Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Kristaps
2019. gada 12. septembrī 08:50
Kārtējie fake atklājumi !!! mēs dzīvojam mākslīgi radītā pasaulē kā Matrix , tā ir ilūzija !!!
Ilvars Mičs
2019. gada 12. septembrī 10:28
Jēzus Kristus dzīvību radīja tikai uz zemes un uz šīs zemes arī kā Dievs atdeva savu dzīvību par cilvēkiem. Fakts, ka nekur citur nav dzīvība, apstiprina Bībeles apgalvojumu, ka cilvēkus radīja Dievs un Viņam ikviens atbildēs par to, kā dzīvojis virs zemes. Dievs otrajā dienā tikai pie planētas zemes ļoti piestrādāja, radot unikālu atmosfēru, kas nepieciešama dzīvībai, bet piektajā un sestajā dienā radīja dzīvību - to apstiprina bioģenēzes likums, kuru pierādīja franču zinātnieks L.Pastērs. Nekur nav tādi apstākļi, lai rastos un IZDZĪVOTU dzīvība. Lasiet Bībeli, tur viss ir pateikts - kā radās šī planēta, kā radās dzīvība un kāpēc tās radās un kāpēc tā iznīkst!
Raimonds Briedis
2019. gada 12. septembrī 10:51
Ej tak tu irst ar savu bībeli velviens atsaldēts ticīgais.
Atis Priedītis
2019. gada 12. septembrī 11:02
Viņi mums vienkārši neļauj sevi "atrast". Mēs Viņu acīs pagaidām esam tikai mežonīgi zvēri. Un kamēr uz Zemes turpināsies kari un cilvēku nogalināšanas, mēs tā arī paliksim izolēti no visa civilizētā Kosmosa.
Sāra Sarmīte Dzintare
2019. gada 12. septembrī 11:30
Tagad galvenais ir tikt uz turieni :)))) ,,Atklājuši ūdens tvaikus,, - mani interesē, kā var atklāt ūdens tvaikus, ja nav bijuši uz šīs planētas šie cilvēki, vai jebkāda viņu nosūtīta zonde! Murgs! Viena tante teica...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi