Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
Tviter Šmiter
19. oktobrī 23:38
Uzreiz var redzēt ka valstī ekonomiskais rāviens un naudas kā spaļu. Prezidenta kancelejai arī vajag obligātos 2% no IKP. Lai visi būtu laikā nodrošināti ar svaigu kaviāru.
Kristaps
19. oktobrī 23:44
Vai nav bārdains pidars ?
beerdrinkers
20. oktobrī 01:25
Egils Levits ir manas zemes prezidents! Bet Tviter Šmiter ir izpista kuce. Pie tam, utaina. Tas Kristaps, tas ir sīks pediņš ar tulznainām rokām- aktīvi geju saitos darās. Sabonis? Tas nav Sabonis, tas ir hujesoss:(
beerdrinkers
20. oktobrī 01:42
Un Sēņu vecis ir sūda kurva, kurš palīdz tādiem tviteriem šmiteriem, kristapiem, lieliem dzintariem un sabonjiem ņirgāties par Latviju. Viņš gan to nedara apzināti, vien prāta atpalicības dēļ, bet viņa vainu tas nemazina!
Juris
20. oktobrī 04:17
Malacis Icke! Tauta var kārt zobus vadzī!
jabis
20. oktobrī 04:51
a ko par kancelejas plāniem domā pats latviešu valsts prezidents?
Stepesvilks
20. oktobrī 09:03
12 000 eiriki par Vājoņa bildi nav tā kā par daudz? Izskatās, ka kārtējais miervaldis polis jau atrasts šim "pasūtījumam". Domāju, ka lietderīgāk un interesantāk būtu starp Mākslas akadēmijas studentiem izsludināt konkursu ar max. 1000 eiro prēmiju par labāko vējoņbildi. Vēl variants - Gatis Šļūka arī varētu par 10x mazāku honorāru piekrist padarīt nākamajām paaudzēm iespaidīgu un pamācošu exprezidenta tēlu.
cielava
20. oktobrī 10:29
Es domāju, ka Latvijai tāda valsts prezidenta institūcija ir lieka izšķērdība. No tās nav nekāds reāls pienesums Latvijas valstij, tai nav nekādas likumdošanas tiesības, tas ir varas, tā ir ļoti attālināta no Latvijas tautas. Tā varās pati savā sulā, ir tik priviliģēta, ka pilda prezidenta iegribas un velmes neskatoties uz valsts finansiālo stāvokli, ka valsts jau gadiem dzīvo uz parāda un arī 2020 gada budžets ir ar 500 miljonu deficītu.
Kristīne Ir
20. oktobrī 10:37
Prezidenta kungs un kanceleja! Ja Nevarat padarīt latviešu dzīvi labāku, tad nepadariet to sliktāku. Ņemot vērā cik latviešu ir emigrējuši, Jūsu kancelejas darbinieku skaitu un algu vajadzētu samazināt jaunajā budžetā.... Un vai vispār Jums (Prezidenta kungs) vajag kanceleju, ja skolas klapē ciet, medicīna valstī garu velk utt?
Modris Baumgarts
20. oktobrī 10:49
malkastirgus.lv būs silti :)
Beerdrinkers Von Kowelenz
20. oktobrī 10:57
gandonuveikals.lv - būs labi
Beerdrinkers Von Kowelenz
20. oktobrī 11:22
Darahois anaļā sjeksa produkt,noskaidro vispirms kas notika 5.augustā
Melānija
20. oktobrī 11:29
Jā,laikam esam ļoti bagāta vaalsts,un mums ir ļoti daudz naudas,bet tikai nepietiek pašam nepieciešamākajam,kā veselības aprūpe!
Beerdrinkers Von Kowelenz
20. oktobrī 11:33
esi nepatriotiska kremļa lakstīgala- Latvijā ir vis vis vis vis valsts pasaulē,ko vien vērts ir tas stikla būris un zelta tilts
Tviter Šmiter
20. oktobrī 12:01
Kad notika referendums par Abrenes atdošanu Krievijai ?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi