Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Janis Dreimanis
2019. gada 18. septembrī 17:07
It kā viena puse - naudas pagūšana ir redzama, tomēr ir arī otra puse. Skolēnu iespējas attīstīties un neaizplūšana no dzimtās apdzīvotās vietas. Vai skolēnam jāmeklē labs stadions/peldbaseins vairāk kā 10 km no mājām? Vai vecākiem, jāpielāgo savs maršruts ne tikai darbam (bieži vien lielpilsētā), bet arī savas atvases izvadāšanai pa 10 km attaliem pulciņiem?
Aldis Eglitis
2019. gada 18. septembrī 17:38
Kārtīgs ierēdņu cienīgs raksts un redzējums... Tas, ka pašvaldības visiem spēkiem cenšas pašsaglabāties un noturēt iedzīvotāju aizplūšanu - tas viena alga. Ierēdnim taču alga pietiekama, lai izvadātu savas atvases "nieka" 40-50 km uz baseinu, bet parastajiem mirstīgajiem tātad baseins labi ja reizi gadā. Pulciņi skolās tāpat, jo skolas autobusi tik vēlu nekursē. Ja vecākiem nav iespēju braukt pakaļ bērnam, tad attā interešu izglītība.... Liekuļu valdība, liekuļu ierēdniecība un valsts kopumā...
Jānis Āriņš
2019. gada 18. septembrī 17:40
Nu, jā, Dobeles un Bauskas jau tā maksimāli noslogotie peldbaseini to vien gaida, kā uzņemt Jelgavas novadā esošās Elejas peldētgribētājus! Ko tādu var izdomāt tikai VK ierēdnes!
Es Tas
2019. gada 18. septembrī 20:22
Shēmas un otkats no stadiona lielāks kā no kaut kādas ūdenssaimniecības
Raimonds Grīva
2019. gada 18. septembrī 22:24
Būvēt nozīmē dabūt "otkatus". Pavērojiet ka dzivo pašvaldību ierēdņi vai pasvaldibu uzņēmumu vaditaji.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi