas ir par 33,5 miljoniem jeb 2,8% vairāk nekā 2019.gadā. Kā prioritāru pasākumu VM izvirzījusi ārstniecības personu darba samaksas pieauguma nodrošināšanu, budžetā papildus atvēlot 41,8 miljonus eiro. Tā kā nevarētu teikt,ka mediķi būtu ļoti apbižoti! Vienīgi tas deputātu solījums Pērn Saeimas deputāti nobalsoja par likumu, kas noteica, ka arī 2020. gadā mediķu algām jāaug par 20%. Taču valdība, strādājot pie 2020. gada budžeta projekta, nonākusi pie slēdziena, ka to nav iespējams izdarīt, jo neesot tam pieejamu finansiālu resursu!Jā,piekrītu,ka solījumi jāpilda! Pašiem mediķiem jālemj,kur un kādiem amatiem vajadzētu vislielākās piemaksas.,piem.,medmāsām un jaunajiem ārstiem,citādi visa tā sistēma ir necaurspīdīga!
Runājošā galva
7. novembrī 18:13
Papliķēju sev uz pleca :), kurmītis izbāza galvu no dubļiem un apguva tēmu :), citādi tikai rakstīja muļķības ( vai arī smagi klupa ar formulējumiem) :)
Mikelis Zalbiksis
7. novembrī 18:16
Jā, par tām trim un vairāk darbavietām piekrītu. Bet darbu valsts kapitālsabiedrībās jau viegli pārbaudīt - tabelē viss rakstīts. Ja divās tabelēs vienlaicīgi sazīmēti astoņnieki, tad viss skaidrs.
Mikelis Zalbiksis
7. novembrī 18:17
Jā, par tām trim un vairāk darbavietām piekrītu. Bet darbu valsts kapitālsabiedrībās jau viegli pārbaudīt - tabelē viss rakstīts. Ja divās tabelēs vienlaicīgi sazīmēti astoņnieki, tad viss skaidrs.
OskarsM
7. novembrī 18:24
Saeimas deptuātu vairākums visam liek virsū mīksto. Alga laba, lielā pensija nodrošināta, plus vēl visādas komisijas, plus vēl tas, kas VIDā neuzrādās. Kāpēc uztraukties? Un arī policijas mācības masu nemieru savaldīšanai arī ir notikušas. Var turpināt likt.
Ilze Kolunga
7. novembrī 18:59
Visus deputatus uzsedinat uz minimalas algas,no prezidenta lv.ne smakas,nekadas jegas nost to prezidentu!! Butu to laiku prezidents ar kulaku,sie visi deputateli,nesedetu taukos,sen butu aiz restem,bardaks lv.!!!
Dzintars Lielais
7. novembrī 19:22
Kariņš pareizi spriež, kāpēc nelielai valstiņai vajag tik daudz slimnīcu un poliklīniku. Likvidēt liekās,atstāt trīs , četras slimnīcas un pietiek. Tāpat poliklīnikas nevajag tik daudz. Ieekonomēt varēs lielu naudu. Ekonomika dolžna biķ ekonomnoi!
Tviter Šmiter
7. novembrī 19:37
Latvija medicīnai atvēl ap 3% ikp. Tas ir otrs mazākais rādītājs ES.
Agris Aboltins
7. novembrī 20:31
Tu, mazais spalvainas, kas īsti gaismā neredz..., esi tik gudrs, kāpēc neko nedari?! Protams, Tu vari vai nu rakt, vai ne rakt, bet problēma paliek. Finansējums ta ir, bet kā tas tiek tērēts?! Šis finansējums nesasniedz tos, kam tas patiešām pienākas. Te ar visa bilde.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi