Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
Tviter Šmiter
15. oktobrī 19:49
Latvijas iedzīvotājiem ir arī tiesības. Piemēram uz pienācīgu un cilvēkcienīgu atalgojumu par savu darbu.
Māris Strautiņš
15. oktobrī 20:06
Tas nu gan ir jaunums! Kā man tagad reaiģēt? Tas takā 2+2 ir 4 ?
Eduards Vasiļevskis
15. oktobrī 20:11
,,Vecumniekos sirmgalve ceļa malā cenšas nopelnīt naudiņu" UZSVERU: Lūk situācija kuru tev un kancelejas tauriņiem būtu jāatrisina pirmām kārtām.
Kristers Kalnajs
15. oktobrī 20:29
Nu tik krievfašisti un liberastiņi sabozīsies un sauks Levitu par otro Hitleru. Vieni ar savu krievi un otri ar savu angļu valodu savā stulbumā vai vienkārši nihilismā iznīcina Latviešu valodu. Citas valodas zināt NAV slikti, bet nevajag aizmirst par savas valsts pamatvalodu!
Kristers Kalnajs
15. oktobrī 20:35
Egle, tas ka tu savu seksuālo novirzi uzstādi par savas personības galveno elementu un visiem bāzies ar to virsū -TAS lūk ir pretīgi!
Egle
15. oktobrī 20:35
kas ļuvits domā, ka valodas zināšanas pataisīs kādu par patriotu?
Egle
15. oktobrī 20:36
krister es tev savu daiktu laizīt neprasu, kaut gan zinu, ka tu to ļoti gribi, interesanti kā es tādai pabirai plijos virsū, ja tu pats plijies virsū?
Egle
15. oktobrī 20:41
Un šitā parodija bildē nekad nebūs mas prezidents
Onslows
15. oktobrī 20:41
Ždanokai lai to ar pasaka!
Stalkers Stalkers
15. oktobrī 20:54
Ja, tad kāpēc Daugavpilī un Rīgā murkšķ krieviski? Deputāti un ministri arī po russki dod vaļā? Darba slud. mācēt krieviski?:)
Tviter Šmiter
15. oktobrī 21:15
Eu ribovski. Tu šitos tekstus te kopēt sāki jau pāris gadus atpakaļ. Vai tiešām tavs pauris nav spējīgs izdomāt ko jaunu ?!!
Gunārs Lapiņš
15. oktobrī 23:07
Vai tik valsts prezidentam un premjeram nav pienākums uzdot attiecīgajām instancēm rūpēties lai Valsts valodas likums tiktu pilnībā ievērots - ne tikai runās, sarunās un prātuļojumos.? Un ne tikai uzdot, bet nepārtraukti sekot šo rīkojumu izpildei. "Uzsvērt" to sarīkojumos mēs visi to protam arī bez filozofiskām pārdomām par Spāniju, ASV vai Krievijas federāciju.
Gunārs Lapiņš
15. oktobrī 23:33
Un vēl - Valsts prezidents ( gan Putins, gan Tramps ) šādā situācijā nebūtu filozofējuši, bet runātu skaidru valodu - "esmu izdevis rīkojumu"... vai atcēlis no amatiem tos, kuri nespēj vai negrib pildīt valsts uzticēto pienākumu izpildi. Tā, lūk, Levita kungs ! Jums nu gan to vajadzētu zināt !
Juris
16. oktobrī 01:07
Vai šajā valstī badā sprāgt arī pienākums?
Tuudalu Cuuka
16. oktobrī 04:48
Re, kur mūsu visu bēdu īstenā atslēga! Nepildām savu pienākumu, lāga neprotam vairs buldurēt tūdaliski! Tik ingliš priekšā, pakaļā...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi