Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Decoy
2019. gada 13. septembrī 17:26
So if opposition|rivalry boys not want me to be with girl celebrities then i have to ask which girls are available and not taken? Cause i am normal.
Decoy
2019. gada 13. septembrī 17:51
But in that case i am still normal boy. Just need to date noncelebrity girl(s) cause not celeb myself. Where is problem then? Average Joe dating average Jane is also not allowed? What is point then of offer..
.
2019. gada 13. septembrī 17:59
PIEKRITU ANNAI..,,Vēsture noliks visu savās vietās, tad kad šī paaudze aizies, ka tas ir noticis agrāk. Bet ļoti nepatīkami, ka prezidenta biogrāfijā ir daudz nezināma, apšaubāma. Saikne ar Grūtupu un Šubrovski, kā tagad saprotams, nav tas labakais, sevišķi nogodīgajā īpašumu atdošanas l baltās ķēves piektā auguma mantiniekiem, arī to īpašumu atdošanas, par kuriem Latvijas bankas aizdevumi nebija izmaksāti, likumdošanas izstrādāšanā, prihvatizācijas pamatošanā ar likumdošanu. Trijotne-Levits, Grūtups un Šubrovskis izstrādaja šos latviešu tautu sašķēlušos, negodīgi novēršot netaisnību pret vienu tautas daļu ar netaisnību pret otru tautas daļu, un īstenoja tos dzīvē bieži vien ar tiesas palīdzību. Tie valsts brīvības idejas uzturētāji tautā tika izslaucīti no TF un Satversmes tēvs ar domu biedriem LC veidotajiem, ar izstrādātās likumdošanas palīdzību izveidoja LPSR nomenklatūras varu un pārvaldi, kura īstenoja valsts kapitala mezonīgu pārdali (90.gadi), garanteja daļai PSRS karaspēka palikšanu Latvijā, un patvarīgi atdeva Abreni. Varbūt, ja nebūtu izvērsta tā Levita slavināšanas kampaņa, nebūtu kļuvuši zināmi ari tie baltie plankumi. Domāju, ka NA būtu pienakums skaidrot tautai kas bija pamats tādai cīņai par Levita apstiprināsanu prezidenta amatā un tagad par viņa neremdināmo tieksmi izmainit Ulmaņa prezidenta statusu ar pienākumu izpildītāja statusu.Kas aiz tādas vienpersoniskas vēstures grozīšanas slēpjas? PILNU DEMISIJU ..UN PILNU TIESISKU ATBILDIBU! NOZIEGUMIEM PRET LV TAUTU UN VALSTI NEVAR BUT NOILGUMA!
.
2019. gada 13. septembrī 18:00
UN TAGAD LAI PERKONS...!
Herņa
2019. gada 14. septembrī 06:54
Princese Šarlote skolā tikusi pie interesantas iesaukas - augustīne brigmane

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi